Меню

Податковий кодекс України 2018

Істотні зміни оговорює і податковий кодекс України 2018. Слід зазначити, що він являється важливим актом, за допомогою якого існує держава та наповнюється її бюджет, бо без нього вона не зможе довго бути сильною та могутньою.

Кожного дня виникають якісь зміни, але не слід хвилюватися за економіку, бо перебудова як така не відбудеться. Зміни повинні бути, адже стояти на одному місці не слід.податковий кодекс України

В чому полягають нововведення?

Найближчим часом оновлена редакція кодексу з’явиться для більш детального її вивчення. Також збудуть істотні зміни в інших документах, котрі так чи інакше зможуть вплинути на ситуацію в нашій державі. Завдяки правкам, процес набуде стабільності. Отже, настав час вказати на що саме слід звернути увагу.

  1. Варто бути уважним підприємствам та іншим структурам, котрі займаються виготовленням тютюнових та алкогольних виробів.
  2. Зміни відбудуться в нерухомості, тобто плата за реєстрацію, купівлю-продаж зміняться, як і норми, котрі регулюють даний процес.
  3. Система оподаткування значно спроститься.
  4. Зміни відбудуться і в єдиному податку.

Відносно кількості єдиного внеску наразі все залишиться як і раніше. Це ж стосується і податку на прибуток. Для того, щоб зрозуміти як поводити себе під час сплати податків і чи вірно вони нараховані, рекомендується звернутися до інтернет-ресурсів де в електронному вигляді переглянути або скачати податковий кодекс України на 2018 рік по розділам.Зміни відбудуться і в єдиному податку

Платники єдиного внеску, на що сподіватися їм?

Істотні зміни відбудуться і у тих осіб, котрі зараховані до єдиної спрощеної системи оподаткування. Наразі, у відповідності до закону, створено чотири їх групи. Всі ті, які мають 1 групу, повинні будуть сплачувати податок у розмірі 10 % від мінімуму, котрий встановлено на одну непрацездатну особу.

Читайте також:  Реформа медицини в Україні 2018

Друга категорія осіб матиме обов’язок перераховувати до держбюджету трохи більше, тобто 20 % від мінімальної заробітної плати на одну особу. На сьогодні ця сума складає 3200 грн, однак найближчим часом і вона буде значно збільшуватися, отже, особа повинна буде оплачувати, відповідно, більший податок зі своїх доходів.

Громадянам, котрі проживають у сільській місцевості простіше, так як для них спеціально встановлено чітко граничну суму податку. Однак, слід зазначити, що особливу увагу слід приділити і сфері діяльності підприємця. Якщо є питання, то рекомендується скачать податковий кодекс України на 2018 рік.

Не слід забувати ще про одну зміну, котра спеціально створена для осіб які використовують в своїй діяльності спрощену систему оподаткування. При подачі інформації до податкової, не варто брати до уваги тих працівників, котрі були призвані до війська по мобілізації. Окрім того, податок було трохи збільшено, однак, не набагато.Платники єдиного внеску, на що сподіватися їм?

Яка ж найсуттєвіша зміна?

В першу чергу, якщо більш детально зайнятися вивченням податкового кодексу України відразу ж стає зрозуміло, що організації та підприємства не повинні будуть надавати звітність при  створені та продажу тютюнових та інших виробів. Крім того, відпала необхідність отримувати ліцензії та сертифікати на напої, в яких міститься спирт.

Наразі для того, щоб працювати прозоро з продажу вина або коньяку кожного року необхідно буде сплачувати до державного бюджету суму податку у розмірі 500000 грн, для подовження ліцензії.

Читайте також:  Призов на строкову службу в 2022 році

При виготовлені пива сума значно менша та складає 300000 грн. Також є досить цікава стаття, котра говорить про те, що людям, котрі проживають в зоні проведення АТО не треба буде сплачувати податок на нерухомість. Ця норма буде чинною до тих пір, поки операція не завершиться. Нерухомість, котра розташована в інших регіонах України буде коштувати трохи більше, аніж було до цього, тобто сума податку збільшиться.

Окрім цього, додатково слід зазначити і податок на додану вартість. Наприклад, виробники сільськогосподарської продукції в обов’язковому порядку повинні будуть реєструватися відповідно до загальних підстав. Це особливо прослідковується з ранніми редакціями кодексу, адже тоді вони були в стані особливого режиму.

ПДВ відшкодовуватиме держава і робитиме це у відповідності до реєстру, котрий створюватиметься в хронологічному порядку. До цього ніякого відношення не матиме висновок, отриманий від податкової служби.

Також буде введено новітній механізм за допомогою якого відбудеться призупинення податкових накладних, які вважатимуться не достовірними. Ця система незабаром буде тестуватися та, як приклад, її введуть в деяких регіонах України.

Наразі податкові накладні необхідно буде зареєструвати на протязі року, не більше. Окрім цього, при наявності певних помилок в реквізитах, вони не будуть анулюватися.

Перехідні положення

Вони розташовані в 20 розділі де мова йде про сплату фіксованого, єдиного податку, а, також, виплат за землю, податку на додану вартість та інше. У відповідності до інформації, перехідні положення податкового кодексу України 2018 говорять, що особа, яка є платником податку має право на зменшення величини єдиної пільги соціального типу. Наразі ця сума невелика, тобто простою мовою суттєвих змін не відбудеться.

Читайте також:  Приказы ГСЧС Украины за 2022 год

Валютні порушення

Також необхідно вказати і на той факт, що в січні 2018 року заплановано звільнення від відповідальності осіб, котрі задекларували свої доходи, але вчинили порушення в валютній сфері. Щоб в добровільному порядку та прозоро вказати на свої статки особі дається півроку. Як говориться в проекті, якщо все подано в строк, то доходи слід вважати такими, що подані без порушень. Дані особи не повинні надавати інформацію про те, звідки та з яких джерел у них з’явилися ці кошти.

Варто нагадати про той факт, що нульова декларація є вже раніше обговорюваним проектом так як про неї неодноразово згадувала Ніна Южаніна, котра займається у Верховній раді питаннями митної політики. Вона сказала про те, що збирається зареєструвати законопроект відповідного характеру. Як видно, зміни в податковому законодавстві є, однак, надто перейматися зі збільшення податків не слід.Валютні порушення

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.