Меню

Скільки робочих днів у лютому 2022 року?

Кількість робочих днів у лютому 2022 року в Україні можна взнати, уважно продивившись виробничий календар. За січень, в якому є чимало релігійних свят, через що випадає декілька додаткових вихідних, люди розслабляються. В другому місяці року працювати доведеться значно більше. Але є позитивні події. Слабшають морози, в повітрі вже відчувається запах весни. Лютий минає швидко, бо в ньому лише 28 календарних днів.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - russko-ukrainskiy-calendar-2022-gor.jpg

Особливості місяця

В Україні вже не визначається день радянської армії, бо держава вже має своє військо, яке захищає її від терористів, що хазяйнують на значній територію Донбасу. 23 число  позначено червоним, але робочий день на годину перед цією датою не скорочується, бо це не свято.

Більшість спеціалістів та робітників працюють за графіком п’ятиденного тижня, щосуботи та неділі відпочивають. На багатьох підприємствах існує змінний режим. Беручи за основу норму годин за виробничим календарем, тут складають свої графіки, в котрих обов’язково позначаються дні відпочинку для співробітників.

Відповідно до законодавства, якщо людина працює в свято, оплата проводиться за подвійним тарифом. В лютому таких днів немає. Робочий час може скорочуватися на шкідливому виробництві, а також для працівників, фізичне здоров’я, яких обмежене. Але таке право повинно підтверджуватися нормативами чи довідками з лікувальних установ.

Кількість робочих днів у лютому в Україні для більшості громадян становитиме 20, решту 9 вони відпочиватимуть.

Найбільш напруженим останній зимовий місяць стає для тих спеціалістів, що ведуть бухгалтерський облік в установах, в компаніях, на заводах.  Скільки робочих днів у лютому 2022 року вони добре знають. До 10, а інколи й до 9 числа бухгалтери мають надати декларації про доходи, про землю, звіти про використання транспорту, про кількість відпрацьованого часу, про виплачену зарплату. До 20 перераховуються всі річні та місячні податки, збори й внески.лікар на роботі

Народні свята

Не зважаючи на те, що в календарі на лютий 2022 немає додаткових вихідних на честь державних чи релігійний свят, в цьому місяці є події, що мають значення як для суспільства, так і для країни.

Вже в першу п’ятницю відзначатиметься день бабака. По його поведінці визначають, чи невдовзі прийде тепло, чи зима затримається надовго. Такі «народні синоптики» живуть у Харкові та Львові. Вперше обряди на честь цих тваринок почали проводити в Америці та Канаді, але з часом така традиція розповсюдилась світом. Навіть працівники державного Гідрометцентру цікавляться, як поводитимуться бабаки.

Молодь в Україні весело й активно відзначає день Святого Валентина, не зважаючи на те, що випадає він не у вихідний.день Святого Валентина

Державні й професійні свята

Є у лютому події, які дужі важливі для України, але вони також припадають на робочі дні. 15 числа громадськість згадує воїнів, що віддали своє життя в інших країнах, особливо в далекому та чужому для українців Афганістані, куди Радянський Союз відправляв так званий «обмежений контингент», але в цинкових трунах повернулись півтора десятка тисяч вояків, ще стільки було скалічено тілом та душею. Саме 15 лютого радянські солдати вийшли з цієї азійської держави, знищивши біля мільйона місцевих жителів, зупинивши розвиток самої країни.

Читайте також:  Знаменні і пам’ятні дати 2021 року

20 лютого Україна вшановуватиме героїв Небесної сотні, що поклали життя на Майдані, заради кращого майбутнього своїх ближніх.

З лютого 1992 року офіційним гербом держави став тризуб, що в давнину вважався магічним знаком. В часи Київської Русі він був родовим знаком, карбувався на монетах та печатках, використовувався в УНР та гетьманом Скоропадським. 25 числа в Україні відзначається День державного герба. Хай він оберігає країну.

Міжнародні події

Професійні свята, що є у лютому, припадають не на суботу й неділю. У п’ятницю 9-го відзначається День стоматолога. Дантисти у всьому світі полегшують життя пацієнтам, лікуючи хвороби зубів та ясен.

Спочатку люди спілкувалися словами. Потім звуки почали передаватися за допомогою хвиль. Радіо виникло набагато раніше телебачення та Інтернету. Цей засіб зв’язку сприяв міжнародному співробітництву, сповіщав новини. У світі День радіо відзначається 13 числа, але є інші дати присвячені подібній події.

Робочі дні у лютому 2022 в Україні поширюються й на релігійні свята, й на день рідної мови. Але аби пришвидшити вихід з держави з економічної кризи громадянам потрібно більше працювати, а не відпочивати.Робочі дні у лютому 2020 в Україні

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.