Меню

Прикольні привітання з Новим роком Тигра

Новий рік – це свято для всіх і кожного. Мабуть, немає тої людини, яка б не чекала цього моменту, коли старий рік забере з собою погане та гарне, а новий дасть 365 днів нових можливостей, що варто використати з користю. Існують певні традиції, що стосуються цього святкування. Одна з них – це привітання. Завдяки розвитку технологій ви можете привітати рідних та близьких не залежно від того, де знаходитесь ви та де знаходяться вони. А тому привітання з Новим 2020 роком Тигра є дуже важливою річчю, бо на лиці будь-кого з ваших знайомих обов’язково з’явиться посмішка, якщо він чи вона отримає гарне й щире привітання. А тому не треба обділяти увагою нікого з тих, хто дійсно близький чи дорогий вам.

Як відомо, кожен рік має свій особливий символ – тварину. Символом прийдешнього року вважається Тигр. Це дуже дружня тваринка, яка є вірною, сміливою. Вона завжди підтримає в тяжку мить та буде ласкавою, коли це потрібно. Оскільки символ 2020 року уособлює виключно теплі почуття та дружність, варто знати, що це звичайне новорічне привітання може стати гарною нагодою завести нових друзів, товаришів чи просто важливі знайомства. Тож не лінуйтеся та надішліть хоча б коротеньке привітання, а краще подзвоніть та виразіть побажання самотужки.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - tiger_hero.jpg

Як можна привітати тих, хто не байдужий

Якщо ви бажаєте привітати людину від щирого серця, то краще придумати привітання самотужки. Це, насправді, не так вже й тяжко. Іноді достатньо просто сказати декілька теплих слів. Але якщо ви хочете здивувати людину й вам бракує фантазії, то в мережі Інтернет завжди можна знайти щось для такого випадку. Самі новорічні привітання 2022 Тигра можуть бути віршованими або написаними у прозі. Варто сказати, що на просторах Інтернету можна знайти досить серйозні вітання, написані в діловому стилі, або дещо жартівливе. Просте. А тому якщо ви маєте бажання, то завжди можна підібрати щось таке, що дійсно сповна передасть усі ваші емоції, наприклад, такий жартівливий віршик.

 • В прийдешній рік Тигра лише смійся!
  Привітайся та не бійся!
  Тебе нехай він не кусає,
  Бо тільки щастя він бажає!
  Тигр рік — це рік щасливий,
  Усі про це мовляють нині!

Таких віршиків дуже й дуже багато. Вони можуть бути маленькими та великими. Але варто уважно вибирати розмір привітання, бо відсилаючи привітання шляхом смс-повідомлення може статися так, що отримувач отримає лише частинку віршика, через що він не зможе повністю прочитати привітання та зрозуміти його суть. А тому варто спочатку перевірити усе, а тільки потім розсилати.

Класичний варіант привітання

Варто знати, що привітання з Новим роком 2020 в прозі – це, можна сказати, класичний варіант, який застосовувався протягом усього існування людства. Його суть криється у тому, що людина просто висловлює усе те, чого бажає певній особі, не намагаючись римувати або якимось чином пов’язувати строки. Цей варіант привітання врятує тих, хто не встиг підготувати гарний віршик, але йому є що сказати від щирого серця. Ось декілька прикладів:

 • Хочу привітати вас зі славним святом Нового року. Перш за все, бажаю гарного здоров’я, яке ніколи вас не підведе та справжньої гармонії у вашій родині. Залиште усі образи у минулому році, а в прийдешньому налагодьте стосунки бо іноді варто лише сказати людям про те, як сильно ви їх любите. Нехай у вашому домі панує злагода та дружня атмосфера.
 • Вітаю вас з Новим роком, мою дорогі. Хочу подякувати вам за те, що протягом усього цього важкого року ви були поруч та не залишали мене без допомоги або теплого слова. Ви були тією підтримкою, яка вселяла в мене надію та надавала неабияких сил. Сподіваюся, що в прийдешньому році я зможу подарувати вам ті самі відчуття. Нехай Новий рік для вас буде сповнений тільки гарних емоцій та стане щасливим й безтурботним.
 • В останні хвилини цього року хочу привітати вас зі святом та побажати усього найкращого, міцного здоров’я та доброї вдачі. Нехай ваша домівка сповниться теплом та достатком, а проблеми та незгоди будуть обходити вас стороною.
 • Ось і завершується черговий рік. Хочу побажати, щоб Тигра принес вам у хату лише достаток та добробут, вдачу. Щоб під час святкувань столи ломилися від їжі, а в домівці були тільки справді дорогі та близькі вам люди. А саме ваше життя нехай буде сповнене лише позитивними моментами та гарними новинами.
 • З Новим роком! Бажаю тобі щоб ти не просто ступав по кар’єрних сходах, а просто пробіг по них, отримавши ту посаду, якої дійсно бажаєш. Стань справжнім начальником та досягни усіх тих висот, які надумав собі сам. Проте не забувай, що не треба від такого успіху задирати носа, бо варто пам’ятати не про тих людей, які ходять поруч з тобою на висоті, а про тих, хто був поруч у найбільш тяжкі години.Класичний варіант привітання

Як самостійно сформувати привітання та що для цього треба знати

Не залежно від того, ви надсилаєте смс привітання з Новим роком 2020 чи справжній лист або кажете усе по телефону, сам текст має бути сформований правильно. А тому треба знати усі особливості, уособлення, метафори та форми привітання, аби стати справжнім майстром святкового слова.

Перш за все, треба розібратися, з чим саме прийнято вітати. Новий рік – це традиційне свято, яке відзначається по всій планеті. Вітати близьких та рідних варто перед настанням свята, тобто до опівночі. Але якщо ви не мали змоги надіслати побажання, то це можна зробити й першого січня.

Що стосується уособлень, то Новий рік дуже часто представляють як хлопчину або когось чоловічого роду, який має звичайні людські риси. А тому нерідко у привітаннях кажуть, що Новий рік зазирне у віконце або відчинить двері в хату.

Дуже важливо щоб привітання було побудовано правильно та не мало слів, запозичених з російської мови. Дуже розповсюдженою помилкою є вживання слова «наступаючим». Треба знати, що воно є помилковим. Правильно казати «прийдешній». Обов’язково запам’ятайте це.

І, нарешті, треба сказати про форми привітання, які найчастіше використовуються.

 • Привітання особисто від вас або декількох людей:
  Вітаю/вітаємо вас з Новим роком!
 • Офіційні привітання:
  Шановні колеги! Прийміть щирі привітання з прийдешнім святом!
 • Привітання зі звертанням до особи:
  Шановні друзі, вітаю вас з Новим роком!
 • Привітання з побажанням:
  Веселих свят!

Жартівливі вітання – найкращий варіант для друзів

Не секрет, що колегам по роботі або начальнику краще надсилати офіційні привітання, а близьким людям більше підходять прості та теплі слова. А от над друзями можна трохи пожартувати А тому для них ідеальним варіантом будуть саме прикольні привітання з Новим рокомТигра. Ось невеличкий приклад.

Читайте також:  Як красиво прикрасити ялинку на Новий рік 2022?

Чотири лапки, великий ніс

Ось що нам Новий рік приніс!

З купкою світла й тепла

Тигра до нас усіх прийшла!

Бажаю вам грошей справжній водоспад,

Та любові урочистий парад,

Нехай святкування радісно волає,

Та песик щастя усім обіцяє!

Насправді, це жартівливе привітання теж може бути у прозі. Достатньо просто згадати якусь ситуації, в яку ви потрапили разом з друзями в новорічну ніч або в будь-який інший особливий момент та нагадати їх, як ви їх цінуєте. Будьте впевнені, що такі слова ляжуть до душі кожному. Не важливо те, яким буде привітання з Новим роком 2020. Головне щоб слова та емоції шли від щирого серця.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.