Меню

Прогноз погоди на літо 2022

Після довгих холодів всі чекають приходу теплого ласкавого літа, яке напевно зігріє навіть наймерзлякуватіших особистостей. Відразу після приходу цієї пори більшість українців починають складати плани на майбутню довгоочікувану відпустку.

Яке буде літо 2022 в Україні – спокійне чи перемінливе, спекотне чи прохолодне? Відповідь на це питання допоможе визначити найкраще місце проведення власного відпочинку, аби ні один із вихідних днів не пройшов даремно, тим самим зіпсувавши відмінний сонячний настрій.

Народні синоптики і кваліфіковані астрономи прогнозують такі погодні умови на прийдешнє літо.Яке буде літо 2020 в Україні

Прогноз погоди на літо 2022

Щоб побачити наскільки яскравою буде літня картина в цьому році, треба детально ознайомитися з погодніми умовами кожного календарного місяця. Проте не слід довіряти прогнозу на 100%, адже погода може кардинально змінитися за дуже короткий час внаслідок того, що країну або певний регіон заполонить циклон – зона низького тиску, під впливом дії якої ідуть дощі, або антициклон – зона високого тиску, яка принесе спекотні літні дні.

Згідно тверджень знавців зоряного небосхилу, 2022 рік пройде під керуванням планети Венери, внаслідок чого погода впродовж цього періоду буде теплою, але дещо вологою.

Червень

Згідно з тенденцією попередніх років, літо прийде вже під кінець травня, проте воно носитиме весняний присмак, адже в нічну пору доби температура буде сильно знижуватися. Загалом, цей місяць потішить усіх теплими сонячними днями. Така погода протримається майже до 25 числа. Останній тиждень першого літнього місяця принесе в більшість регіонів країни зливи, грози і буревії. Тож до цього часу обов’язково варто підготувати парасольку і водонепроникне взуття.Червень

Липень

Прогноз погоди на літо 2022 передбачає, що його другий місяць буде багатий як на жаркі дні, так і рясні короткотривалі дощі.

Перші дні цього місяця збережуть вологу погоду: небо буде покрито суцільними хмарами, які регулярно поливатимуть землю переважно грозами і звичаними нетривалими дощами. Вже після 5 липня погодні умови поліпшаться, по всій країні стовпчики термометра будуть показувати позначки, які близькі до + 40С. Аномальна спека невдовзі призведе виникнення сильних гроз, однак триватимуть вони лише декілька днів.

Ближче до другої половини місяця країну знову захопить спекотна погода, але уже через 10 днів, варто розаховувати на раптовий прихід короткочасних злив. Останні три дні липня будуть по-справжньому літніми. Найчастіше для відпусток виділяють липневі дні, тому слід ретельно обирати оптимальні комфортні дні, щоб відпочинок лишив в пам’яті лише позитивні спогади, а засмага набула бажаного відтінку.Липень

Серпень

Погодна обстановка під час останнього місяця літа дуже схожа на обстановку, яка панувала в липні. Відтак, в першій декаді серпня пройдуть нетривалі дощі і грози – період із 1 по 5 календарний день. Після того, як вони закінчаться, стовпчики термометра різко піднімуться в більщості областей аж до відмітки +37 С. Уже через тиждень літня погода знову покаже свій дощовий харатер, проте ітимуть дощі тільки декілька днів. Останні літні дні потішать відпочиваючих теплим м’яким кліматом.

Тим українцям, які довіряють астрономічним прогнозам, майже все літо слід тримати парасольку і гумові чоботи на поготові, адже сховавши їх у шухляду, прийдеться неодноразово промокнути під очікуваними вологими сюрпризами, а різке переохолодження, бодай і жарку пору року, може спровокувати виникнення застуди.

Щоб достеменніше визначити, яке буде літо 2022 в Україні, варто ознайомитися з прогнозами народних синоптиків.

Читайте також:  Прогноз погоди на лютий 2023 року

Фахівці цієі галузі єдині в такому рішенні: червень буде приємним і гарним – температура повітря в більшості регіонів триматиметься в діапазоні +26 – + 28 С. Дощів же, на відміну від астрономічного прогнозу, не передбачається.

Визначена синоптиками погода в липні також характеризується почергованістю спекотних днів і днів з сильними грозами. Більшість часу температура коливатиметься в діапазоні + 34 – +40 С в сухі дні, +22 – +26 С – в дощові.

Кінцевий літній місяць потішить теплою сухою погодою, яку ближче до другої декади, замінять на декілька днів грозові дощі, по закінченню яких, температурний режим повернеться в попереднє русло.

Якою буде погода влітку 2022 року визначити точно заздалегідь неможливо. Предсталені дані можна сприймати як найбільш імовірну погодну варіацію, яка в однаковій степені може цілком справдитися і в той же час виявитися хибною для одного з регіонів або взагалі для цілої країни.Серпень

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.