Меню

2022 рік кого буде за східним календарем?

Відповідно до календаря, який був прийнятий у Китаї та у інших Східних країнах, кожен рік, у межах 12-річного циклу, проходить під знаком певної тварини. Особі, яка народилась у певному році, притаманні чіткі та безсумні вроджені властивості. Часто саме від них складається доля людини. Календар користується великою популярністю на Сході. Незважаючи на те, що українці сповідують християнство, в сучасному світі неможливо жити без захоплюючих та цікавих новинок. Час минає дуже швидко і змінює прихід 2022 року, який за східним гороскопом буде роком Тигра. Чому саме золотий – жовтий? Тому, що у Китаї найбільш родючі ґрунти мають жовте забарвлення. Звідси цей колір означає успіх, славу та прогрес.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 1etqw82o95_Medium_WW226365.jpg

У 2022-му році можна нарешті зважитися на зміни, які так довго залишалися мріями. Сприятливо змінювати місце роботи. Причому, можна кардинально змінити область діяльності. Потрібно освоювати нові вміння і спеціальності і рухатися вперед. Крім того, цього року вдалим буде і переїзд на нове місце. Як же і з роботою: можна не просто змінити квартиру, але і Регіон.

Тигр-тварина норовлива і норовлива. З ним слід тримати вухо гостро. Він допитливий, обожнює цікавитися новим і практично не відчуває страху.

Вода дещо пом’якшує ці характеристики. Вона гасить агресію і умиротворяє.

У природі вода може бути благом, наприклад, в посуху. Або ж перетвориться на вируючу хвилю. Саме тому, так важливо вчасно зрозуміти характер її настрою і зорієнтуватися.

Більшість астрологів прогнозує, що наступний 2022 рік – рік Тигра буде надзвичайно успішним та спокійним. Людям, які народилися під цим знаком зодіаку притаманні такі риси характеру, як:

 • ​ Відданість;
 • ​ Чесність;
 • ​ Справжність;
 • ​ Впертість;
 • ​ Незламність;
 • ​ Впевненість;
 • ​ Рішучість;
 • ​ Консервативність.
Читайте також:  Посівний календар огородника на 2022 рік (Україна)

Крім цих рис, Тигр вміє любити по-справжньому та щиро. Люди, які народилися під цим знаком зодіаку є хорошими друзями та вірними коханими, їм варто довіряти. Також, Тигр – означає лідерство та першість по своїй натурі. Вони легко знайомляться, не сором’язливі та не замкнуті. Люди під знаком Тигра є цілеспрямованими та будь-що досягають своєї мети. Якщо перед ними поставлена ціль, вони однозначно будуть долати всі перешкоди на шляху до неї та досягнуть її.

Люди, народжені під знаком Тигра, дуже обережні у прийнятті рішень. Вони зазвичай перед тим, як щось зробити багато разів обдумають, щоб не зробити необачних вчинків. Особи, зазвичай, мають хороші аналітичні здібності та швидке міркування. Також вони наділені високою інтуїцією та чудово відчувають небезпечні ситуації, переважно не ризикують, коли не впевнені у своїх силах. Люди народжені під знаком Тигра переважно ніколи не вірять гучним обіцянкам, не перевіривши це самостійно.

Кар’єра у році Тигра

2022 рік Тигра принесе хороші зміни в кар’єрному рості. В цьому році потрібно діяти, як ніколи, швидко, впевнено та цілеспрямовано, не боятися робити нові кроки для здобуття успіху. 2022 рік підштовхує людей до більших успіхів та перспектив. Дуже сприятливим рік Тигра буде для людей, які займаються бізнесом. 2022 рік пройде у високопродуктивній та ефективній роботі, яка принесе не лише прибуток, а й насолоду та радість від робочого процесу. Люди, які у 2022 році прикладуть багато зусиль на роботі, отримають приголомшливий успіх. Також дуже вигідно, саме у наступному році займатись продажом або купівлею нерухомості.

Шлюб у році Тигра

Шлюб, укладений у 2022 році Тигра буде міцним та щасливим. Тому, якщо Ви плануєте одружитись, цей рік є дуже вдалим та безхмарним.

Читайте також:  Скільки робочих днів у квітні 2022 року

Тигри є поганими брехунами, так як не вважають, що повинні щось приховувати від оточуючих людей. Для них краще знати гірку правду, аніж солодку брехню. Тигр захищає нужденних людей, примирить ворогів. А також люди під знаком року є дуже наполегливими та витривалими, часто допомагають іншим пройти випробування та вселити в них надію на краще.

Негативні сторони Тигра

Також є і досить негативні сторони такого знаку зодіаку, як Тигр. Наприклад:

 • ​ Досить часто, життєві проблеми роблять Тигра цинічним, вони все частіше думають про людей погано;
 • ​ Прояви ліні та апатія до навколишнього середовища;
 • ​ Байдужість до проблем інших людей;
 • ​ Постійне напруження та передчуття біди, позбавляють людей бути насправді щасливими та радіти життю;

Наступний 2022 рік Тигра буде досить багатим на несподівані випробування. Людям розібратися та впоратися із своїми непорозуміннями буде значно складніше, які зазвичай, самостійно вирішували свої проблеми та не приймали допомоги від інших людей,. Для того, щоб не опинитися в такій ситуації, необхідно:

 • ​ Довіряти людям, які оточують Вас;
 • ​ Підтримувати інших у будь-яких починаннях або невдачах;
 • ​ Бути менш критичними та більш уважними до оточуючих, адже ідеальних людей не буває.
 • ​ Більше часу проводити в сімейному колі та цінувати затишну домашню атмосферу;

У плані здоров’я рік буде не дуже втішним та сприятливим, тому потрібно заздалегідь підготувати свій організм до грипу та інших вірусних інфекцій та захворювань. Для безпеки потрібно не нехтувати порадами та рекомендаціями лікарів.

Для того, щоб стосунки з людьми, які за знаком зодіаку є Тиграми, були невимушеними та справжніми, потрібно щиро любити їх, розуміти та поважати. В такому випадку Тиграм самі будуть робити кроки назустріч, щоб зміцнити зв’язок з цією людиною.різні люди

Читайте також:  Сприятливі дні для стрижки у вересні 2022 року

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.