Меню

Найкращі дні та дати для весілля в 2022 році

Перед тим як створити нову сім’ю молодята часто замислюються над тим,коли можна робити весілля в 2022 році. В минулому предки вважали, що справу треба починати тільки після того, як буде отримана позитивна відповідь від шамана, астролога чи провісника. Наразі, в час технологічного прогресу люди також не цураються спитати поради у експертів, передивитися карту для того, щоб впевнитись чи буде успішним день якщо на нього запланована досить знакова подія.

Можливо, у світі не існує дівчини яка б, готуючись до весілля, не виконувала всі обряди своїх предків. Навіть стильна леді, яка працює в офісі та мало вірить в усі забобони буде обирати сорочку нареченому так, як радять фен-шуй експерти.

Нажаль, дату весілля вона обиратиме керуючись власними переконаннями, але дарма, бо саме в цей день буде закладено її майбутнє і щасливе сімейне життя. Адже може статися так, що вона буде найщасливішою дівчиною в світі, або , навпаки, сім’я розіб’ється, опинившись в рутині сьогодення.коли можна робити весілля в 2020 році

2022 рік для весілля

Відомо, що молодята можуть довіритися вченню фен-шуй, інші обирають астропрогнози, де всім заправляють зірки, розташовані в певному порядку, або ж до справи береться православний календар. Як там би не було, але найголовнішим слід вважати кількість днів в році.

Якщо настав високосний чи можна робити весілля в 2022 році чи краще зачекати? Старожили радили не поріднювати душі в цей час, бо станеться нещастя, пара швидко розійдеться, або буде зводити кінці з кінцями. Слід зазначити, що 2022 є сприятливим роком, де всім будуть заправлять 365 днів. Однак, якщо слідувати прикметам, то слід зазначити, що два роки поспіль після високосного можуть траплятися різні неприємні ситуаціі.

Хочемо запевнити, що забобони не завжди діють це що ж цілих три роки не може бути створена сім`я? Якось несерйозно…Якщо ви все-таки хочете зачекати, слід вказати, що відповідно до китайського гороскопу 2022 рік вважаються часом Тигра, тобто можна вступати в шлюб, однак, велику вагу має саме дата, на яку планується проведення весілля.

Вважається, що саме ця тварина сприяє гарним відносинам та довготривалим шлюбам. Вона досить доброзичлива, не терпить конфліктних ситуацій, швидко згладжую гострі кути, які виникають у спілкуванні подружжя.

Доцільно зазначити, що в 2008 році, сім’ї які вклали в цей час шлюб, будуть мати непогані статки, фінансове благополуччя. Ось ще одна чудова новина – досить швидко стіни оселі, в якій буде укладено шлюб, наповняться дитячим щебетанням та піснями колискових матері.

Готуючи весілля не слід забувати, що Тигр – це тиха тваринка, яка не полюбляє галасу, шуму та великої пишноти. Досить буде порозумітися з родичами та друзями.2020 рік для весілля

Місячний календар

Не слід планувати весілля на молодик, затемнення сонця або місяця. Астроголія визначає, що сонце уособлює чоловіків, Місяць представляє жінку і не треба вибирати ситуацію, коли вони не ладнають одне з одним. Варто, щоб вони завжди були разом, а , насамперед, в день весілля.

Читайте також:  Дата проведения дня защиты детей в Украине в 2020 году

Також найкращим часом для проведення урочистостей слід вважати період, коли Венера слідує до сузір’я Скорпіона або близько від Овна. Завдяки цим чудовим знакам шлюб буде найбільш гармонійним і чудовим.

Так коли можна робити весілля в 2022 році відносно місяця, в якому планується поєднання? Запевняємо, що краще щоб це був саме той день м’ясця який є 4, 5, 7, 10, 11 в календарі від дати народження одного з подружжя. Якщо чітко слідувати цим правилам, то все буде гарно, пара невдовзі не розлучиться, а буде жити в гармонії багато років поспіль.

https://www.youtube.com/watch?v=diXXzWq7SSA&ab_channel=%D0%A1%D0%B2%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%B1%D0%BD%D0%BE%D0%B5%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BEVERBA

  • Найбільш сприятливими датами в 2022 році для того, щоб справити файне весілля вважаються у січні 1, 21, 26 числа. Вони допоможуть сприяти щастю у шлюбі.
  • Для лютого характерними датами вважаться 17, 18, 21, 25, 26. В порівнянні з першими місяцем вони менш сильні, але також мають свої позитивні сторони. В березні слід обирати 19, 23, 25 числа 2022 року.
  • Березень порадує 19, 23 та 25 датами місяця,тобто, варто справляли весілля саме в ці дні. Квітневі пари також будуть не менш щасливими, якщо весілля відбудеться 20, 27 або ж 29 числа.
  • Не слід довго замислюватися коли краще одружуватися в 2022 році, слід обирати травень, бо в ньому найсприятливішими днями будуть 20, 25, 27 числа. Далі йде літо, а саме червень, в якому краще справляти весілля 15, 17, 22, 25, 26 числа. В липні краще щоб свято відбулося 15, 20, 23 числа.
  • Серпень – 17, 24, 26 числа. В час золотої пори, дерев та квітів краще справити весілля 16, 21 чи 23 числа. Жовтень буду сприятливим 14,19 та 21 числа.
  • В листопаді слід замовляти столики в ресторані, надсилати повідомлення, готувати весільну сукню 9, 14, 18 числа.
  • І в завершення року, а, саме в грудні, сприятливими днями місяця вважаються 14, 17, 19, 20, 21. Ці дні ще відомі своїм містичним значенням, наприклад день Святого Миколая подарує справжнісіньке чудо створення нової сім’ї.Знаки фен-шуй

Знаки фен-шуй

Слід сказати, що для весілля в 2022 році найкращі дні місяця набагато простіше визначити за календарем, аніж по фен-шуй, але слід відмітити спеціальні дати Рівноваги і Удачі, а, також, Відкриття і Стабільності. Є спеціальні дні, які є поганими, тобто їх слід уникати. Сюди відносяться «Ша», які сприяють тому, що партнери стають чварливими, злими, роздратованими. Для точного їх встановлення слід звернутися до експерта, який в змозі зробити так званий персональний розрахунок.

Вінчання в 2022 році

В наш час багата кількість молодих пар йде до церкви для того, щоб скріпити союз за допомогою вінчання. В такому випадку також слід вказати найбільш сприятливі дні. Так от кращим часом вважається Великдень, тобто 15 квітня 20918 року. Зазначимо, чому не всі дати є хорошими для подібного таїнства, бо більша кількість з них припадає на пости, церковні свята та неблагоприятні дні тижня.

Читайте також:  Виставки ярмарки промислових товарів в Києві 2022

Ще одним найкращим часом є так званий день Казанської ікони Богоматері, який справляють 04 листопада 2022 року. Якщо хочеться обрати інший, то потрібно провести розмову з батюшкою, який допоможе розібратися зі святами та заборонними днями і обрати найкращий проміжок, оминаючи всі лихі місця.Вінчання в 2020 році

Небагато про народні прикмети

Завдяки слов’янам склалася традиція, що є найкращі дні та дати для весілля в 2022 році, адже вони запевняли, що певні місяці року мають риси подібні людським. Наприклад, якщо весілля справлялося саме в лютому, то молодята будуть жити довго і щасливо, сварки їм не будуть докучати. Червень принесе медове життя, а серпень стане сприятливим для розквіту на повну силу кохання. Вересень надасть красу і спокій, разом з комфортом, листопад сприяє багатству пари та їх фінансовій міці.

За віруваннями предків найбільш несприятливим місяцем для укладання шлюбу був саме травень, адже в цей період починаються жнива та різні сільськогосподарські роботи куди ж тут гуляти! Наразі все змінилося, з’явилася могутня техніка, спеціально найняті працівники, які за коткий проміжок часу зроблять усю роботу без участі молодят та їх близьких, тобто цей забобон з минулого не є підтвердженим і ним можна знехтувати в наш час. Не слід забувати також і про непарні дні, якими виступають саме 3, 9, або 17 чи 25 числа будь-якого місяця. Який би день не було обрано – весілля це єдиний день в житті подружжя , який більше ніколи не повториться, то ж слід його спланувати як найкраще та нічого не забувши.ах це весілля...

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.