Меню

Як зустрічати та святкувати Новий рік 2022?

Святкування Нового року є невід’ємною традицією кожної родини. Всією сім’єю заздалегідь розглядається місце святкування, складається святкове меню, прикрашається ялинка. Прикрасивши дім, вибравши одяг та наїдки з напоями, пам’ятайте про головне, як правильно зустрічати Новий рік 2022 Тигра. Потрібно підібрати гардероб в тон кольорів року, а також вибрати подарунки для близьких та друзів. Ці передсвяткові клопоти підіймають настрій та привносять в наше життя чарівне, та неперевершене дійство свята Нового року.

Бик, є завжди вірним товаришем, який не залишить на самоті, в скрутну годину прийде на допомогу. Вона має заслужений авторитет, ніколи не покидає розпочату справу та доводить її до кінця, не терпить несправедливості, та наруги. Тому Бик прогнозує кожному надійну підтримку в своєму році. Більш успішними будуть люди, які завжди дотримують свого слова. Але не бажано брати на вечірку свого чотириногого товариша. Тому що ваша тварина може зіпсувати його, гучна музика, святковий стіл та галас вашого товариства, можуть призвести до неочікуваних наслідків.годинник будуть бити 12!

Основні кольори 2022 року

Для гарного святкування потрібно звернути увагу на те, чим буде відрізнятися прийдешній рік, від минаючого. 2022 рік буде роком Тигра, тому потрібно наперед свята розглянути, що полюбляє цей звір, до кого благоволить, та що принесе із собою. Металевий Бик дуже пристрасна та емоційна, тому обирає яскраві кольори. Перевагу потрібно надати кольорам полум’я: жовтий, червоний, помаранчевий, відтінки брунатного, попелястого, бежевого, синій, зелений, рожевий, бузковий.

Поєднання кількох кольорів, та оздоблення золотом, люрексом дуже сподобаються Бику. Головне в святкуванні настрій, оскільки господиня року рвучка, спритна та життєрадісна, тому створення магії свята, веселощів має важливе значення. Не вагайтесь обираючи яскраву одежу, оскільки скромність не подобається Бику, ексцентричність та незвичайність – символ року.

Читайте також:  Исправление неправильного прикуса брекетами

Заздалегідь подбайте про невеличкий сценарій святкової ночі. Оскільки господар року не любить нудьгувати, потрібно подбати про веселощі, запропонувати гостям розваги, танці, конкурси та символічні призи переможцям. Якщо дозволяють кошти, можна новорічну річ повести в ресторані, санаторії, або на екзотичному курорті: Туреччина, Таїланд, Єгипет, тощо. Оскільки Бик полюбляє подорожі, то буде благоволити до вас весь рік.новорічний стіл

Блюда святкового столу

Потрібно задовго до святкуванні вирішити з гостями, як зустрічати та святкувати Новий рік 2022, розподіливши обов’язки. Оскільки святкування може затягнутись до самого ранку, необхідно вирішити, де будуть відпочивати гості, якщо дійство буде проходити вдома. Бажано вирішити хто закуповую їжу, хто готує, хто прибирає, тому, що свято може залишити гіркий присмак господарям дому. А Бик цього може не пробачити. Для святкового столу бажано вибрати:

  • ​ кілька улюблених салатів;
  • ​ 2-3 гарячих страви;
  • ​ алкоголь та напої;
  •  сир та фрукти;

Гарніри на святковому столі можуть бути доречні, оскільки Бик взагалі не полюбляє м’ясо, птицю, рибу та морепродукти. До того ж дієтологи не рекомендують переобтяжувати стравами шлунок, тому буде достатньо кілька гарячих страв, салати, сири та фрукти.

Подарунки та розваги

Зустрічати Новий 2022 рік потрібно також з подарунками. Ця частина свята це завжди приносить загадковість, так як наші близькі чекають від нас диво. Тому обираючи подарунки, використайте максимально свою винахідливість. Малечі будуть до вподоби давноочікувані іграшки: конструктор, машинки, лялькові набори та інше. Дружині та доросли дітям це можуть бути не тільки електронні новинки: телефон, плеєр, електронна книга, а також ковзани, скутер, ювелірні прикраси.

Читайте також:  Якого Тигра буде наступний 2022 рік?

Пам’ятайте, що це саме те свято, на якому не економлять, тому що господиня року – Бик дуже віддана своїм друзям. Але не відкидайте тої можливості, що подарунок, як і ялинкову прикрасу можна зробити самому, вітальні листівки, календарі із фотографіями всіх домочадців, в’язаний светр та багато іншого. Святкувати Новий рік 2022 Тигра ви можете з власноруч зробленими вітальними листівками для друзів та колег, можна зачитати за святковим столом, під час чергового тосту. А потім поступово перейти до запланованих розваг.Зустрічати Новий 2020 рік потрібно також з подарунками

Для новорічної ночі дуже підходить гра в фанти, до того ж у Діда Мороза є мішок, в який можна скласти всі фанти, потім витягати їх та давати завдання власнику, це може бути пісня, вірш, танок. Можливо напередодні свята запропонувати всім гостям зробити карнавальні костюми, це завжди навіює спогади про чарівне дитинство, в яке завжди всім хочеться повернутись. До того ж це інтригує та заохочує до веселощів, до речі за найгарніший чи смішніший костюм також учасник балу може отримати приз.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.