Меню

Довідник ВУЗів України на 2020 рік

В існуючих довідниках для вступників до ВНЗ є вся необхідна інформація про всіх навчальних закладах у всіх містах країни, а також рейтинг ВУЗів України 2020.

рейтинг ВУЗів України

Основа розділу знаходиться в постійному поповненні та розвитку, найбільш популярні і ємні мають в своєму складі інформацію більш ніж про 1500 самих різних освітніх установ, про рівень державної акредитації (І-ІV рівнів).

Цього року надходження регламентують прийомні правила до ВНЗ. Всі вони мають твердження від Міносвіти і науки України № 1096 від 11.10.2018.

Вступ до ВНЗ України

При вступі до вищих освітні установи обов’язково варто враховувати пріоритетність заяв від студентів.

Вступники одночасно можуть подати не більше 7-ми заяв на бюджетні місця і місця замовлень регіону. При цьому більше, ніж на 4 спеціальності. Для навчання на контрактній основі є можливість подавати необмежену кількість заяв.

Для кожної заяви передбачена пріоритетність, тобто послідовність від 1 до 7, від самого пріоритетного і у напрямку зниження. Саме з цієї пріоритетності і визначається порядок з розгляду заяв. Щоб «не прогадати» зі вступом рекомендується використати актуальну довідкову літературу, в якій зазначені ВНЗ України за предметами ЗНО.

Правила формування рейтингового списку

Рейтинг вступників громадян в навчальні заклади створюється в певній послідовності:

•              Абітурієнти, що вступають за результатами співбесід (на базі середньої загальної освіти).

•              Зарахування на загальній основі.

•              Список абітурієнтів, які вступають за підсумками співбесіди, складається в алфавітному порядку.

Рейтинг вступників молодих людей із загальних умов складається таким:

•              Чи враховується бал, отриманий в конкурсі.

•              Пріоритетність заяви.

•              Середній атестаційний бал.

У разі якщо немає можливості скласти такий список, послідовність визначає приймальна комісія самостійно, приймаючи за основу подані документи.

Крім довідників для вступників в електронному вигляді, є і довідники в друкованому.

закон України про органи місцевого самоврядування

Сьогодні на просторах інтернету або в книжкових магазинах можна знайти величезну кількість довідників для вступників, як правило, в них є повний список вищих навчальних закладів України, а також інформація про всі НЗ в країні по регіонах. Знайти інформацію тепер просто і швидко. Завжди є можливість роздрукувати інформацію з інтернету.

Крім того, в наданих брошурах і книгах можна подивитися відгуки, які також надають значну допомогу у виборі навчального закладу, дані про викладачів, додаткових програмах.

Читайте також:  Яким буде ДПА в 2019 році?

Довідники ВНЗ на 2020 рік

Всі установи України можна легко знайти в наступних виданнях:

Довідник ВУЗів України на 2020 рік «Торсінг плюс» У даному довіднику представлена ​​інформація про вищі навчальні заклади. Призначений для абітурієнтів 2016-2017гг. надає значну допомогу при вступі до навчальних закладів любої акредитації..

“Довідник абітурієнта України”. Товар випущений в якості безкоштовного розповсюдження по бібліотеках. Даний довідник випускається вже протягом 13-ти років і визнаний самим повним і змістовним виданням серед решти друкованої продукції на сьогоднішній день. У змісті є повний перелік державних та частних установ, а на сам перед державні вузи Києва та області.

Довідник про вищі навчальні заклади, технікуми та професійні навчальні установи України «Торба». Автори окремо займаються випуском саме довідників для вступників. «Довідник ВНЗ України» визнаний найбільш інформативним для абітурієнтів.

Технікуми України

Для тих, у кого є неповну середню освіту, є можливість ознайомитися з переліком всіх технікумів України. Довідкова література надає молодому поколінню їх батькам всю необхідну інформацію про спеціалізації, дана інформація актуальна для кожного з окремих українських технікумів.

Пробне ЗНО

Коледжі України

Окремо в “Довіднику абітурієнта” ретельно зібрано інформацію про всі коледжах, з розподілом по містах. Також в ньому виділені підготовчі напрямки для фахівців, студентськими відгуками, короткою і самої необхідною інформацією, а також рейтинг університетів України та коледжів.

Училища України

Розділ «Училища України» довідника абітурієнта призначений, в основному, для школярів, щоб визначитися з місцем подальшого навчання, надати різні варіанти крім «10-11 класів». Всі училища, які перераховані в даному розділі, сформовані за групами, залежно від місцезнаходження, а також – від спрямованості навчання.

Дистанційне навчання

 Освіта на дому і дистанційно представлено з сучасних довідкових виданнях декількома напрямками:

  • Вебінари.
  • Використання програми скайп.
  • Повноцінне вищу освіту з подальшим отриманням диплома.

Варто відзначити, що дистанційна освіта нічим не поступається стандартній формі освіти.

Читайте також:  Размер стипендии в Украине в 2021 году

Вузи України за напрямами

Вузи в Україні пропонують наступні напрямки:

•              Технічне.

•              ІТ.

•              Гуманітарний.

•              Економічне.

•              •Міжнародна діяльність.

•              Педагогічна.

•              Туристичне.

•              Медичне.

•              Філологічна.

•              Менеджмент.

•              Юридичне.

•              Дизайн.

•              Інші.

Реєстрація

Зміни та нововведення

Міністерство освіти зробило пропозицію по обговоренню проекту з прийомними умовами до ВНЗ надходять молодих людей у ​​2020 році. У відомчої прес-службі були опубліковані 10 головних змін, нововведень майбутньої вступної кампанії. Міносвіти пропонує наступні коригування, які включає в сучасний вузи України, довідник абітурієнта 2020:

Для вступників до вищих освітні установи потрібно прийом сертифікатів ЗНО 2019 і 2020 по кожному з предметів. Є можливість подавати сертифікати ЗНО за 2018. Сюди не включаються оцінки по таким іноземним мовам як англійська, іспанська, німецька, французька.

Скорочення по часу самої процедури вступу. Наприклад, реєстрація на бакалавра реєстрація кабінетів в електронному вигляді починається вже за 9 днів до моменту початку подачі заяв, з 1 липня. Процес прийому заяв, документів на бюджетні місця проходить з 10 по 22 липня. Одночасно зареєструвати робочий кабінет можна до 30 серпня. Це зроблено спеціально для заочників, які навчаються на контрактній основі.

МОН висунуло пропозицію проведення творчих конкурсів в головній сесії ЗНО з метою виключення корупції, з 16-го березня по 15-е травня. Додатково є можливість позачергової сесії з 01.07 по 22.07. Це відноситься тільки до місць за контрактом.

Чи вступить в роботу механізм зарахування в першу чергу тих, хто проявив бажання працювати в селах. Тут мова йде про тих, хто вступає на спеціалізації в сфері «Освіта, педагогіка, охорона здоров’я». При цьому при зарахуванні укладатиметься угода про відпрацювання з даного фаху менше 3-х років в сільській місцевості, а також СМТ (селищах міського типу).

Є план по впровадженні в практику встановлення мінімального числа балів для вступу на спеціальності з дуже високим рівнем по відповідальності. У цьому періоді надходять потрібно було набрати більше 150-ти балів за 2-му і 3-му конкурсних предметів (математика, біологія, хімія) для участі в конкурсному відборі на такі спеціальності як «Педіатрія», «Медицина», «Стоматологія». На 2020 відведено 150 мінімальних балів по 1-му і 2-му предметів, які брали участь в конкурсах по таким галузевим спеціальностями як: право, публічне управління, адміністрування, міжнародні відносини.

Читайте також:  Обов’язкові предмети для сдачі ДПА в 2020 році

Список, який включає в себе предмети для вступу після 11-ти класів на бакалавра, він же запропонований і на 2020. При цьому були зафіксовані 2 конкурсні предмети. Третій – можна вибрати самостійно з двох представлених варіантів. У 2020 дана схема продовжує діяти. Однак буде змінений список для деяких спеціальностей.

Пільги на вступ для тих, хто є учасником військових дій, набуде поширення на учасників всій категорії, а не тільки для учасників АТО / ООС.

Вступникам до магістратури буде запропонований більший вибір спеціальностей. Доведеться здавати єдиний іспит з іноземної мови за технологією ЗНО. У планах є додавання таких предметів, як музеєзнавство, пам’яткознавство, менеджмент соціокультурної діяльності, бібліотечна справа, інформаційне справа, робота з архівом.

Передбачено ввести спеціальності в області таких предметів як богослов’я, соціальні, поведінкові науки, управління, адміністрування, ІТ, громадське управління.

Відбувається набір для вступників на молодшого бакалавра по парі сертифікатів ЗНО. З метою захисту бюджетного місця на фахівця молодшого рівня, в наступному році буде можливість вступити виключно на платній основі.

Щоб вступити на бакалавра на базі молодшого спеціаліста за напрямом «Економіка», а також таким галузевим спрямуванням як «Управління», «Адміністрування», необхідно буде подавати сертифікат ЗНО з рідної мови та літератури. Для вступу на основі молодшого спеціаліста на бакалавра або ж магістра медицини, обов’язкова наявність сертифіката про проходження ліцензійного об’єднаного іспиту.

Вибір предмету

Довідкова література абітурієнтів призначена для допомоги у виборі майбутнього навчального закладу, користуючись довідниками пошук спеціальностей та вузів за предметами ЗНО значно полегшується. При будь-яких «стартових даних» саме в даному збірнику можна знайти найбільшу кількість інформації і оптимальний варіант по перевагах, територіальному розташуванні і т.д.

Основний розділ «ВУЗи України» сформований для надання допомоги у виборі навчального закладу в кожному з окремо взятих міст країни, з огляду на рейтинг, акредитацію, кількість спеціальностей, наявність бюджету і контрактної форми навчання.

One Response
  1. Лилия 2 октября, 2019 / Ответить

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.