Меню

2020 рік кого буде за східним календарем?

Відповідно до календаря, який був прийнятий у Китаї та у інших Східних країнах, кожен рік, у межах 12-річного циклу, проходить під знаком певної тварини. Особі, яка народилась у певному році, притаманні чіткі та безсумні вроджені властивості. Часто саме від них складається доля людини. Календар користується великою популярністю на Сході. Незважаючи на те, що українці сповідують християнство, в сучасному світі неможливо жити без захоплюючих та цікавих новинок. Час минає дуже швидко і змінює прихід 2020 року, який за східним гороскопом буде роком Металевого (Золотого) Щура. Чому саме золотий – жовтий? Тому, що у Китаї найбільш родючі ґрунти мають жовте забарвлення. Звідси цей колір означає успіх, славу та прогрес.

Більшість астрологів прогнозує, що наступний 2020 рік – рік Металевого Щура буде надзвичайно успішним та спокійним. Людям, які народилися під цим знаком зодіаку притаманні такі риси характеру, як:

 • ​ Відданість;
 • ​ Чесність;
 • ​ Справжність;
 • ​ Впертість;
 • ​ Незламність;
 • ​ Впевненість;
 • ​ Рішучість;
 • ​ Консервативність.

Крім цих рис, щур вміє любити по-справжньому та щиро. Люди, які народилися під цим знаком зодіаку є хорошими друзями та вірними коханими, їм варто довіряти. Також, Щур – означає лідерство та першість по своїй натурі. Вони легко знайомляться, не сором’язливі та не замкнуті. Люди під знаком Металевого Щура є цілеспрямованими та будь-що досягають своєї мети. Якщо перед ними поставлена ціль, вони однозначно будуть долати всі перешкоди на шляху до неї та досягнуть її.

Металевий Щур

Люди, народжені під знаком щура, дуже обережні у прийнятті рішень. Вони зазвичай перед тим, як щось зробити багато разів обдумають, щоб не зробити необачних вчинків. Особи, зазвичай, мають хороші аналітичні здібності та швидке міркування. Також вони наділені високою інтуїцією та чудово відчувають небезпечні ситуації, переважно не ризикують, коли не впевнені у своїх силах. Люди народжені під знаком Металевого Щура переважно ніколи не вірять гучним обіцянкам, не перевіривши це самостійно.

Читайте також:  Скільки робочих днів у квітні 2021 року

Кар’єра у році Металевого Щура

2020 рік Металевого Щура принесе хороші зміни в кар’єрному рості. В цьому році потрібно діяти, як ніколи, швидко, впевнено та цілеспрямовано, не боятися робити нові кроки для здобуття успіху. 2020 рік підштовхує людей до більших успіхів та перспектив. Дуже сприятливим рік Щура буде для людей, які займаються бізнесом. 2020 рік пройде у високопродуктивній та ефективній роботі, яка принесе не лише прибуток, а й насолоду та радість від робочого процесу. Люди, які у 2020 році прикладуть багато зусиль на роботі, отримають приголомшливий успіх. Також дуже вигідно, саме у наступному році займатись продажом або купівлею нерухомості.

Шлюб у році Щура

Шлюб, укладений у 2020 році Металевого Щура буде міцним та щасливим. Тому, якщо Ви плануєте одружитись, цей рік є дуже вдалим та безхмарним.

Щури є поганими брехунами, так як не вважають, що повинні щось приховувати від оточуючих людей. Для них краще знати гірку правду, аніж солодку брехню. Щури захищає нужденних людей, примирить ворогів. А також люди під знаком року є дуже наполегливими та витривалими, часто допомагають іншим пройти випробування та вселити в них надію на краще.

Читайте також:  Вихідні та святкові дні у серпні 2021 року в Україні

Новий рік 2020

Негативні сторони Металевого Щура

Також є і досить негативні сторони такого знаку зодіаку, як Щур. Наприклад:

 • ​ Досить часто, життєві проблеми роблять щура цинічною, вони все частіше думають про людей погано;
 • ​ Прояви ліні та апатія до навколишнього середовища;
 • ​ Байдужість до проблем інших людей;
 • ​ Постійне напруження та передчуття біди, позбавляють людей бути насправді щасливими та радіти життю;

Наступний 2020 рік Щура металевого буде досить багатим на несподівані випробування. Людям розібратися та впоратися із своїми непорозуміннями буде значно складніше, які зазвичай, самостійно вирішували свої проблеми та не приймали допомоги від інших людей,. Для того, щоб не опинитися в такій ситуації, необхідно:

 • ​ Довіряти людям, які оточують Вас;
 • ​ Підтримувати інших у будь-яких починаннях або невдачах;
 • ​ Бути менш критичними та більш уважними до оточуючих, адже ідеальних людей не буває.
 • ​ Більше часу проводити в сімейному колі та цінувати затишну домашню атмосферу;

У плані здоров’я рік буде не дуже втішним та сприятливим, тому потрібно заздалегідь підготувати свій організм до грипу та інших вірусних інфекцій та захворювань. Для безпеки потрібно не нехтувати порадами та рекомендаціями лікарів.

Для того, щоб стосунки з людьми, які за знаком зодіаку є Щурами, були невимушеними та справжніми, потрібно щиро любити їх, розуміти та поважати. В такому випадку Щурами самі будуть робити кроки назустріч, щоб зміцнити зв’язок з цією людиною.різні люди

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *