Меню

2018 рік кого буде за східним календарем?

Відповідно до календаря, який був прийнятий у Китаї та у інших Східних країнах, кожен рік, у межах 12-річного циклу, проходить під знаком певної тварини. Особі, яка народилась у певному році, притаманні чіткі та безсумні вроджені властивості. Часто саме від них складається доля людини. Календар користується великою популярністю на Сході. Незважаючи на те, що українці сповідують християнство, в сучасному світі неможливо жити без захоплюючих та цікавих новинок. Час минає дуже швидко і Епоху Вогняного Півня змінює прихід 2018 року, який за східним гороскопом буде роком Жовтої Земляної Собаки. Чому саме жовтий? Тому, що у Китаї найбільш родючі ґрунти мають жовте забарвлення. Звідси цей колір означає успіх, славу та прогрес.

Більшість астрологів прогнозує, що наступний 2018 рік – рік Жовтої Земляної Собаки буде надзвичайно успішним та спокійним. Людям, які народилися під цим знаком зодіаку притаманні такі риси характеру, як:

 • ​ Відданість;
 • ​ Чесність;
 • ​ Справжність;
 • ​ Впертість;
 • ​ Незламність;
 • ​ Впевненість;
 • ​ Рішучість;
 • ​ Консервативність. 2018 рік – рік Жовтої Земляної Собаки

Крім цих рис, собака вміє любити по-справжньому та щиро. Люди, які народилися під цим знаком зодіаку є хорошими друзями та вірними коханими, їм варто довіряти. Також, Собака – означає лідерство та першість по своїй натурі. Вони легко знайомляться, не сором’язливі та не замкнуті. Люди під знаком Жовтої Собаки є цілеспрямованими та будь-що досягають своєї мети. Якщо перед ними поставлена ціль, вони однозначно будуть долати всі перешкоди на шляху до неї та досягнуть її.

Люди, народжені під знаком Собаки, дуже обережні у прийнятті рішень. Вони зазвичай перед тим, як щось зробити багато разів обдумають, щоб не зробити необачних вчинків. Особи, зазвичай, мають хороші аналітичні здібності та швидке міркування. Також вони наділені високою інтуїцією та чудово відчувають небезпечні ситуації, переважно не ризикують, коли не впевнені у своїх силах. Люди народжені під знаком Жовтої Земляної Собаки переважно ніколи не вірять гучним обіцянкам, не перевіривши це самостійно.

Читайте також:  Скільки робочих днів у лютому 2019 року?

Кар’єра у році Жовтої Собаки

2018 рік Жовтої Земляної Собаки принесе хороші зміни в кар’єрному рості. В цьому році потрібно діяти, як ніколи, швидко, впевнено та цілеспрямовано, не боятися робити нові кроки для здобуття успіху. 2018 рік підштовхує людей до більших успіхів та перспектив. Дуже сприятливим рік Собаки буде для людей, які займаються бізнесом. 2018 рік пройде у високопродуктивній та ефективній роботі, яка принесе не лише прибуток, а й насолоду та радість від робочого процесу. Люди, які у 2018 році прикладуть багато зусиль на роботі, отримають приголомшливий успіх. Також дуже вигідно, саме у наступному році займатись продажом або купівлею нерухомості.

Шлюб у році Собаки

Шлюб, укладений у 2018 році Земляної Собаки буде міцним та щасливим. Тому, якщо Ви плануєте одружитись, цей рік є дуже вдалим та безхмарним.

Собаки є поганими брехунами, так як не вважають, що повинні щось приховувати від оточуючих людей. Для них краще знати гірку правду, аніж солодку брехню. Собака захищає нужденних людей, примирить ворогів. А також люди під знаком Собаки є дуже наполегливими та витривалими, часто допомагають іншим пройти випробування та вселити в них надію на краще.гарна собачка

Негативні сторони Земляної Собаки

Також є і досить негативні сторони такого знаку зодіаку, як Земляна Собака. Наприклад:

 • ​ Досить часто, життєві проблеми роблять собаку цинічною, вони все частіше думають про людей погано;
 • ​ Прояви ліні та апатія до навколишнього середовища;
 • ​ Байдужість до проблем інших людей;
 • ​ Постійне напруження та передчуття біди, позбавляють людей бути насправді щасливими та радіти життю;

Наступний 2018 рік Земляної Собаки буде досить багатим на несподівані випробування. Людям розібратися та впоратися із своїми непорозуміннями буде значно складніше, які зазвичай, самостійно вирішували свої проблеми та не приймали допомоги від інших людей,. Для того, щоб не опинитися в такій ситуації, необхідно:

 • ​ Довіряти людям, які оточують Вас;
 • ​ Підтримувати інших у будь-яких починаннях або невдачах;
 • ​ Бути менш критичними та більш уважними до оточуючих, адже ідеальних людей не буває.
 • ​ Більше часу проводити в сімейному колі та цінувати затишну домашню атмосферу;наречений і наречена
Читайте також:  Тривалості робочого часу в 2018 році

У плані здоров’я рік буде не дуже втішним та сприятливим, тому потрібно заздалегідь підготувати свій організм до грипу та інших вірусних інфекцій та захворювань. Для безпеки потрібно не нехтувати порадами та рекомендаціями лікарів.

Для того, щоб стосунки з людьми, які за знаком зодіаку є Собаками, були невимушеними та справжніми, потрібно щиро любити їх, розуміти та поважати. В такому випадку Собаки самі будуть робити кроки назустріч, щоб зміцнити зв’язок з цією людиною.різні люди

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *