Меню

Міс Україна 2018

На території незалежної України проведено 26 конкурсів для усіх красунь. 2018 рік не є виключенням, адже саме цього року проводитиметься важливий 27 проект конкурсу Міс Україна 2018. Найгарніші україночки представлятимуть свою державу не тільки на території країни, а й на просторах Європейського союзу та у всьому світі. Перший конкурс дає можливість красуням зробити успішний старт в кар’єрі та реалізувати свої мрії на світовому рівні.

Офіційно конкурс бере початок з 1988 року. Проте популярності він набув уже на території самостійної незалежної України з 1991 року. З 1989 року гарні україночки почали брати участь у конкурсах світового рівня, чим змогли популяризувати країну та красу наших дівчат.

Перший проект, який є основою сучасного, мав назву «Українська красуня» та відбувся у 1991 році. На заході України водночас проводився свого роду фестиваль «Міс Україна», а в Дніпрі – «Українська чарівниця».

Об’єднати усі фестивалі та проекти в один стало можливим лише після відокремлення України від Радянського Союзу. Відтоді україночки проявляли себе у різних містах: Донецьку, Одесі, Дніпрі. З початку нового тисячоліття, а саме з 2001 року, конкурс проводиться лише в столиці.Міс Україна

Великі подвиги тендітних красунь

Слід зауважити, що переможниця Міс Україна 2018 не тільки має гарну зовнішність, а й гарні думки та добре серце. Вже неодноразово красуні брали участь в різноманітних благодійних організаціях та виставках, а зароблені кошти з гордістю передавали на допомогу хворим діткам та діткам-сиротам. Яскравим прикладом є виставка-продаж картин у 2017 році. Красуні у вишуканих вечірніх сукнях та прикрасах від відомих українських брендів, виручили за свої картини та білети на виставку близько 50 тисяч гривень. Усі зароблені кошти передали центру інституту серця в Україні до дитячого відділення.

Також красуні беруть активну участь у соціальному житті маленьких жителів. Зокрема відповідальною особою з захисту прав дитини призначена міс України 2016 року Олександра Кучеренко. Проект має назву «Наставництво» та являє собою відповідальність та участь у розвитку інтернатних закладів.Великі подвиги тендітних красунь

Основи проведення конкурсу

Серед більш ніж 10 тисяч учасниць, конкурсним відбором визначаються найкращих 25 дівчат. Учасниці в Міс Україна 2018 повинні відповідати ряду вимог, серед яких є й віковий критерій: вік красуні повинен бути не менше 17 та не більше 25. Окрім даних зовнішності, учасниця повинна мати високий інтелект та мати особливі таланти.

Не секрет, що до 25 найкращих попадають дійсно найкращі дівчата, які не мають шкідливих звичок, не притягались до кримінальної відповідальності та є абсолютно самостійними. Також претендентки на корону повинні бути досить високими – не нижче, аніж 170 сантиметрів.

Читайте також:  Останні новини про авто на польських номерах

Окрім всесвітнього визнання та слави, переможниця отримує досить непогану грошову винагороду. Призовий фонд у 2018 році складатиме майже 800 тисяч гривень. Якщо ж учасниця не здобула перемогу, засмучуватись не варто, адже у всіх учасниць з’являється шанс підписати контракт з відомими організаціями та будувати кар’єру у сфері вже з новими знайомими.

Не секрет – штучна краса досить часто є більш виразною за природню. Проте журі віддають перевагу дівчатам, які не вдавались до послуг пластичного хірурга, окрім випадків, коли таке звернення було необхідним.

Заслуги молодих переможниць перед українцями

За традицією, корону отримує нова переможниця Міс Україна 2018, фото якої майже відразу після закінчення конкурсу можна переглянути на офіційних сайтах та просторах інтернету. Окрім яскравих конкурсних фото, кожен охочий може переглянути персональні світлини переможниці, а також фотозвіт із громадського життя красуні. Досить поширеним серед милих дівчат є соціальна робота з малозахищеними категоріями населення: дітьми-сиротами, пенсіонерами, інвалідами, учасниками бойових дій.

Дівчата-учасниці та переможниці регулярно спілкуються з усіма охочими, підтримують з ними теплі стосунки та усіляко допомагають. Не слід забувати про поздоровлення: у 2017 році красуні привітали ветеранок Другої Світової війни зі Святом весни (8 березня). Проект мав назву «Квіткове щастя».

Власник конкурсу краси також є значущим громадським діячем, адже своїми сміливими рішеннями Юрій Агеєв врятував не одне маленьке життя. В минулому році виручені від конкурсу кошти були передані на проведення операції маленькому хлопцю з Ровенської області. Такі факти ще раз підтверджують, що всі учасники та організатори конкурсу мають добре серце.Власник конкурсу краси також є значущим громадським діячем

Краса починається з дитинства

Окрім конкурсу серед дорослих красунь, у країні відбудеться ювілейний 20-й конкурс Міні міс Україна 2018. Як і раніше, усі учасниці повинні відповідати віковій категорії від 5 до 15 років. Хоча проект є досить тяжким та виснажливим, для маленьких гарнюнь проводитимуться різноманітні забави та перерви задля збереження спокійної обстановки на майданчику.

Читайте також:  Декларування доходів державних службовців у 2021 році

Програма проведення складається за участі ведучих психологів країни, з урахуванням усіх вікових рекомендацій для конкурсанток. Маленькі україночки на рівні з дорослими повинні бути духовно розвиненими, мати таланти та хобі. Костюмам учасниць відводиться окреме місце, адже вони є авторськими та неповторними для кожної претендентки міні-міс. В минулому році зафіксовано переможницю даного конкурсу, вага костюму якої склала 10 кілограмів. Слід зауважити, що це неабияка робота над собою, адже мова йде про значну фізичну та моральну напругу.

Маленька переможниця, за правилами проведення конкурсу, повинна передати корону новій міні-міс у 2018 році. Переможниця конкурсу представлятиме країну на міжнародному дитячому конкурсі краси, який відбудеться в Греції. Проте остаточне рішення про участь в міжнародному конкурсі прийматимуть батьки неповнолітньої дівчинки.Краса починається з дитинства

 

Що чекає переможниць у подальшому житті

Більш престижним аніж конкурс Міс Україна 2018 та важливим для усіх красунь є конкурс міс Україна Всесвіт. Вимоги до кандидаток дещо жорсткіші, ніж в інших конкурсах. Зокрема, кандидатка в учасниці повинна мати громадянство країни, має бути повнолітньою, проте не старше 27 років. Окрім цих вимог, сімейний стан красуні має бути «неодружена». Також не допускаються особи, які вже були заміжні, а також ті, у кого є діти.

Даний конкурс бере свій початок від 2006 року, та з кожним проведенням набирає більшої популярності. Організаторами та власниками є американська корпорація WME | IMG. Головною ціллю проекту є популяризація українського іміджу у всьому світі.

Кожна гарна претендентка повинна пройти декілька етапів конкурсу: попередній кастинг, кастинг, та сам конкурс, який також складається з декількох частин. Попередній кастинг включає в себе заповнення електронної анкети. В ній треба вказати рід заняття, хобі, володіння іноземними мовами, наявність водійського посвідчення та свій вік, параметри. Обов’язковим є прикріплення якісних фото у повний зріст, портретне фото та фотокартка в купальнику.

Про результати та рішення приймальної комісії учасниці будуть сповіщені не пізніше, ніж за місяць до початку кастингу.Що чекає переможниць у подальшому житті

Читайте також:  Репозитарій підручників для 9 класу на 2018 рік

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.