Меню

Зарплата працівників АТБ у 2020 році в Україні

Мережа АТБ — одна з найпоширеніших в Україні. Цей бренд став першим, що надав можливість рядовому покупцеві купувати товар за оптовими цінами. Підприємство за чверть сторіччя виросло у найбільшу роздрібну мережу  всеукраїнського масштабу, яка щодня обслуговує понад 4 млн. покупців.

Швидкий розвиток та постійне відкриття нових магазинів потребують постійного притоку нових працівників. Наразі в Україні функціонують більш ніж 1000 магазинів, а своє місце роботи тут знайшли близько 60 тис. громадян.

Супермаркет АТБ

Якщо ви плануєте працювати в АТБ, вам має бути цікаво, що за зарплату ви будете мати, як будуть нараховуватися премії або штрафи, та інші питання, які безпосередньо пов’язані з роботою в мережі.

 Знайти роботу в АТБ

 Як і інша роздрібна мережа, АТБ відчуває гостру потребу в працівниках основного складу: приймальниках, продавцях, касирах тощо. Щоб зробити пропозицію привабливішою, кандидатам пропонують:

 • фіксовані робочі години;
 • офіціальну заробітну платню;
 • бонуси та премії за виконання плану;
 • перспективи кар’єрного росту;
 • інші заохочення.

Інформація про наявність роботи у вибраному регіоні є у місцевому відділі персоналу. Перелік всіх місцевих відділів є на офіційному сайті мережі АТБ. Написавши листа або зателефонувавши, кожен може дізнатися, які вакансії пропонує мережа саме в вашому місті.

Стажування

Перед тим, як стати до роботи, кандидат має пройти стажування. Під керівництвом адміністратора або досвідченого колеги кандидат має ознайомитися з майбутньою роботою, остаточно вирішити, чи підходить вона йому.

Тривалість стажування залежить від посади, на яку претендує кандидат. Період стажування обов’язково оплачується, незалежно від вибраної посади. Детальну інформацію про роботу нададуть у відділі персоналу.

Скільки заробляють працівники АТБ

Реальний розмір заробітної плати працівника АТБ в 2020 році в Україні розпочинається з суми 7 тис. гривень. Як і по всій країні, по найпривабливіших ставках працюють мешканці столиці — продавці київських АТБ отримують від 11 тис. грн.; найменше заробляють працівники магазинів, що розташовані в містечках та дрібних населених пунктах. Географічна складова розподілу суми заробітної платні буде зберігатися і надалі.

 В розрізі посад найвищі оклади мають керівники магазинів. Але й рядовий співробітник мережі може  отримувати гідну зарплату, до того ж мережа пропонує можливість кар’єрного росту для всіх бажаючих.

Структура маркету АТБ

Так,  через посаду продавця-консультанта, за допомогою досвіду та знань, можливо стати адміністратором торгівельного залу; починаючи с охоронця можна  перейти на посаду керівника відділу тощо. Керівництво зацікавлене в співробітниках, які бажають зробити кар’єру, і доводить це, покладаючи на активних співробітників відповідальність за майбутнє бренду.

Читайте також:  Размер заработной платы главы сельсовета в 2020 году в Украине

Індексація зарплати працівників АТБ в Україні буде відбуватися за нормами, передбаченими законодавством. Індексація торкається всіх працюючих громадян та залежить від меж прожиткового мінімуму. Базовим для обчислення індексації є місяць останнього підвищення окладу чи ставки.

За словами міністра економіки Т. Милованова, реальна зарплата в Україні зросте, як мінімум, на 10%. Найвищі прибавки, на думку міністра, матимуть ті працівники, які працюють в галузях, найбільш привабливих для інвесторів.

Мережі роздрібних магазинів є одним з найприбутковіших засобів вкладення капіталу. Таким чином, можна сподіватися, що останні новини про підвищення зарплати працівників АТБ в Українірозповідатимуть по подальше зростання доходів співпрацівників АТБ.

Надбавки та премії

Система надбавок на премій розроблена для всіх підрозділів АТБ та є документом внутрішнього розпорядку. Отримання надбавок залежить:

 • від виконання плану продаж;
 • від сумлінної та якісної роботи;
 • від результату інвентаризацій торгової точки;
 • від відсутності скарг з боку покупців та іншого персоналу.

Грошове забезпечення працівника АТБ буде залежати також від кількості понаднормово відпрацьованих годин. Детальну інформацію про премії та надбавки вам нададуть у відділі кадрів на безпосередньому місці майбутньої роботи.

 Скорочення чи розширення

 Аналітики прогнозують, що торгівельна галузь в нашій країні ще надовго залишиться однією з самих найприбутковіших. Рекламна підтримка та постійна робота над розширенням асортименту, надання додаткових сервісів дають можливість бренду АТБ міцно стояти на ногах. Тому скорочення працівників АТБ в 2020 році в Україні малоймовірно.

Відгуки про роботу в АТБ

Опрацювання відгуків регулярно проводиться відділом персоналу кожного сучасного підприємства. Це дає можливість своєчасно реагувати на невдоволення працівників та приймати міри по забезпеченню прийнятих умов праці.

Аналіз декілька десятків скарг на роботу в мережі довів, що найпоширенішими серед негативних відгуків є:

 • ненормований робочий день: іноді працювати доводилося по 14 годин;
 • немає розмежування між продавцем та касиром: кожен працівник торгівельного залу декілька годин обов’язково працює на касі;
 • постійні перевірки товару, обслуговування та інші.
Читайте також:  Реформа ГСЧС Украины 2022 последние новости

Беручі до уваги всі відгуки працівників мережі, можемо підсумувати, що зарплата працівників АТБ у 2020 році в Україні буде конкурентоспроможною, але її верхній поріг безпосередньо залежить від старанності самого працівника.

Скарг на затримку зарплати або за ненарахування серед відгуків немає. У більшості випадків скарги пов’язані з непорозумінням між персоналом та адміністрацією.

Серед позитивних відгуків є інформація про надання:

 • подарунків до свят та днів народження;
 • можливості працювати понаднормово, щоб більше заробити;
 • щоквартальних премій та заохочень;
 • можливості швидкого кар’єрного росту для бажаючих.

Недоліки та переваги є на кожному місці роботи. Проаналізуйте, що вам підходить у роботі, а що ні. Врешті-решт вирішувати, будете ви працювати в мережі, чи тільки залишитеся іі покупцем, будете ви самостійно.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.