Меню

Сайт для бухгалтерів бюджетних установ України 2018

З року в рік свої обов’язки сумлінно виконують працівники, які є в абсолютно кожній сфері громадської діяльності. Спеціалісти з бухгалтерського обліку забезпечують своєчасне нарахування заробітної плати робітникам, слідкують за правильністю та своєчасністю надання всієї необхідної документації, а також виконують перевірки та інспекції установ та організацій. Для полегшення праці бухгалтерів державою створено сайт бюджетних установ України 2018. Даний ресурс надає всі необхідні дані у вигляді свіжих новин та рекомендацій, містить бланки документації та рекомендації щодо їх заповнення, різноманітні довідники для кожного населеного пункту, а також перелік змін до законодавства України.

Окрім перелічених даних, на подібних сайтах кожен бухгалтер може спілкуватись з колегами, отримуючи при цьому необхідні відповіді, або просто обговорюючи будь-які нововведення. Для особливо допитливих та тих, хто полюбляє читати друковану продукцію, створені спеціальні офіційні журнали, які містять всю інформацію, яка вже приведена на сайті. Окрім інформації «за спеціальністю» у ресурсах друкуються статті відомих аналітиків та експертів. Саме тому, кожен бухгалтер України може порівняти власні думки з думками ведучих спеціалістів.З року в рік свої обов’язки сумлінно виконують працівники

На що можуть розраховувати читачі, окрім отримання важливої інформації

Оновлення та підбір тем кожного дня відбувається шляхом систематизації даних та запитів користувачів. На сайті для бухгалтерів існують можливості переглядати відеофайли від авторів, додавати улюблені матеріали до своєї колекції, переглядати нормативну базу, виділяти цікаві фрагменти тексту, безкоштовно завантажувати шаблони документів. Безперечною перевагою є швидкий пошук необхідних матеріалів за ключовими словами.

Сайт для бухгалтерів бюджетних установ України 2018 – це впорядковані важливі експертні матеріали. Будь-який спеціаліст або працівник такої сфери діяльності може стати співавтором чи навіть самостійним автором статті для сайту.

План заходів з модернізації та націоналізації систем бухобліку в державному секторі запланований на 2016-2018 роки. До цього плану входить виробництво ПЗ та його поширення серед користувачів, зміни та доповнення до стандартів українського бухгалтерського обліку.

Нове у системі бухгалтерського обліку 2018

Серед принципово нових корисних програм державного виробника можна виділити АС «Є-Казна». Українське програмне забезпечення для планів рахунків казначейства проходе адаптацію протягом 2017-2018 років. Протягом цього ж періоду програмне забезпечення тестуватиметься. А вже під кінець 2018 року (в грудні) програмне забезпечення буде впроваджено в експлуатацію.

В системі запровадження ПЗ АС «Є-Казна» планується на грудень 2018 року. Повна інтеграція такої системи з системою подання в електронному варіанті запланована також на 2018 рік.

Для прихильників програмних продуктів 1С ситуація дещо гірша, адже в прийдешньому році використовувати дане забезпечення зможуть лише приватні організації. Щодо бюджетних установ – однозначно табу. Для усіх бюджетних організацій вийшла заборона на користування даною продукцією.

До початку введення повної інтеграції, з усіма працівниками та відповідальними особами державних установ проводитимуться семінари, консультації та навчання. В період тестування приймання необхідної звітності відбуватиметься не в автоматизованому режимі. Щоправда, це стосується лише розпорядників державних коштів та державних цільових фондів.Нове у системі бухгалтерського обліку

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.