Меню

Як красиво прикрасити ялинку на Новий рік 2022?

Свято Нового року – це один з найбільш очікуваних днів для українців. І справа не лише у символіці, що з новим роком приходить нове життя, а у можливості повністю посвятити себе святковим клопотам, поринути у атмосферу чарівного підготування до свята, можливість вкотре хоча б на один вечір відчути себе дитиною. І прикрашання ялинки іграшками, а свого будинку – святковими атрибутами – це перший крок до становлення святкового настрою та радісної атмосфери. Щоб очікуваний 2022 рік був повний позитивних змін та щасливих моментів, слід уважніше поставитися до вибору іграшок та наслідування правил встановлення і прикрашання зеленої красуні, адже прикрашена іграшками ялинка на Новий 2022 рік – це не тільки головна украса свята, а й символ року грядущого та радісних очікувань.

8B925EF2 2C62 402C AD1D DAF948C919EA - Як красиво прикрасити ялинку на Новий рік 2022?

Новорічні «забобони»

Згідно східному гороскопу хазяїном року нового буде Тигр. Тож якими іграшками та традиціями догодити вибагливій гості? Перш за все, це додавання до святкової атрибутики фігурок. Це можуть бути іграшки для ялинки, святкові кульки з зображенням цих тварин, або ж просто плюшеві іграшки встановлені під деревом. Головне, щоб новорічний пес був на очах та знаходився поруч з ялинкою.

Особливу увагу слід звернути на матеріал, з якого виготовлені прикраси. Тигр надає перевагу натуральним матеріалам. Тож краще, прикрасити та нарядити ялинку на Новий рік 2022 іграшками з дерева, а також виробами із стрічок. Модно стало прикрашати ялинки паперовими фігурками та бантами. Головне – це мінімалізм. Іграшок повинно бути не багато та уникайте придбання габаритних прикрас, які своєю яскравістю затьмарять саме дерево.

Що стосується палітри кольорів, то краще надати перевагу зеленому та коричневому, які якнайкраще символізують кольори землі та живої природи. Також, можна додати барв золотистими та сріблястими іграшками і прикрасами. Зокрема, стрічки дощику таких кольорів будуть доречні на вашому святі. Ці кольори принесуть удачу, якщо додати їх до свого новорічного образу. стрічки дощику

Читайте також:  Де можна було би цікаво і весело зустріти та відсвяткувати Новий рік 2022 в Україні?

Святковий фен-шуй

У святкову північ кожен прагне загадати бажання, що напевно справдиться у майбутньому раці. Цікаво, що навіть вибір місця розташування, а також додача до образу святкового дерева ледь помітних дрібниць може стати гарним та суттєвим каталізатор справдження бажаного. Для більшого ефекту слід звернути увагу, як правильно і гарно на Новий рік 2022 прикрасити ялинку своїми руками.

Якщо ви прагнете знайти свою другу половинку, то необхідно, за можливості, розташувати дерево у правому дальньому куті кімнати. Також, не буде зайвим додавання до переліку прикрас дрібних червоних та рожевих елементів, а також образів янголят та пустотливих Амурів.

Якщо ж головним питанням є вирішення фінансових проблем, то нарядити новорічну ялинку 2022 своїми руками слід іграшками, що символізують прибуток та достаток. Це можуть бути гроші-муляжі, іграшкові мішечки зі скарбом, а також їстівні пряники із зображенням дорогоцінних монет.

Досягти підвищення по роботі можна, якщо розташувати прикрашене дерево посередині головної стіни кімнати. Також, обрана ялинка повинна бути пухнастою та пишною. Важливо доповнити образ золотими та срібними бутафорними прикрасами.

Модні тенденції

Та окрім практичних правил слід вирішити, як красиво прикрасити ялинку на Новий рік 2022. Головний тренд останніх років – це наслідування європейського та американського стилів, що характеризується обранням однотипних прикрас, наслідуванням єдиної кольорової гами чи оформленням ялинки в бажаному одному стилі. Найбільш популярний вибір – це скляні кульки.

Читайте також:  Выбираем недорогое платье в интернет магазинах вместе

Придбання кульок одного кольору але різних за розміром допоможе оформити новорічне дерево в стриманому стилі, як і сподобається Тигру. Натомість різноманітність розмірів допоможе трохи відійти від одноманітності та створить цікавий образ. Доповнити картину можна однією-двома стрічками дощику, а також виготовленими із зеленуватої стрічки бантамискляні кульки

Крім того, можна наслідувати квіткову тематику, що догодить символу року. Основою прикрашання є квіти зі скла та скляні кульки з зображенням квітів, що подаються у магазині. Також з цупкої тканини можна зробити квіти самим, що допоможе створити атмосферу очікування свята. Також, у наслідування американських традицій, можна долучити до разу квітковий вінок. І заключним штрихом образу стануть живі квіти у вазах та стаціонарних вазонах, розміщені по кімнаті.

Також, до основного переліку натуральних матеріалів, з яких можна виготовити іграшки для грядущого 2022 року – є тканина, скло, їстівне тісто. Головне фантазія та бажання створити індивідуальний образ своєї домашньої ялинки. І звичайно, не можна забувати про яскраві гірлянди та святкові ліхтарики.прикраса будинку

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.