Меню

Символ і талісман 2020 року

Як вказує китайський гороскоп, Щур — символ 2020 року. При цьому вона буде неодмінно жовтою та неодмінно земляною. Ця дружелюбна істота обов’язково принесе із собою багато позитивних змін.

Характер символу

Щур символізує собою вірність та дружбу, а тому особи, котрі народжені в рік щура, будуть вірними партнерами впродовж усього життя. Вони вміють цінувати своїх чоловіків (дружин), є хорошими батьками та завжди йдуть за своїми товаришами.

Щури не вміють хитрувати, а тому досить часто можуть бути обманутими. Вони наївні і попри велику силу духу, можуть сильно розчаровуватись в оточені. Їх легко ранити. Щури погано приховують свої емоції. Якщо їм погано, то вони обов’язково про це дадуть знати. Не приховають вони і радісних моментів.

Новий рік 2020

Символ і талісман 2020 року — трудолюбство. Люди із знаком Щура, як правило, не бояться труднощів. Вони наполегливі і готові знову і знову все починати спочатку у випадку невдачі.

Іншою їх ознакою варто назвати чудово розвинену інтуїцію, а також аналітичний склад мислення. З максимальною точністю вони здатні переказати почуту історію. Народившись в рік Щура, усі ці люди апріорі стають потенційними військовими. Для них характерна дисциплінованість, любов до порядку. Інколи вони вдаються у філософські роздуми, але тільки на надовгий час.

Чого чекати в Новому році?

Символ Нового 2020 року – Щура обов’язково принесе із собою позитивні зміни. Він відноситься до хороших захисних тотемів, а тому від небезпек та раптових перемін точно захистить. Попередні роки, що ознаменувались правлінням астрологічної Щура, принесли людство багато хороших новин. Так, в 1910 році фактично в кожній європейській країні відбулись економічні підйоми. Загальний приріст світової економіки склав 22%. В 1948 році після затяжної війни Європа оживає: починають активно будуватись житлові будинки, фабрики, заводи, транспортні сполучення. 1970-й став роком народження однієї із найпотужніших компаній світу “Боїнг”. Тоді ж на дорогах з’явились перші ВАЗи.

Позитивним Новий рік стане для усіх сімейних пар. Родинне тепло  — талісман 2020 року охоронятиме особливо пильно. Ті, хто затіють в цей період ремонт чи будівництво будуть вельми здивовані тим, як вдало та швидко все пройде. У порівнянні з попередніми роками різко скоротиться кількість розлучень та покинених дітей.

Одинокі люди мають шанс протягом 2020 року знайти собі кохання на усе життя.

Щур — істота галаслива, а тому не дивно, що протягом 2020 року випливе чимало таємниць, про котрі ніхто не знав роками. Приховати від загалу своє особисте життя навряд чи вдасться навіть непопулярним особам.

Не варто розраховувати на колосальний прибуток протягом року. Разом із тим, і банкрутства не передбачається. Дохід буде повністю відповідати затраченим силам та старанням.

Багатьом народам та країнам символ 2020 року – Щур принесе такий довгоочікуваний мир та спокій. Політичні та військові конфлікти вирішаться спокійно, без попередньої потужної атаки та вирішення хто правий.

Як поводитись в рік Щура?

Оскільки символом Нового 2020 року є Щур, то для отримання бажаного, кожна людина повинна притримуватись її правил. Головними цінностями, котрих обов’язково потрібно дотримуватись протягом цього року, є:

  • ​ чесність;
  • ​ доброзичливість;
  • ​ відданість;
  • ​ бажання домовитись.

Щоб добитись бажаного успіху в рік Щур, кожна людина повинна стати більш вимогливою до себе. Нарешті потрібно навчитись відмовляти собі у задоволеннях та навчитись дисципліні. Чіткий графік дня, пунктуальність, повинні доповнитись спортивними заняттями, а також благодійництвом.малявка, не лізь!

Читайте також:  Прикольні привітання з Новим роком Щура

До своєї цілі потрібно йти спокійно та терпляче. Не все можна отримати відразу, але той хто старається — обов’язково знайде свою нагороду. Найбільш продуктивними будуть прості рішення. Крок за кроком вдасться досягти вершини кар’єрної драбини.

Новий рік стане ідеальним часом для початку нової справи. Навчання, бізнес, хобі чи справа життя — усе за що людина візьметься в цей період, принесе успіх та радість.

Щоб усі справи йшли “як по маслу” варто більше уваги приділяти взаємостосункам із колегами, сусідами. Навчитись слухати та менше говорити — ось запорука успіху в цій справі.

Хоча працювати в Новому році прийдеться чимало, однак, не варто забувати і про відпочинок. Щури люблять активний відпочинок, однак, інколи і їм хочеться похлюпатись у водичці та насолодитись теплим сонечком. При можливості варто поїхати усієї сім’єю на море.

Більше уваги потрібно приділяти власній інтуїції. Так само як совість, вона своєчасно може підказати в котрому напрямку потрібно рухатись, чого уникати.

Чого варто остерігатись?

Уникати в Новому році потрібно усього того, до чого сам Щур ставиться скептично, або й агресивно.

Обов’язково прийдеться забути про погану звичну влізати в чужий дім із своїм уставом. Щур буде дуже ревно оберігати сімейні цінності. Тим же, хто наважиться розбити сім’ю, звабити одруженого, Щур покаже свої істинні зуби. Не варто лізти і зі своїми порадами. Господарі самі зуміють справитись.

Починати суперечку не варто. Дружелюбна тварина цього дуже не любить. Якщо вже конфлікт трапився, то, швидше за все, він турбуватиме учасників протягом цілого року. Дипломатичні здібності та терпіння прийдеться продемонструвати розумнішій стороні полеміки.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - burger-1.jpg

Боягузтво, зрада, обман — ті характеристики та вчинки, котрим категорично не повинно залишатись місця в рік Пса. Якщо ж вони все таки трапляться, то будуть обов’язково широко викриті. Сором та злість впаде на винуватця. Надіятись на прощення в такому випадку не варто.

Читайте також:  Якого кольору і якої тварини буде 2020 рік?

Не варто задумуватись над поганим та самостійно вганяти себе в депресії. Такий вдалий для саморозвитку час може пройти невикористаним, якщо не змінити природу своїх думок. Активні ігри на вулиці, прогулянки в будь-яку погоду, максимум спілкування з близькими зроблять рік Щура незабутнім плодотворним періодом.

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *