Меню

Місячний посівний календар на березень 2022 року

Українці здавна були дуже близькими до природи, а тому особливу увагу звертали на усе, що відбувається довкола. Особливе значення мали небесні світила. До сьогодні дбайливі господарі зважають на положення супутника,  тому використовують посівний календар на березень 2022 року.

1 березня. З першого весняного дня супутник опиниться в сузір’ї Овна. Це буде перша чверть його подорожі, адже на 1-ше березня припадає 4-й день місячного календаря. Не рекомендують астрологи цю дату присвячувати   пересаджуванню рослин, підготовці грунту до висадження розсади. Більше користі буде, якщо господар буде боротись із шкідниками. Чудово ця дата підходить для посіву:

 • огірків;
 • зелені;
 • цибулі;
 • капусти.

2 березня. Супутник прийде у гості до Тельця, а тому категорично забороняється здійснювати обрізання будь-яких рослин. Також не варто здійснювати жодні роботи із корінням. Чудовим цей час стане для яровизації картоплі, а також для підготовки насіння.

3 березня. Так само, як і 2-не число чудово підходить для здійснення підготовки насіння. В цей день можна висаджувати розсаду усіх сортів капусти, а також гарбузів.число чудово підходить для здійснення підготовки насіння

4 березня. Це 7-й день першої фази, а тому, як дає зрозуміти посівний календар огородника на березень 2022, можуть виконуватись усі ті роботи, що й  2-го чи 3-го березня.

5 березня. Супутник перейде до Близнюків і розпочнеться його друга фаза. Рекомендується зайнятись культивацією, прополкою. Можна висівати траву, садити домашні рослини. Також дозволяється сіяти квіткові рослини, підготовлювати для подальшого використання черешки, обробляти дерева від шкідливих комах.

6 березня. День можна присвятити підготовці черешків. Можна культивувати грунт, висаджувати домашні рослини. Підрізати дерева точно не варто.

7 березня. В період переходу Місяця в сузір’я Рака дозволяється прищеплювати дерева, замочувати насіння. Іншим напрямком в цей день можуть стати кущі. Підрізати старі гілочки, підживити грунт та підв’язати обвислі гілки — те, чому варто приділити увагу 7-го березня.

Читайте також:  Новий місяць у травні 2022 року

8 березня. Обов’язково приймуться щіпки, висаджені в цей день. Можна пересаджувати розсаду чи квіти, а також підживлювати їх.пересаджувати розсаду

9 березня. Супутник переходить до Лева, а тому господарям варто задуматись над тим, вказує  біодинамічний посівний календар на березень 2022 для України, як висадити розсаду томатів в парник.

10 березня. Якщо погодні умови дозволяють, можна висаджувати у грунт підготовлену розсаду перцю, помідорів та баклажанів.

11 березня. Тим, хто не полінується в цей день висадити садові ягоди, гороскоп обіцяє гарний урожай та солодке варення.

12 березня. Місяць буде повним та перебуватиме в домі Діви. Саме тому неприпустимо виконувати обрізання дерев, саджати чи пересаджувати будь-які рослини, а також підживлювати їх. Кращим варіантом для проведення часу стане розріджування грядок чи підготовка грунту.

13 березня. Супутник прийде до Терезів. Прищеплювати та обприскувати дерева не варто, зате потрібно пророщувати живці.

14 березня. День третьої фази місяця. Супутник в цей час продовжує зменшуватись в своєму розмірі. Дата чудово підходить для підливання та висаджування рослин. Обов’язково дадуть свої корисні плоди, посаджені 14-го березня:

 • редис;
 • цибуля;
 • помідори;
 • однорічні квіти.

Дозволяється обрізати та підживлювати дерева.

15 березня. Так само, як і попереднього дня, в цей краще висаджувати цибулю та редис. Не рекомендує  біодинамічний посівний календар на березень 2022 для України зрошувати та прищіплювати дерева.

16 березня. Супутник переходить до дому Скорпіона, а це означає, що в цей день категорично забороняється здійснювати обрізання гілочок кущів та дерев. Краще зайнятись висіванням тепличних овочів, або ж зволоженням рослин, грунту чи насіння.Краще зайнятись висіванням тепличних овочів

17 березня. Можна підготувати місце для майбутніх чагарників та дерев: викопати ями, розпушити та зволожити грунт. Ця  дата стане успішною для підгодівлі, вітамінізації дерев.

Читайте також:  Календар місячний на 2021 рік

18 березня. Супутник стане вірним другом Стрільця. Цей час якнайкраще підходить для боротьби із шкідниками та сіяння насіннєвого матеріалу. А от обрізати чи поливати рослини  місячний посівний календар на березень 2022 року точно не рекомендує.

19 березня. Це 21-й день у місячному календарі, супутник все ще гостюватиме у Стрільця, а тому усі роботи в саду та городі повинні бути аналогічними, як і в попередній день.

20 березня. Основна увага повинна бути зосередженою на боротьбі із паразитами. Підібравши хороші засоби, шкідників вдасться позбавитись в цей день на увесь сезон.

21 березня. Без сумніву чудово приймуться та порадують господаря хорошими плодами усі коренеплідні та цибульні рослини, висаджені в цю дату. Прищипування рослин та культивація землі — інші корисні заняття для цього дня.

22 березня. Супутник перейде в сузір’я Козерога, матиме місце 4-та фаза супутника. Обприскування від шкідливих комах — найбільш вдало підібране завдання на 22-ге.

23 березня. Будучи в сузір’ї Водолія, місяць, вказує посівний календар на березень на 2022 рік, не буде сприяти росту висаджених рослин. Краще день присвятити розпушуванню землі, підготовці насіння.

24 березня. Так само, як і попередній день, 24-те березня не принесе особливої користі в плані висадження та підстригання. Натомість для підготовчих робіт дуже навіть він стане важливим.

25 березня. Прорідити пагіни — основне завдання на 25-те число. Забороняється здійснювати висадження розсади, підстригання чи прищіпвання деревця.

26 березня. Ця дата вирізняється переходом Місяця у дім Риб. Відтак, потрібно забути про труту  комах, обрізання гілок. Натомість варто більше часу приділити пересадці рослин, виготовленню живців, організації посіву.

Читайте також:  Новий місяць у серпні 2022 року

27 березня. Розміщення супутника буде таким самим, як і попереднього дня, а тому дозволяється робити все те, що і і 26-го.

28 березня. Місяць знову почне наростати та перейде до Овна. Це 1-й та 2-й день місячного календаря. Знавці небесних світил застерігають від сіяння, висаджування, поливання та підготовки паростків. Більше користі буде, якщо обприскати пагінці від хвороботворних мікроорганізмів та шкідників.

29 березня. Поливати та пересаджувати рослини місячний посівний календар на березень 2022 року для України суворо забороняє. Соковитими та плодовитими виростуть посіяти у цей час:

 • різні види салату;
 • кінза;
 • пекінська капуста;
 • зелена цибуля;
 • білокачанна капуста.

30 березня. Чіпати молоді паростки (поливати, підрізати, пересаджувати) в день, коли супутник переходить до дому Тельця дуже не рекомендується. Посіяти варто:

 • гарбузи;
 • пасльонові;
 • капусту;
 • зелень.

31 березня. Розташування земного супутника буде точно таким самим, як і в попередній день, а тому доречно зайнятись усіма тими ж справами, що і 30-го березня.

Звичайно, дотримання рекомендацій посівного календаря не гарантує стовідсотковий урожай та швидкий ріст рослин. На результат мають сплив різні процеси та особливості ведення господарства, а також саме насіння, грунт, оптимальні погодні умови та інше. Разом із тим, місячний посівний календар дає змогу уникнути основних проблем, попереджає про потенційно невдалі дні та інформує про вдалі.Посіяти варто...

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.