Меню

Посівний календар огородника на травень 2022 року

Для того, щоб окультурені рослини виросли необхідної якості, важливо звернути увагу на їх правильний догляд. В цьому може допомогти посівний календар на травень 2022 року.

Серед підготовчих моментів слід виділити наявність посівного матеріалу, спеціальних засобів по боротьбі з комахами та добрив. Наші предки зробили все для того, щоб ми, нащадки, ні за що не хвилювалися і могли швидко вирішувати будь-які питання, які виникають досить часто відносно посівів.

Що говорять предки

Іншими словами на підставі ранніх спостережень на кожен рік астрологи роблять спеціальний календар рослин, який допомагає в отриманні рясного та багатого урожаю.  Досить цікаво те, що в залежності від стадій на рослини впливає певна кількість чинників, серед яких можна виділити наявність комах, сонця, дощу та інше. Також можна відмітити і місячний вплив та залежність його від зодіакального розташування. Вплив досягає найбільшого піку відразу після посіву. В зв’язку з цим рекомендується спеціальне створення місячного графіку посіву для того, щоб простежити за ростом тієї чи іншої рослини.

Наразі існує велика кількість спеціальних посівних календарів, які між собою різняться лише виглядом, а наповнення практично ідентичне. Наприклад, посівний календар огородника на травень 2022 року має на меті простежити за розвитком всіх культур. Він є цікавим для обробки рослин, вирішення глобальних питань.

Це стане чудовим вирішенням для тих людей, які вирішують зайняти невелику ділянку та почати вирощувати на ній овочі чи фрукти та інші корисні рослини. Завдячуючи подібному календарю можна простежити коли починається сприятливий час для висаджування рослин і яким чином все вірно спланувати. Найбільшу популярність зміг отримати так званий місячний посівний календар на травень 2022 року для України, нижче буде вказано невеликий приклад з нього.

Правила посіву культур

Для висівання соняшнику або спаржі слід притримуватися 5-12 числа, або залишити цю подію на кінець місяця з 21-24 травня. Надалі не слід забувати про овочі, без яких не обійдеться ні один салат. Сюди слід віднести разноманітну зелень, а, також і шпинат. Посівний період почнеться з 8 травня і протримається до 25 числа. Хрін можна саджати з 4 числа і до кінця місяця, тобто до 24 травня.

Читайте також:  Поминальні дні в 2020 році в Україні

Відносно таких культур як диня і кавун, огірочки та томати можна сказати, що найсприятливішими датами є 4-9 число місяця та 23 травня. Різноманітні квіти, які вирощуються з цибулини слід висаджувати з 5 по 24 травня, а посівні, які виростають з семені, до 19 квітня. Поганими днями слід вважати 14,15 та 16 травня, а, також, 28 та 30 числа. В цей час рослини погано ростуть та можуть впливати на них різні негативні чинники.

Придбати біодинамічний посівний календар на травень для України в наш час стає можливим завдяки інтернет-ресурсам. Слід віднайти підходящий сайт та просто зробити замовлення, яке надійде за короткий час до найближчого поштового відділення. Слід зазначити, що така річ з`являється заздалегідь і тому можливо підготуватися завчасно до цієї цікавої події.Правила посіву культур

В допомогу календар

В зв’язку з тим, що створюються різні варіанти календаря, рекомендується перед такою відповідальною подією погортати декілька варіантів для того, щоб зробити правильний вибір. Такий чудовий календар стане відмінним помічником і гортаючи його час від часу можливо прослідкувати за змінами в циклі росту рослин та отримати чудовий врожай.

Завдячуючи травневі все починає прокидатися та дарувати чудовий настрій та тепло. Дачники в цей період роблять все для того, щоб посаджені ними культури були родючими та багатими на врожай.

Що цікаво, навіть в цей місяць врожай вже можливо отримати, але для цього варто було заздалегідь подбати про це.  Придбати насіння, намочити його щоб в прогрітому вранішнім сонечком грунті росточкам було комфортно і вони швидко почали перевтілюватися в велику рослину.В допомогу календар

Що робити з рослинами в травні?

Початком весняного періоду є убування місяця. Цей час є сприятливим для того, щоб почистити свій сад від різноманітного гілля та обрізків і таким чином відкрити доступ молодим рослинам для подальшого росту та розвитку. Необхідно багато уваги приділити удобрюванню грунту та допомогти рослинам позбутися шкідників.

Читайте також:  Выбираем двуспальную кровать из дерева в интернет магазинах вместе

Слід зазначити, що в травні не варто висаджувати картопляні пагони та дерева. Однак, бульбові культури будуть рости швидко, якщо їх укорінити саме в цей час.  

В середині місяця необхідно дозволити грунтові трішечки відпочити, однак дозволяється й надалі продовжувати боротьбу з різними шкідниками. 4 число місяця є ідеальним для посіву редису, ріпи та картопельки. Варто залишити на потім квіткові культури. Надалі дозволяється пушкувати землю та задобрювати їх добривом для отримання чудового врожаю.
4 травня варто звернути увагу на дерев’яні крона і рекомендується зайнятися обрізанням старих гілок дерев.

Чистка кущів та деревини

  • Не слід забувати і про чагарники, так як саме в цей час варто очистити їх від надлишку гілочок. Надалі, 6 числа, необхідно засівати картоплю та редиску, брукву. Варто багато уваги приділяли погоді, щоб вона сприяла росту рослин. Якщо йдуть тривалі дощі або, навпаки, є посуха, то рекомендується дочекатися більш сприятливого часу для даного виду діяльності.
  • Якщо на 7 травня плануються посівні роботи, то варто змінити їх на інший час. Даний період  більш сприятливий для обробки грунту та наповнення його добривами, оброблення кущів та деревини від комах спеціальним розчинами для того, щоб якомога швидше пригнітити ріст та розмноження патогенних організмів. Отже, таблиця місячного посівного календарю допоможе більш точно відобразити всі моменти догляду за рослинами.
  • 8,9 числа – негативний час для того, щоб вирощувати різні рослини.  Рекомендується в цей період позбирати сміття та якомога швидше позбутися його  шляхом вивезення або спаління.
  • Побіліть дерева, зробіть їх більш привабливими та гарними. Якщо врожай, який був посіяний раніше, вже дає певні плоди, тобі рекомендується більше уваги приділити рослинам, котрі вже дали перші ростки та почати збирання нового врожаю.
  • З 10 по 15 число не рекомендується проявляти неабияку активність в діяльності, бо цей період є чудовим для посіву редиски та цибулі, різноманітної зелені яка погано зійшла вперше. 16- 23 травня є чудовим періодом для наповнення грунту корисними речовинами з додаванням вітамінів та інших елементів для гарного росту овочевих культур.
  • Не слід забувати і про неабияку активність комах, адже близько до середини місяця вони всі вже попрокидалися від сонячного тепла та готові їсти свіже листя салату та редису. Щоб цього уникнути потрібно оголосити період боротьби з цими маленькими шкідниками щоб отримати чудові і соковиті плоди.
  • 24-27 травня є негативним періодом для посіву. Варто більше уваги приділити прополюванню бур’яну, щоб він не забивав культури та не затіняв їм сонечко.

Що сіяти за календарем на травень на 2022 рік з 28-31 травня? Висівання варто перенести на потім. Варто усувати різноманітні обламані гілочки та обрізати деревину. Може так статися що знадобиться вилікувати кору, для цього добре підійде розчин фарби або сильні антисептичні засоби проти цвілі та комах. Надалі місяць буде оновлюватися, тобто це чудовий час для нових починань.

Читайте також:  Знаменні дати червня 2022 року

Завдячуючи посівному календареві трударя можуть отримати чудовий врожай адже їм буде чітко відомо про те, чого очікувати наступного дня та які культури найбажаніше висаджувати в травні.Чистка кущів та деревини

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.