Меню

Види діяльності за КВЕД 2019 в Україні

Якщо особа вирішила зайнятися господарчою діяльністю, започаткувати свій бізнес, то їх потрібно буде зареєструвати цей бізнес. В такому випадку доведеться ознайомитися з так званим класифікатором. А тому кожен підприємець повинен знати, що таке КВЕД 2019 в Україні с розшифровкою та розбиратися у видах економічної діяльності. Сам класифікатор створювався за участі провідних європейських експертів, а тому він відповідає усім сучасним стандартам та вимогам держави.Якщо особа вирішила зайнятися господарчою діяльністю

Що це таке?

Це особливий документ, який зазвичай використовується різного роду інстанціями для класифікації видів економічної діяльності, ведення статистики, тощо. Він просто дозволяє повністю визначити, якою саме діяльністю займається підприємець, а також надає відповідний код. За його допомогою можна кодувати технічну та економічну інформацію. Цей документ повністю створювався відповідно до європейського рівня, а тому він відповідає усім важливим стандартам та вимогам.Види діяльності за КВЕД

В яких випадках потрібен цей класифікатор?

Він стає потрібен тоді, коли підприємець вирішує зареєструвати свою діяльність. Саме тоді він застосовує класифікатор та визначає рід своєї діяльності, її особливості. Більш того, цей документ також застосовується для встановлення суми соціального внеску. Згідно з даними у класифікаторі визначається, особа за якою саме системою буде оподатковуватися підприємець. Насправді у цього документа дуже багато застосувань, але це найголовніші.

Отже, окрім того, що тепер постійно визначаються існуючі види діяльності за КВЕД 2019 в Україні, цей документ був створений для згрупування наявних статистичних даних. Підприємцям варто серйозно ставитися до визначення свого роду діяльності, бо у разі виникнення якоїсь помилки можуть й надалі виникати складнощі й проблеми.

Як виглядає структура класифікатора?

Варто знати, що структура класифікатора не є постійною. Вона увесь час зазнає якихось змін та доповнень, з часом вдосконалюється. Увесь класифікатор розділений на певну кількість секцій, кожна з яких позначається англійськими літерами. Самі секції діляться на низку розділів, які теж розділяються на групи й класи. Детальніше про усе це розділення може розказати офіційний сайт КВЕД України, на якому міститься усі необхідна та корисна інформація. Окрім того на сайті можна дізнатися про усі зміни, що вносяться до класифікатора.

Детальніше про інформацію, що міститься у КВЕД

Першим у класифікаторі йде саме секція «А». Саме в ній знаходять свої коди ті особи, які займаються виготовленням сільськогосподарської продукції, займаються ловлею риби чи лісовим господарством. Також до цієї секції відносять підприємців, що вирощують тютюн, займаються тваринництвом, мисливством, заготівлею лісових ресурсів чи рослинництвом. Ще тут є й торгівля будівельними матеріалами.

Читайте також:  Тарифи на газ для населення в Україні в 2021 році

Наступна секція має літеру «В». В ній свої коди можуть знайти ті підприємці, які представляють добувні галузі. Це можуть бути особи, що видобувають нафту чи якісь руди, метали й не тільки. Після цього йде секція «С», де вже міститься інформація про виробників продовольства й одягу. Також сюди відноситься виготовлення хімічних засобів, паперу, певних видів автотранспорту й роздрібна торгівля продуктами харчування.

Наступна літера – «D», що визначає постачальників певних видів послуг. Йде про постачання води, електроенергії, палива. Наступними йдуть представники галузі будівництва й виконувачі певних видів робіт. Дуже велику увагу приділяють секції «G», бо в ній містяться коди осіб, діяльність яких – це ремонт автотранспорту, технічних засобів, оптова торгівля непродовольчими товарами.

А от буква «О» класифікує майже усю державну сферу, серед якої є управління. Міжнародні відносини, правоохоронна діяльність, тощо. «Р» – секція освіти, яка являє собою усі її види. Головне завдання представників секції «N» полягає у лікуванні громадян та охороні їх здоров’я. Останнє – це сфера домашнього господарства, до якої ще відноситься торгівля хімічними продуктами, певними видами товарів.

Трохи про розшифровку

На основі інформації, яку можна знайти у цьому документі, кожен підприємець може визначити код свого виду діяльності. Тобто, наприклад, роздрібна торгівля одягом за КВЕД України чи будь-яка інша підприємницька діяльність матиме свій унікальний код, що складатиметься з букв та цифр. Спочатку йдуть літери, якими позначається секція й підсекція. Розділи й групи позначаються цифрами.

Читайте також:  Повышение тарифов на газ в 2020 году

Нерідко у підприємців виникають певні складнощі з визначенням коду. В такому випадку краще звернутися за консультацією до відповідних державних органів. Їх представники допоможуть у виборі коду та зможуть розповісти про усі особливості користування класифікатором.про інформацію, що міститься у КВЕД

 

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.