Меню

Публічна Кадастрова карта України 2022 року

Будь-які операції з нерухомістю часто пов’язані з масою проблем. Щоб запобігти можливим шахрайським діям з боку продавця, більшість покупців звертаються за допомогою до документу, який носить назву кадастрова карта України на 2022 рік.

Публічна Кадастрова карта України

Навіщо потрібна кадастрова карта

Публічна кадастрова карта – це швидкий спосіб отримання інформації щодо нерухомого об’єкта. Така послуга користується величезним попитом серед покупців, які хочуть дізнатися детальну інформацію про обраний об’єкт.

Сама карта являє собою електронну систему, де зібрані всі дані ЕГРН про нерухомі об’єкти. Користувачі отримують всю інформацію як в графічному, так і в текстовому варіанті. Всі дані актуальні і знаходяться у вільному доступі для кожного.

Основна мета публічної кадастрової карти-швидко надати кожному користувачеві детальну інформацію про нерухомий об’єкт. Якщо для виписки з ЕГРН необхідний певний час для оформлення, то кадастрова карта в стислі терміни надасть наступну інформацію.

 1. Кадастровий номер.
 2. Справжні дані про розташування і характеристики об’єкта.
 3. Наявність обмежень і помилок в даних.
 4. Кадастрову вартість об’єкта.

Зазвичай цей невеликий список даних дозволяє клієнту перевірити об’єкт перед основною угодою. Крім того, звертаючись за допомогою до кадастрової карти, користувач відразу ж зможе визначити наявність обтяжень, що дозволить запобігти популярні шахрайські дії.

Також в готовому документі вказана кадастрова вартість нерухомості, з якої якраз і вираховуються податкові зобов’язання. Однак, власник має право оскаржити кадастрову вартість в судовому порядку.

Детальна публічна Кадастрова карта України – це ефективний спосіб отримання основної інформації про об’єкт нерухомості. Щоб запобігти можливим неприємностям під час операції, кожен покупець може скористатися цією послугою і подивитися всі актуальні дані.

Держгеокадастр, як основний реєстратор бази даних

Держгеокадасстр є основним реєстратором загальної бази даних кадастрових об’єктів на всій території України. У публічному доступі ви можете отримати всю необхідну інформацію про об’єкт нерухомості, який представляє для вас особливий інтерес.

Читайте також:  Продовження мораторію на перевірки у 2020 році

Публічна Кадастрова карта України 2022, Держгеокадастр дає можливість отримати наступну інформацію.

 1. Точна юридична адреса шуканого об’єкта нерухомості.
 2. Який статус має об’єкт нерухомості на момент запиту інформації.
 3. Точна кадастрова фіксована площа шуканого об’єкта нерухомості.
 4. Визначається ціна (кадастрова) для об’єкта дослідження.
 5. Форма власності шуканого кадастрової ділянки.
 6. В який період об’єкт був поставлений на кадастровий Державний загальноукраїнський облік.
 7. Основні та додаткові характеристики об’єкта нерухомості.
Публічна Кадастрова карта України 2022 року

Тепер ви можете самостійно звіритися з отримуваними відомостями і даними, які стосуються шуканого об’єкта нерухомості. Як правило, шахрайські дії багатьох «фахівців» в області нерухомості пов’язані з тим, що покупець не знає повної інформації про цікавить об’єкті нерухомості.

Тепер ви можете самостійно уточнити всю інформацію, використовуючи публічну кадастрову карту України. Професіонали і любителі можуть самостійно уточнити всю необхідну інформацію, не вдаючись до допомоги інших структур і організацій.

Офіційний сайт Кадастрової карти України публічна інформація

Для тих, хто цікавиться ділянками, офіційний сайт Кадастрової карти України публічна інформація пропонує велику кількість новин. На сайті подання оновлена публічна кадастрова карта всіх куточків України.

Також інтерактивна публічна кадастрова карта дозволяє отримати такі важливі дані як:

 • правовий статус земельної ділянки;
 • адреса його розміщення;
 • точне значення площі;
 • кадастрову вартість нерухомості;
 • час, коли шукана ділянка була внесена до Реєстру, про неї було зроблено в ній запис;
 • форма власності на об’єкт, яка закріплена за його правовласником.

Всі ці дані необхідні для складання кадастрового паспорта та інших документів на землю.

Як відрізнити справжню публічну кадастрову карту від шахрайської?

Сервіс «Кадастрова карта України 2022 онлайн» – єдиний офіційний онлайн-ресурс в Інтернеті, який містить загальнодоступні відомості Єдиного державного реєстру нерухомості (ЄДРН). відомості ЕГРН надаються на безкоштовній основі, і для роботи з сервісом користувачеві не потрібно проходити реєстрацію.

Тільки офіційний сервіс містить актуальну і достовірну інформацію про нерухомість. Щодня, з надходженням в ЕГРН нових відомостей, оновлюються також і дані карти. Це дозволяє оперативно відстежувати зміни на ринку нерухомості.

Читайте також:  Закон України про звернення громадян зі змінами та доповненнями в 2021 році

На сайтах-двійниках публічної кадастрової карти може міститися завідомо неправдива і неактуальна інформація про нерухомість.

Цей ресурс відрізняється наступним.

 1. Адреса офіційного сайту публічної кадастрової карти виглядає так: https://kadastri.com.ua/.
 2. При запиті «публічна кадастрова карта» в пошуковій системі Яндекса, сайт https://kadastri.com.ua/  буде відзначений значком «офіційний сайт за даними Яндекс. Довідник».
 3. Для роботи з загальнодоступним онлайн-сервісом https://kadastri.com.ua/ реєстрація користувача не потрібна.

Сервіс https://kadastri.com.ua/ не вимагає плати за отримання загальнодоступних відомостей ЄДРН.

Резюме

У наступному 2022 році публічна кадастрова карта буде представлена у вигляді оновленою. Правдива інформація дозволить отримати максимум корисної інформації про земельні ділянки України.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.