Меню

Вихідні та святкові дні в 2022 році в Україні

Вихідні та святкові дні в 2022 році в Україні необхідні для того, щоб у громадян сформувався правильний психічний стан, який задає працездатність на рік вперед. Для того, щоб правильно керуватися власним життям необхідно визначитися з календарем, який стане відмінним помічником і орієнтиром робочих і вихідних днів в року.

Завдяки святам і вихідним можна відмітити і владнати всі існуючи проблеми в особистому житті, господарстві, сімейних відносинах з рідними.  Варто аби був час, який допоможе зробити так зване перезавантаження мозкової діяльності, відпочити духовно, фізично і морально.

Новий 2022 рік матиме велику кількість свят, вихідних днів і церковних днів. Як вони переносяться? Все досить просто: вони підлягають переносу, коли святкування припадає на вихідний день.Вихідні та святкові дні в 2020 році в Україні

Важко віднайти українця, який би не полюбляв святкові або вихідні дні.Наприклад, Новий рік, свята після якого триватимуть ще 11 днів. Як повідомляє прес-служба Міністерства соцполітики, виходить що відпочинок слід очікувати з 1 по 7 січня 2022 року.

Перший січневий місяць виступає справжнім рекордсменом серед інших в році. Далі хотілося б більш детально вказати всі офіційні святкові і вихідні дні 2022 року.

А як саме відсвяткувати Новий рік це справа кожного, варіантів досить немало. Можливо це зробити поруч з рідними та друзями, або , як альтернативу, обрати переліт за кордон. Але як би там не було, це свято є самим бажаним і чудовим за весь р.ік, адже воно наповнено казкаю і містикою.

8 березня – свято квітів і кохання

Жіночий день є найбільш очікуваним та чудовим, адже це час квітів і подарунків, а також момент, коли чоловіки дякують своїм жінкам і матерям за той вклад, який вони зробили в їх виховання та любов, яка ллється рікою. Міжнародний день прийнято відзначати 8 березня.

Депутатами було подано відповідний законопроект про його скасування, але на святкування в 2022 році це аж ніяк не зможе вплинути. Це пов’язано з тим, що дане свято в українців асоціюється з періодом декомунізації, але не зважаючи навіть на це, громадяни не згодні відмовитись від свята, яке вже сторіччя відзначається в усьому світі.

Читайте також:  Про структуру 2019/2020 навчального року

В 2022 році 8 березня припадає на четверг, отже переносити його не буде потреби. Але є певний мінус – після святкування не буде можливості відновити свої сили, адже необхідно буде відразу виходити на роботу.8 березня – свято квітів і кохання

Великдень

Календар вихідних та святкових днів на 2022 рік в Україні продовжує Великдень, адже воскресіння Христове є головним християнським святом. 24 квітня за церковним календарем буде Пасха, яка припадає на понеділок, а, отже, необхідності в перенесенні вихідних днів не буде. На роботу в цей день не треба буде виходити, бо все вирішено на державному рівні. Краще зібратися сім`єю, друзями за святковим столом і відзначити світле свято!

Травневі свята

Вже багато років поспіль 1-2 травня є святами, які відзначають працівники, а, отже, вони мають право на відпочинок. В період радянського союзу в цей час проводилися різноманітні демонстрації, де піснями вихваляли працюючих. Наразі багато хто вважає, що це свято не слід святкувати, але правління поки-що не вважає інакше. В 2022 році буде 75 років як Україна позбулася гніту фашистів. Саме 9 травня є офіційним днем відпочинку, а вже 10 необхідно буде приступати до трудової діяльності.


Травневі свята

Трійця

Відомо, що святкові дні в 2022 році і дати релігійних свят складаються в великих днів, серед яких особливе місце посідає Трійця, яке знаходиться на одному рівні з Різдвом Христовим та Великоднем. Говорять, що саме в цей час апостоли вперше змогли побачити Святий Дух, завдяки якому вони змогли побачити майбутнє, навчитися зцілювати людей та передавати всі свої знання іншим учням. Крім того, саме Трійцю слід вважати днем заснування Церкви Нового заповіту.

Кожного року, відносно традиції, після сплину 50 днів слідом за Великоднем йде Трійця. Відповідно до традиції, в цей час населення нариває різні трави та квіти і прикрашає ними домівки. Вважається, що вони оберігають від злих духів.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - russko-ukrainskiy-calendar-2022-gor.jpg

Конституційне свято

День Конституції є важливим державним святом, яке визначається 28 червня. Цей день офіційно є вихідним. Хотілось би зазначити, що важливість Конституції полягає в тому, що в ній закріплені права та гарантії громадян на достойні соціальні виплати , мінімальні пенсії та заробітну плату, вказане регулювання органов правління, їхні цілі та завдання.

Всім відомо, що перша Конституція була написана ще за часів козацтва, а саме в 1710 році. Однак, в той час існувала Російська імперія і тому всі свободи та гарантії, які в ній прописувалися, залишилися лише прописними та не втілилися в життя. Всі українці повинні знати з чого складається календар святкових та вихідних днів на 2022 рік в Україні, щоб вірно спланувати свій відпочинок.

Читайте також:  Посівний календар огородника на 2022 рік (Україна)

Наразі відомо, що в майбутньому році виповниться 22 роки як прийнятий цей нормативно-правовий документ. Виходить, що 28 червня буде в середу, значить питання про перенесення робочих днів у 2022 році підніматися не буде, однак доцільніше було б зробити свято в п’ятниця або понеділок.Конституційне свято

Незалежність України

Серпень також відзначається державним святом, але всього одним єдиним і це є День незалежності рідної країни. Свято припадає на 24 серпня, це буде четвертий день тижня, тобто четверг. 23 числа всі працюючі мають право піти з роботи на одну годину раніше, бо це прописано в Кзпп України.

В зв’язку з тим що дане свято не припадає на вихідний день, відпрацьовувати його або переносини не слід. Іншими словами це буде вихідний позачергового типу і всі українці повинні будуть знову вийти і працювати в п’ятниця.
Хотілося б більш детально розглянути історію свята, яка починається ще з 1991 року. Це був час, коли прийняли Декларацію про суверинитет в Україні. Тоді свято було назначене на 16 число, але потім його узаконили на поточну дату, бо Акт про незалежність прийняли саме 24 серпня, відтоді все і повелося.

Тепер кожного року на це шановне свято на центральній площі столиці прийнято проводити військовий парад з залученням техніки, загальна кількість якої складає від 200 одиниць. За останній рік до параду долучаються бійці АТО, котрі були демобілізовані після боїв під Донбасом.

На трибуну виходить Головнокомандуючий в одній особі та Президент України, котрий звертається до громадян зі словами побажаннями та вдячністю за внесок в розвиток державного суверинитету. Потім на сцені з`являються заслужені артисти, які своїми піснями вшановують рідну країну.

До початку святкування обов’язково проводиться репетиція, котра завжди ведеться з широким розмахом, для того, щоб продемонструвати військову міць країни. Але беручи до уваги, що святкувати в серпні доведеться лише одне свято, це не засмутить українців, адже вони завжди можуть отримані позитивні емоції, які залишаться з ними на тривалий час.Незалежність України

Захист вітчизни

Це свято досить молоде, бо за час незалежності буде відзначатися лише п’ятий раз. Воно заплановано на 14 жовтня і випадає на останній робочий день тижня, тобто п’ятницю, тобто свято може розтягнутися на три дні, якщо його вдало спланувати.

Читайте також:  Православний календар на січень 2023 року

До 2014 року свято відзначалося 23 лютого, але після цього Петро Порошенко видав указ про святкування на іншу дату. В даний час це свято є офіційний і закріпленим на законодавчому рівні, тобто українці мають ще один вихідний день. Це свято є сучасним прикладом «декомунізації».

Трішки історії. 14.10.1942 року проведено формування повстанської армії, яка боролася за незалежність країни. Цього дня також слід відзначати і Козацьку Покрову як церковне свято.

Виходить, що на Україні в 2020 році досить багато днів для святкування, однак їх більша кількість буде в січні та травні.

Що говорить релігія

Також варто відзначити дні релігійних свят 2020 року. Рік розпочнеться з Посту, який пов’язаний з Різдвом Христовим, початок якого намічається на 2-6 січня і завершиться 7 числа.

Вперше слід скуштувати кутю, заправлену медом, ягодами та різними фруктами. До 17 січня ніяких обмежень в їжі просто не існує і тому дозволяється їсти абсолютно все. Далі йдуть святки, дні , в які слід веселитися і радіти, ворожити, колядувати. А от вже 18 січня необхідно почати трішки постувати до настання Водохреща.

Лютий

В цьому місяці великим церковним святом є Стрітення Господнє, яке відбудеться 15 лютого. Поститися не слід, але обов’язково сходити до церкви необхідно і відстояти службу. 18 лютого завершиться Масляниця, яка дозволяє вдоволь куштувати солодощі, м`ясні страви і млинці. Також даний день можна назвати як Прощена неділя. 19 числа буде початок Великого передвеликодного посту, коли люди повинні співчувати Божому синові. Стрітення Господнє

Березень

Весь місяць необхідно тримати піст, поруч з яким настають і поминальні дні, в які слід вшановувати души померлих близьких, родичів. Квітень – чудовий і чарівний місяць, в якому Квітна неділя є також церковним святом, назва якого також звучить як Господній вхід в Єрусалим. Православні ходять до церкви і святять там свіжі гілочки верби, як чистого дерева.

свято Трійці

 

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.