Меню

Нові правила отримання польської візи 2020

Проблеми з працевлаштуванням, високі ціни на харчові продукти та аналогічні тарифи на комунальні послуги змусили мешканців країни їздити у Польщу.

Відкриття візи до Польщі 2020 дає можливість дешевого якісного шопінгу. В порівнянні з рідною державою польська продукція є дешевою. Але не у всіх українців вистачає коштів для закупівлі товару. Тому деяка частина населення їздить в Європу на заробітки.

Загранпаспорт с визами

При переїзді через кордон громадяни зрозуміють наскільки серйозно поляки ставляться до його перетину. Саме тому туристи змушені оформлювати візи не термін не більше ніж 3 місяці.

Віза є обов’язковою для людей які перетинають кордон по службових справах, до родичів, з метою працевлаштування та навчання. При першому перетину процедура здається тяжкою. Насправді вона найпростіша в порівнянні з іншими європейськими державами.

Різновиди виз та особливості працевлаштування у Польщі

Для прибуття в Польщу з метою працевлаштування кожен іноземець повинен бути ознайомлений з польським законодавством. Для отримання роботи необхідно мати спеціальний дозвіл, який може носити сезонний чи постійний характер.

Для цього відвідувач країни повинен звернутися до спеціальних органів для взяття його на облік. Після того як українець знайде роботодавця, той запрошує особу на роботу та дає змогу на оформлення візи.

З недавнього часу між країнами став безвізовий режим. Саме тому термін перебування українців на території Польщі складає 90 днів. Збільшення терміну потребує оформлення візи. Нові правила роботи в Польщі дозволяють працевлаштуватись при умові відкриття візи D. Інші різновиди віз для працевлаштування не підходять.

Окрім буквеної абревіатури на кожному документі містяться цифрові символи які показують тип роботи іноземця:

 • 16 – віза дає можливість працевлаштування студентів (під час канікул);
 • 04 – маючи вказаний документ можна відкривати підприємницьку діяльність на території Польщі;
 • 05 – термін перебування за кордоном складає 180 діб, при цьому іноземець може бути найманим працівником;
 • 04 – особа має право на працевлаштування при наявності інших документів.

Знаючи вказані правила українцю гарантоване правильне працевлаштування та економія бюджету.

Нові правила отримання польської візи – вимоги представників візового контролю

Вимоги візових центрів різняться кожен час оскільки напряму залежать від нововведень в законодавстві. Дізнатися про нові правила польської візи можна на офіційному сайті візового центру.

Сьогодні український уряд проводить активну роботу з питань швидкого та простого оформлення візи. Наряду з цим Польща вводить нові правила та вимоги. Такі дії пов’язані зі збільшенням кількості українців на польській землі.

Незалежно від різновиду документу нові правила видачі польської візи передбачають подання наступного пакета документів:

 • заявки громадянина України встановленого зразка (на отримання дозволу);
 • фотографії 3х4 в кількості 2 шт.;
 • закордонного паспорту в оригіналі;
 • документа що підтверджує громадянство України;
 • медичної страховки – може надаватися туристичним агентством та купуватися у подорожі.
Читайте також:  Чинний КПК України 2021 рік

Пакет документів може бути збільшеним, що залежить від країни перебування та міста перетину кордону. В деяких випадках віза на закупи до Польщі 2020 може потребувати довідку з повною інформацією про українця, в тому числі про місце роботи.

Для студентів документи доповнюються довідкою з міста навчання. Повні роз’яснення можна отримати у візовому центрі або в інтернет мережі.

Також нові правила отримання польської візи зазначають що для перетину кордону необхідно мати при собі банківську карту чи визначену законодавством кількість грошей. У випадку їх відсутності особа не має право перебувати на території Польщі.

Недавні зміни у наданні робочої польської візи

При оформленні документів для працевлаштування у Польщі українці зазнають що таке головний біль. Проблема криється в боротьбі польського уряду з нелегалами. Тому при працевлаштуванні іноземців було прийнято рішення про створення єдиного реєстру.

В нього вноситься інформація про персональні дані іноземця, мету приїзду, терміни дії візи, місце працевлаштування, наявність необхідних дозволів та документів. Щоб польська робоча віза 2020 була оформлена згідно з польським законодавством треба мати офіційне запрошення від роботодавця.

Таким чином підприємець свідчить факт наймання іноземця на роботу, забезпечення його житлом та гарантує виплату заробітної плати. Вартість запрошення 30 злотих.

Правила подачи документов на визу

При першому оформленні візи українці жалуються на важкість процедури. Насправді вона проста. Треба щоб обидві сторони договору були ознайомлені з вимогами польського законодавства та дотримувалися їх. Зміни в законодавстві дали можливість збільшити кількість робочих міст та мінімізувати кількість нелегалів.

Як стало відомо, польським роботодавцям простіше працевлаштувати українця чим місцевого мешканця. Іноземці не такі вибагливі до праці та потребують менших виплат. Наряду з цим деякі поляки також працевлаштовуються в Німеччині оскільки вважать що рівень життя у Польщі низький.

Віза для закупівель – як вона оформлюється?

Практика показує, що більшість закордонних поїздок українців пов’язані з закупівлями. Набагато нижчі ціни, комфортні умови перетину кордону зробили бізнес економічно вигідним.

Придбаний у Польщі товар в порівняні з українським є найкращим. Крім цього при зберіганні чеків підприємці за допомогою системи «Tax free», при перетині кордону можливо повернення частини коштів.

При оформленні візи для закупи у 2020 році треба підготувати стандартний пакет документів. Після звертання в візовий центр та заповнення анкети можна готуватися до поїздки.

Читайте також:  Таблиця штрафів на 2021 рік за порушення ПДР України

При цьому треба знати, що візи пов’язані з закупками видаються при умові що особа є безробітною або її заробіток не більш мінімально встановленого рівня. Оформлення візи можливо при наявності довідки з м’ясця роботи або з іншого органу який підтвердить факт безробіття.

При перетину кордону особа повинна завчасно забронювати на території Польщі квартиру чи інше житло, мати банківську карту чи встановлену законодавством грошову суму готівкою.

Віза пов’язана з закупівлями видається населенню яка проживає в західних чи центральних частинах країни.

Стосовну терміну дії візи в нових правилах вказано, що перше прибуття за кордоном не повинно перевищувати 7 діб.

Якщо поїздка була вдалою та не трапилося ніяких пригод, можна подавати документи для отримання більш тривалої візи. На другий раз вона може становитиме півроку-рік.

Щоб скоріше оформити визу рекомендовано звертатися до провідних візових центрів або звернутися за допомогою до консультантів.

Воєводська віза 2020

Вказаний різновид візи є самим популярним, оскільки вона дає можливість швидкого та безперешкодного перетинання кордону на протязі всього року. Але оформити її може не всякий. Воєводська віза 2020 потребує обов’язкового запрошення громадянина Польщі.

Оформлення документів для отримання візи буде напряму пов’язано з запрошенням. Іноземець заздалегідь буде зареєстрований за місцем прописка поляка. Після цього йому буде видано воєводську візу.

Для оформлення запрошення громадянину Польщі необхідно підтвердити наявність та комфорт житла, можливість легального працевлаштування.Термін дії запрошення до Польщі по воєводській візі складає не більше як рік.

Для перевірки правильності поданої інформації спеціальне управління може проводити перевірки на правдивість. При виявленні неправдивої інформації з одного чи другого боку на двох осіб буде накладено штрафні санкції.

Чи можливо з польською візою працювати в іншої країні?

Крім Польщі українське населення працює в Чехії. Легальне працевлаштування великі зарплата в порівнянні з українськими роблять працю в Чехії популярною.

Багатьох осіб цікавить інформацію чи можлива робота по польській візі в Чехію в 2020 році. Для отримання відповіді достатньо ознайомитись з законодавством Польщі та Чехії або отримати консультацію в візовому центрі. Кожний українець знає, що віза надається для перебування в однієї країні. Тому такі питання являються глупими.

Поїздки в інші країни по польській візі є економічно не вигідними оскільки особу буде повернено з кордону.

Читайте також:  Репозитарій підручників для 9 класу на 2018 рік

При цьому деяке населення вирішує порушити законодавство та переїхати кордон по польській візі. Вдалі випадки пов’язані з послабленим контролем на кордоні та рідкою перевіркою документів на правильність.

Якщо на території Чехії буде зафіксований факт нелегального працевлаштування, робітника та роботодавця чекають великі штрафні санкції, а порушника буде депортовано з країни. Далі на протязі певного часу особі буде заборонено виїзд за кордон.

Вартість візи до Польщі

Практика показує що провідні візові центри працюють оперативно При наявності повного пакета документів і відсутності питань до іноземця з боку іншої держави віза надається на протязі 5-7 днів. Максимальний термін розгляду заяви складає не більше 30 днів.

Стосовно фінансової сторони питання вартість оформлення візової марки для громадян різна. Наприклад, до українців та білорусів візовий збір не буде застосовано, до росіян на грузинів для оформлення документів треба мати 60 Євро. Якщо у видачі візи було відмовлено, гроша поверненню не підлягають.

При звертанні громадян України до провідних візових центрів вартість оформлення документу становитиме 15 Євро.Причини відмовлення

Отримати відмову у видачі візи можна в наступних випадках:

 • підтверджено факт фіктивного запрошення;
 • в поданих документах виявлена неправдива інформація чи обман;
 • документи та заява складені з помилками, або в них заповнені не усі графи;
 • мета поїздки не обґрунтована;
 • порушення вимог митного контролю;
 • депортація.

При отриманні документу особа повинна самостійно дотримуватися термінів перебування за кордоном. Ніхто з контролюючих служб не буде займатися цим питанням.

Треба зрозуміти що завершення терміну діє візи робить особу порушником законодавства, тягне за собою штрафні санкції та депортацію.

Резюме

Нові правила оформлення польської візи та вимог візового контролю залежать від мети перебування особи за кордоном. Зробити перетин кордону безпроблемним та економічно вигідним можна при володінні знанням законодавства.

Термін перебування осіб у Польщі різний, складає від 7 діб до року. Порушення вимог законодавства тягне за собою адміністративні штрафи та депортацію.При цьому не слід забувати про нововведення: наявність достатньої кількості грошей чи банківської карти, запрошення роботодавця та завчасно бронювання номеру в готелі чи іншого житла. В порівнянні з наступними роками безвізовий режим зробив перетин кордону швидким та простим.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.