Меню

Перерахунок пенсій пенсіонерам МВС у 2020 році

Одним з найбільш актуальних питань, які цікавлять українців, є індексація і перерахунок пенсій пенсіонерам МВС у 2020 році. 

Варто тільки згадати, що в минулому році протестували колишні військовослужбовці та міліціонери. Число учасників по всій країні склало близько кількох тисяч осіб. В результаті, учасникам акцій вдалося добитися перерахунку пенсій.

Украинские военные пенсионеры

Важлива інформація! За відомостями, отриманими від Пенсійного фонду, якщо збільшити пенсійні виплати, то це виллється для бюджету в суму 8 мільярдів гривень.

Обіцянки влади

Однак пенсіонери залишилися незадоволені, коли отримали в січні перші виплати.

Військовим пенсіонерам було доплачено лише 25% від суми. Повернення грошових коштів за січень 2016 року співробітникам, які раніше працювали в системі МВС, був вкрай незначним. Він склав приблизно по двісті гривень.

Вся справа в тому, що колишнім представникам силових структур виробляють доплати до зменшеної пенсії. А з самої пенсії прибрали, або значно скоротили багато коефіцієнти. В результаті доплата виходить мізерно малою. Так прокоментував ситуацію пенсіонер зі структури МВС Ігор Сухар.

Колишній глава координаційної ради силових структур Микола Міщенко додав, що якби проводилася чесна доплата, то мінімальна пенсія військових на сьогоднішній момент становила б 7-8 тисяч гривень, а не 2-3 тисячі.

Сумма пересчета пенсии военнослужащим и милиции

За словами Миколи Міщенка, вони не мають наміру прощати державі заборгованість і планують звертатися до судів, а також виходити на вулиці протестувати. Люди обіцяють вже незабаром провести масштабну всеукраїнську акцію протесту.

Читайте також:  Перерахунок пенсій пенсіонерам МВС у 2018 році

Як силовикам будуть підвищувати пенсії

Останні новини перерахунок пенсій у 2020 році пенсіонерам МВС повідомляють, що в цьому році пенсії зростуть в середньому на 1,5 тисячі гривень.

Колишнім силовикам вже почалися виплати пенсій у підвищеному розмірі. Пенсії перераховують, враховуючи посадовий оклад, оклад, визначений за військовим званням. Також до уваги приймається і надбавка за вислугу років.

Важливо! На державному рівні були вироблені різні алгоритми для збільшення виплат.

Згідно з наданими даними, в Україні 553 тисячі пенсіонерів з числа військовослужбовців та силовиків. З них пенсії збільшаться у 497 тисяч. Пенсійний фонд уже заплатив суму 62 мільйони гривень. Виплати отримали 15,3 тисячі вийшли на пенсію співробітників силових структур.

Хто з силовиків отримає найбільше підвищення?

Грошові виплати в найбільшому розмірі отримають в поточному році колишні співробітники з Держслужби спеціального зв’язку. Крім цього, прибавка очікує екс-службовців-безпечники, а також колишніх держслужбовців з надзвичайних ситуацій.

Найменше грошових виплат очікує службовців силових структур Фіскальної служби і Національної гвардії.

Найзначніші виплати в середньому отримають співробітники, які працювали в Службі зовнішньої розвідки, Службі безпеки, Управління державної охорони, Національної поліції, Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку.

Як будуть рости пенсії військових і силовиків?

Розмір виплат стане збільшуватися поетапно:

  1.      У 2018 року вони стануть виплачуватися в просто не перелічити розмірі. Крім цього, додасться 50% від суми підвищення. Однак дана грошова величина не може бути менше 1500 гривень.
  2.      У 2019 виплати зрівняються з розміром старої пенсії. Сума підвищиться на 75%. Таким чином, в середньому відбудеться збільшення на 750 гривень.
  3.      У 2020 році колишні співробітники з силових структур отримають надбавку до виплат в 100% -му розмірі.
  4.      Наприклад, раніше колишній командир батальйону з Міноборони отримував пенсію в 3 тисячі гривень. Його виплати складуть: у 2018 році – 4,8 тисяч гривень, в 2019 – 5,7 тисяч гривень, в 2020 – 6,6 тисяч гривень.
Читайте також:  Зміни до пенсійного законодавства України в 2018 році

Як будуть рости пенсії екс-міліціонерів

Колишні міліціонери домагалися перерахунку, спираючись на оклади Національної поліції. Однак в Уряді була розроблена окрема компромісна схема підвищення.

Пересчет пенсий в Украине в 2020 году

Перерахунок пенсій колишнім міліціонерам буде враховувати величину окладів 2016 року.

Колишні співробітники міліції в 2018 році стануть отримувати 100% -ву, порахували виходячи з величини окладу за посадою, виплату. У 2019 вони отримають доплату в розмірі 50%. У 2020 році надбавка до пенсії становитиме 100%.

Наприклад, раніше колишній майор МВС отримував пенсію 3,5 тисячі гривень. Отже, в результаті проведеного перерахунку, він буде отримувати в 2018 році 5,2 тисячі гривень, в 2019 – близько 6 тисяч гривень, в 2020 – 6,7 тисячі гривень.

Формула, за якою обчислюється пенсія, не змінюється. Дана формула бере за основу страхового стажу, розмір зарплати, тобто її коефіцієнт, і рівень середньої оплати праці в країні. З 2004 року страховий стаж прирівняли до трудового.Перший і другий параметри формули для кожного пенсіонера індивідуальні. Третій показник універсальний для всіх. Передбачається, що основний розмір пенсій стане рости саме за рахунок збільшення щороку середньої зарплати по країні.

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *