Меню

Витинанки на новий рік 2022

Чим ближче Новий рік, тим яскравіше настрій. Люди в передчутті свята готують подарунки для близьких та рідних, запасаються чудовим настроєм. Порадують також і новорічні шаблони витинанок на вікна на 2022 рік, адже радість – це, в першу чергу, моральне задоволення, яке виливається в прикрашання своєї будівлі різними гірляндами, новорічними кульками.

Ялинка – головна окраса будівлі, але нею все не закінчується, тому рекомендується прикрашати домівку витинанки, котрі зроблені власноруч. Вони будуть радувати всіх, хто буде проходити повз будівлі, а також самих домочадців.

Починаючи ще з дитячого садочку ми вміємо робити гарні сніжинки, котрі завдяки симетріїї та певним правилам їх створення виходили просто чудовими та неперевершеними. Відмінним рішенням є також трафарети, або їх ще називають витинанки, це оригінальна творчість, котра прийдеться до снаги всім без винятку. Новий рік

Правила створення витинанок на вікна

Створювати трафарети можливо з паперу будь-якої жорсткості, або брати для цього навіть картон.  Отже, для цієї процедури слід заздалегідь запастися:

 1. Папером білого кольору формату А4.
 2. Ножицями для вирізання, ножем канцелярським.
 3. Фломастерами та олівцями, а, також, зубною пастою.
 4. Розчином мила, скотчем.
 5. Дошкою з дерева для того, щоб не дряпати стіл під час виготовлення новорічної прикраси.Фломастерами та олівцями...

Етапи створення

В першу чергу слід визначитися з тим, який малюнок буде використовуватися. Велику кількість ідей можна знайти в інтернеті.

Далі неодмінно слід почати вирізати картинку. Робити це варто обережно, щоб не пошкодити тонкий матеріал та структуру паперу. Для цього використовують симетричну вирізку або силуетний стиль.

Якщо дослухатися до поради то набагато легше і швидше можна за допомогою канцелярського ножика обрізати контури, розташовані зовні, а завдяки канцелярським ножицям проробити певні отвори в виробі.

Для прикрашання вікна створюється спеціальна панорама в об’ємному вигляді, яка виглядає немов велика композиція. Якщо, наприклад, взяти кальку та приклеїти її до паперу, то можна зробити чудовий вид: ті ділянки, які вирізані будуть долучати до картинки світло. В якості різнокольорового оформлення використовується звичайна гірлянда або ж невеличкі ліхтарики, які створюють щось неповторне і яскраве.

Читайте також:  10 рекомендаций по выбору штор в квартиру

За допомогою трафарету та кольорових фарб можливо виготовити неперевершену картинку. Береться калька і зафарбовуються на вікні порожні місця. Отримані візерунки будуть тривалий час дарувати радість всім мешканцям домівки.

Для того, щоб щільно прикріпити до вікна картинку рекомендується використовувати спеціальний мильний розчин, але він має певні мінуси, які полягають в тому, що папір починає мнутися та втрачати свою щільність, наявні невеличкі деталі можуть просто помнутися або відірватися. Існує певний недолік: після того, як закінчаться новорічні свята витинанки на новий рік 2022 варто відривати, а на вікні залишається мильний розчин і це може створити певні проблеми з його відтиранням.

Для того, щоб малюнок, який створює трафарет, був більш якісним та яскравим використовують гуаш або звичайну зубну пасту, за допомогою якої можливо створити неперевершений візерунок, який триматиметься тривалий час. Слід відзначити, що акварель для цього не підходить так як вона не може грати такими барвами та світлотінями як вищевказані елементи.малюнок, який створює трафарет

Правила прикрашання вікон

Для того, щоб правильно та гарно прикрасити вікно слід заздалегідь подумати над тим, як все виглядатиме, вималювати попередній ескіз і розміщення малюнків. Витинанки трафарети на вікна на 2022 рік варто правильно підібрати, так як останнім часом з цим не виникає ніяких проблем та питань. Серед найбільш часто використовуваних мотивів слід відзначити:

 1. Сніжинки які створять нереальну і чуттєву композицію.
 2. Гарну Снігуроньку та Дідуся Морозка.
 3. В зв’язку з тим, що 2022 рік пройде під знаком Бика, то неодмінно рекомендується використовувати цю тваринку як оберіг та прикрасу.
 4. Яскраві дзвіночки.
 5. Зелену ялинку, без якої неможливо уявити новорічні свята.
 6. Персонажів з дитячих мультфільмів.
 7. Молодих стрункіх оленів з великими рогами, які везуть Діда Мороза до дітлахів.
 8. Янголяток.
 9. Сніговика, який виступає в ролі головного зимового персонажу.
 10. Затишні будиночки, усипані пухнастим снігом.

Цікаво, що трафарети кріпляться не тільки на віконне скло, але і на меблі. Вони додадуть атмосфери таємничості та казковості.

Читайте також:  Где приобрести в интернет магазине товары "Ароматики"

Неперевершено виглядатиме також і композиція, скомбінована зі сніжинки та балерини. Також вирізана декілька разів та склеїна модель ялинки створить справжню композицію стилю та затишку.

За допомогою трафаретів створюються неперевершені листівки, які відрізняються оригінальністю та неперевершеністю. Можливо, це прозвучить трохи дивно, але новорічні витинанки 2022 року відіграють важливу роль в оформлені свята.

Отже, хотілося б більш детально розглянути методи прикрашання вікон. Якщо взяти до уваги сніжинки, то їх варто приклеювати по куткам, в центральній частині розмістити найбільші моделі, далі, по симетрііі, щоб вони йшли на зменшення.Гарну Снігуроньку та Дідуся Морозка

Сніжинки

Якщо перфекціонізм не для вас, то хаотичність також виглядатиме стильно та оригінально. Головне правильне поєднання форми та діаметру. В завершення композиціїї рекомендується відшукати трафарет саней Діда Мороза та доповнити ними картину зими.

Лісовий будиночок

Вибір слід зробити на користь великого або, навпаки, маленького будиночку сільського типу, бо він більше підходить до казкової атмосфери. Не слід забувати і про снігові замети, які варто розмістити поблизу будиночку. Гармонічно буде виглядати приклеєний сніговик, кілька дерев та дітлахи на санчатах.

Композиція буде неповною, якщо забути про сніжинки, які падають з неба додолу. Ясний місяць надасть таємничості та неординарності. Шаблони витинанок на новий рік 2022 слід вибирати правильно, бо вони повинні гармонізувати з загальним інтер’єром домівки та тематикою нового року.Лісовий будиночок

Новорічна красуня

Не менш гарно буде виглядати картина з витинанок, розміщена на вікні з використанням ялинкових прикрас, розміщених на сосновій гілочці. В центрі композиції бажано розмістити дату року, тобто, 2022, та не забути про конфеті та сніг. Додавши трохи дзвоників та свічок можна створити неперевершений дух Різдва, який тривалий час порадує всіх, хто знаходитиметься поруч в кімнаті або проходитиме повз вікна на вулиці.

Читайте також:  В чому саме потрібно зустрічати Новий 2022 рік?

Крім того, наявність сніговичка, будиночків та звіряток різного розміру створить милу картинку. В центральній частині рекомендується розмістити Дідуся Мороза, який сидить в санях, запряжених двома великими та сильними оленями, кожної миті готовими розвозити подарунки дітлахам.

Христове Різдво

Народження спасителя для людства завжди було цікавою тематикою. Створюючи композицію варто звернути увагу на наявність ангелів та волхвів, пастухів та Вертепу. Особливе місце повинна посідати і зірка, яка засяяла у Віфлеємі. Всі вказані вище трафарети можливо з легкістю віднайти в Інтернеті та, роздрукувавши, приступити до створення неперевершеного новорічного настрою.

В центрі слід розмістити Вертеп, тобто іншими словами печеру, де був народжений Ісус Христос. Біля ясел прикріпіть овечок, ягняток та декілька людей. Біля печери доцільно буде встановити ангелів, які літають поруч.

Завдяки новорічним трафаретам створюються неперевершені прикраси на 2022 рік, які відзначаються оригінальністю та цікавістю. Крім того, займатися трафаретами дуже цікаво, хоча цей процес є досить трудомістким. Особливо актуально це завдання для маленьких дітлахів, котрі з захватом будуть створювати гарні витинанки на новий 2022 рік.Христове Різдво

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.