Меню

Якого числа день батька в Україні в 2021 році?

Особливий вклад у розвиток та становлення дитини робить не тільки мати, а й батько. Якщо мати зазвичай бере на себе опіку, то батько повчає на наставляє, спрямовує дитину. Батьки нерідко тяжко працюють, щоб заробити своєму чаду на навчання та максимально допомогти йому у житті. Для дітлахів, особливо для дівчаток, батько є тією непорушною кам’яною стіною, за якою завжди можна сховатися та яка убереже від усіх проблем та незгод. Проте склалося так, що поети та письменники частіше звеличували матерів, а про роль батька у житті дитини часто забували. Однак у кожного люблячого татуся є своє особливе свято – міжнародний День батька в Україні 2021.

Взагалі День батька – це дуже зворушлива й добра подія, яка відзначається по всьому світу. Батьки є найріднішими людьми для кожного, а тому вони як ніхто потребують уваги та піклування з боку своїх дітей. Це святкування є однією з багатьох нагод зайвий раз показати своїм рідним усю свою любов та повагу.не тільки мати, а й батько

Коли святкується ця подія та її невеличка історія

Для початку треба визначити, коли день батька в Україні. Варто знати, що в кожній країни ця подія святкується у різний час. Історія цього святкування розпочалася в далекому 1910 році. Тоді звичайна жінка через величезну вдячність та повагу до свого батька звернулася до мерії з пропозицією встановити святкування на честь усіх люблячих та турботливих батьків.

Ситуація у тій великій та дружній родині склалася так, що мати раптово померла, а тому усі турботи та обов’язки, виховання дітей були повністю перекладені на плечі батька. Він зміг впоратися з тягарем та подарувати своїм дітлахам виключно любов та щастя.Коли святкується ця подія

Читайте також:  Дата проведення дня Перемоги в Україні у 2021 році

Мерії сподобалася така ідея, а тому святкування отримало підтримку. Через певний час День батька став популярним в багатьох містах США, а згодом навіть в інших країнах. Засновники святкування почали розсилати спеціальні петиції в різні інстанції, що згодом дозволило зробити День тата загальнонаціональним святкуванням. Оскільки спочатку дати сильно відрізнялися у кожному штаті, було вирішено встановити єдину дату. Так було обрано третю неділю червня. Зараз це святкування поширене по усьому світу та важко знайти державу, де не святкують День батька.

Україна святкуватиме цю подію згідно з усіма традиціями. А тому День батька у 2021 році припадатиме на 20 червня. Але можна знайти інформацію про те, що святкування відбуватиметься 15 вересня. Через це у людей виникає чимало запитань та вони часто починають плутатися. Річ у тім, що ще в 2009 році було вирішено встановити цю подію на офіційному рівні. Звісно, була встановлена суто українська дата – третя неділя вересня. Законопроект отримав чималу підтримку та був схвалений ВР України ще у 2013 році. Однак він й досі не затверджений, а тому День батька святкується не тільки у червні, а ще й у вересні.

Традиції Дня батька

Як у багатьох інших свят, існують традиції святкування Дня батька. Щороку ця подія проходить дійсно бурхливо, адже вона супроводжується веселощами, гарним настроєм, змаганнями між татусями, тощо. Кожен тато намагається показати, що він найкращий та довести своїй родині, що він справжній герой.

Насправді кожна країна має свої особливі традиції. В Україні на честь цієї події влаштовуються семінари, конференції, а також різні інформування про те, як правильно виховувати дітей та стати найкращим татом. Річ у тім, що українці почали святкувати цю подію не так давно, а тому якісь конкретні традиції ще навіть не встигли сформуватися. Але одна традиція таки є. В цей день заведено носити розу на одязі, біля серця. Якщо батько живий, то носять червону розу, а якщо він помер, то білу.Як краще привітати татуся?

Як краще привітати татуся?

В будь-якій країні в цей день татусям дарують листівки, записочки та різні подарунки. Листівки можна придбати у магазинах на передодні святкування чи зробити власноруч. Що стосується теплих слів, то можна написати привітання від щирого серця у прозі, а можна написати гарний віршик, який запам’ятається на довго. Ось невеличкий приклад привітання:

  • Минають дні та носі, але ти, дорогий батько, залишаєшся, як і раніше, таким люблячим, бадьорим, добрим та небайдужим! Особисто для мене ти завжди будеш найулюбленішою людиною в усьому світі! Дякую тобі за все те тепло, що ти подарував мені, а також за усю допомогу та добрі справи! Саме ти був тією необхідною опорою у важкі часи! Бажаю тобі міцного здоров’я, довгого життя, наснаги та великого щастя й достатку! Не забувай, що я завжди буду поруч!

 

Читайте також:  День автомобилиста в Украине в 2021 году

Тепер, коли відомо, якого числа день батька в Україні 2021, можна починати перші приготування. Те, яку саме дату обрати для святкування – виключно індивідуальний вибір, але переважна більшість громадян святкує саме міжнародну дату. У будь-якому випадку українцям надається цілі дві прекрасні можливості щоб привітати свого тата та висловити йому подяку за усе добро й тепло.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.