Меню

Календар риболова на 2022 рік в Україні

В глибоку давнину люди вивчали рух небесних тіл, аби зрозуміти, як світила діють на рослини, впливають на стан живих істот, що населяють планету. Гравітаційне поле, що створюється навколо єдиного супутника Землі, змінює рівень води у морях та океанах, відповідає за припливи. Цикли, в яких перебуває у це небесне тіло, враховували, складаючи календар риболова на 2022 рік в Україні. Аби полювання принесло не лише задоволення, але можливість пригостити рідних справжнім делікатесом, варто спочатку дізнатися, які дні сприятимуть отриманню вдалого улову.

Кожен завзятий рибалка має свої прикмети, нікому не розказує секрети. Але щоб лящ, пеленгас чи щука не пропливли мимо гачка з наживкою, треба пам’ятати, що риби відчувають, коли має змінитися погода. В залежності від циклу, в якому знаходиться супутник Землі, вони підіймаються на поверхню, або ховаються на самому дні. Запам’ятати всі дні, що сприятимуть чудовому улову, дуже важко, та й навіщо, коли можна просто скачати календар риболова на 2022 рік в Україні.люди вивчали рух небесних тіл

Влив фаз Місяця

На території різних областей є багато штучних ставків, в яких фермери на промисловій основі розводять коропів та форель. Рибалити тут не дозволяється. Але в Україні є природні водойми – рівнинні та гірські ріки й озера, в яких ще не перевелися соми, окуні, лящі, жерехи, краснопірки, лини, товстолобики, плотва. Вони йдуть на засолення, на приготування юшки. Чоловіки із задоволенням рибалять не тільки влітку, але й зимою.

Фази, з яких складається місячний цикл, позначаються на поведінці різних видів істот, що мешкають у річках та озерах. За три дні до молодика та певний час після нього ні щука, ні короп, ні навіть маленька верховодка не гляне на наживу. Тож не варто збиратися до водойми, даремно марнувати час.

Читайте також:  Православний календар на травень 2022 року

Гарним уловом нагородить молодий Місяць. Зголодніла риба постійно потраплятиме на гачок.  Але в повній мірі винагорода очікуватиме лише тих, кому постійно везе, всі інші повернуться з пустими руками.

На поведінку морських чи річних мешканців впливає висота відстані супутника Землі до її горизонту. Якщо небесне тіло стоїть низько, потрібно зайнятися іншими справами. Окуні, лящі, товстолобики кудись подінуться.форель

Календар на зиму та весну

Любителям зимової рибалки новорічні та різдвяні свята краще провести у родині за святковим столом, ніж мерзнути біля ополонки. Гарний улов очікуватиме лише з 11 січня, після 15 стане трохи гіршим, але все ж таки щось спіймати можна.

У лютому, коли дні та ночі холодні, риба стає млявою, бо їй не вистачає кисню. Якщо крізь хмари проб’ється сонце, варто сподіватися на покращення улову. Смачна наживка дістанеться щуці. Це буде справжня винагорода. Риба ховатиметься в перші дні місяця, в середині та в кінці його.Зимова рибалка

Якщо роздрукувати календар риболова 2022 для України, знаходити сприятливий час стане значно легше.

У березні річки вже давно звільняються від льоду, а Дніпро, Дунай та Дністер кригою майже зовсім не покриваються. Мешканці водойм полишають місця, де перечікували зиму, збираються у зграї, шукають, чим би поживитися та готуються до нересту. Активно поводяться щуки, судаки, лящі окуні. В цей час улов не залишить байдужим нікого Риба погано клюватиме перші п’ять днів, в середині та 31 числа. Зате в інший час ловитиметься чудово.

Читайте також:  Місячний посівний календар на березень 2023 року

У квітні через нерест забороняється полювання на мешканців водойм. Це робиться для того, аби зберегти популяції риб, бо з кожним роком фауна річок та озер біднішає. Сіткою та спінінгом користуватися не дозволяється, проте в нагоді стане вудка. У другій половині місяця не неї можна зловити невеликого судака й карася.

Травень дарує буйний цвіт. Теплу радіють й риби, вони пливуть на поверхню, аби погрітися на сонці, пошукати їжу. Сховавшись в очереті, щука шукає здобич. Але сама може попасти у юшку, якщо рибалка буде моторним. Гарний улов очікується 2 та 3, а через два дні аж до 26. На мілководді добре клює судак. Біля самого берега шукає, чим би поласувати окунь.

Сприятливі дні влітку та восени

В червні риба гарно клюватиме з 5 аж до 26, винятком є 12 та 13. Мешканці водойм шукають місця біля трави. Там добре ловиться щука. Починаючи з другої половини риба полює на метеликів, інколи вона наїдається так, що декілька днів відпочиває. У липні втікає від спеки на дно річки або озера, клює лише зранку або пізно у вечорі. На гарний улов можна сподіватися з 3 по 9, в кінці та середині місяця. В серпні клює щука, бо потребує багато корму, аби накопичити жир.

Уважно подивившись у місячний календар, неважко знайти сприятливі дні для рибалки восени. У вересні на улов впливає погода, тож варто, збиратися до річки, коли немає вітру та доволі тепло.

В жовтні замість сидіння з вудкою, краще десь відпочити, а в листопаді добре полювати на щук та інших хижих мешканців водойм. В грудні невеличкі річки та озера вкриваються кригою, тож рибалити починають з поверхні льоду.полювати на щук...

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.