Меню

Лічильник відліку до Нового 2022 року (згідно київського часу)

Дивовижна пора святкування Нового року вже зовсім скоро заполонить кожну без виключення домівку жителів України. Саме в очікуванні цієї новорічної казки все більше та більше користувачів Інтернету цікавляться, скільки днів залишилося до Нового 2022 року. Насправді ж, дата святкування залишається завжди однією і тією ж, завдяки чому дійсно неважко провести підрахунки та дізнатись кількість днів до приходу Нового року.

Сучасні технології розробляються для того, щоб полегшувати життя та існування людини. Виключення не стало питання, скільки днів залишилося до настання Нового 2022 року. Саме з цією метою на сьогоднішній день в мережі можна досить легко розшукати спеціальну програму для того, щоб в любу хвилину дізнаватись кількість часу до довгоочікуваної святкової дати. Звісно, що провести підрахунки також можна здійснити і без допомоги спеціальних програм в мережі Інтернет: для цього потрібно лише листочок, ручка та кісточки пальців. Саме таким чином і вираховуються, які місяці в році мають тридцять днів, а які – тридцять один.час йде

Незважаючи на це, набагато зручніше та швидше звернутись до допомоги мережі та спеціальних програм. Серед найбільш популярних та відомих систем знаходиться в цій ситуація, звісно ж, Вікіпедія. Саме на головній сторінці вищевказаної вільної енциклопедії онлайн можна вказати актуальну дату в рядку пошуку. Тут за декілька секунд користувач відразу ж зможе отримати кількість днів, які вже пройшли в цьому році, та тих, які залишаються ще до настання наступного року. Окрім цього, тут кожен бажаючий може познайомитись зі списком свят, які відзначаються в актуальний день, а також і прізвища відомих людей, день народження яких також випало на вказаний день.

Слід звернути увагу, що похвилинний та навіть посекундний підрахунок часу до того моменту, коли наступить Новий рік 2022, пропонується не на сторінці вільної енциклопедії Вікіпедія. Для цього користувачу потрібно пошукати спеціальний інтернет-портал з яскраво оформленим циферблатом, який працює у зворотному напрямку.

З погляду складності та привабливості зовнішнього оформлення слід зазначити годинник відліку часу до настання Нового року 2022, який пропонується на сайті «доновогогода.рф». З однієї сторони він є найпростішим з точки зору свого оформлення. З іншої сторони з його допомогою насправді можна завжди і відразу дізнаватись точну тривалість, яка залишилась до настання новорічних свят. На цьому сайті на користувачів очікує інтерактивна ялинова гілка, яка прикрашена з допомогою кульок та мішури. Ось на такому новорічному фоні і можна споглядати за тим, як біжать секунди, хвилини, години та дні до настання важливої для українців дати.

Необхідно зазначити, що на сайті для комфорту користувачів пропонується цілий ряд різноманітних новорічних привітань креативного змісту, надіслати які можливо друзям, рідним та близьким. Залишати побажання можна й іншим відвідувачам сайту, які також бажають дізнатись про те, скільки залишається часу до настання Нового року. Окрім цього, на сайті пропонуються й інші портали для вибору спеціальних новорічних святкових листівок.

Читайте також:  Які новорічні страви можна приготувати на новий рік 2022 Тигра?

Особливо цікавим в такому випадку виявляється сайт stost.ru, який не лише повідомить про кількість днів, які залишились до першого січня, але й запропонує оригінальні інтерактивні листівки. Такі листівки можна розмістити на власному сайті або ж в профілі особистого блогу. Таким чином, можна завжди залишатись в курсі того, скільки часу залишилось до Нового року 2022!

Серед популярних інтернет-порталів зі схожим інтерфейсом та функціоналом виявляється «Калькулятор днів». Він призначений для того, щоб любий користувач в будь-якій ситуації зміг максимально швидко скористуватись калькуляторами на усі випадки життя. Такий сайт буде цікавим та корисним не лише тим, хто намагається підрахувати точну кількість часу, який дозволить зустріти Новий рік, але й іншим, які хочуть дізнатись кількість днів та годин до значної, важливої особистої святкової дати.

Тут досить легко можна підрахувати навіть кількість днів до власного Дня народження, лише вказавши актуальну дату та очікувану у відповідних віконцях. Слід звернути увагу на те, що результати проведених підрахунків дійсно висвічуються миттєво, що неймовірно вигідно для людини в сучасному світі.

Незважаючи на наявність різноманітних порталів та сайтів з калькуляторами та лічильниками в мережі Інтернет, лічильник відліку до Нового 2022 року (згідно київського часу) реально створити самостійно в домашніх умовах. Для цього знадобиться персональний комп’ютер з програмою Excel Microsoft. Ніяких спеціальних навичок чи відповідної технічної освіти не потрібно для того, щоб розрахувати кількість часу до настання першого дня Нового року.

Читайте також:  Где купить мужскую парфюмерию в интернете в Украине

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - russko-ukrainskiy-calendar-2022-gor.jpg

Для того, щоб розпочати варто створити відповідний файл у форматі Excel таблиці. Використання цієї програми пояснюється тим, що вона насправді допомагає спростити здійснення та виконання цілого ряду завдань та функцій. Найбільш зрозумілою та логічною виявляється таблиця, розділена на три графи під назвами: «Поточна дата», «Найближчий Новий рік» та «До Нового року залишилося».

В даному випадку чи не найбільш складним виявиться завдання складання відповідних формул, за допомогою яких в файлі автоматично підраховуватиметься кількість днів, годин, хвилин та секунд до моменту настання Нового року. Ось така формула «=ТДАТА()» пригодиться для задавання справжньої дати та «запам’ятовування» часу (для першої клітинки). Для наступної клітинки потрібно вказати знак = та «ДАТА (2016;12;31)». Що стосується заключної клітинки, де і буде висвічуватись кількість часу, то вона потребує введення наступної формули: ==ДНІ(B2;A2)&» днів, «&(23-ГОДИНА(A2))&» годин, «&(59-ХВИЛИНИ(A2))&» хвилин, «&(60-СЕКУНДИ(A2))&» секунд».

Необхідно пояснити, що з метою отримання максимально точного результату підрахунків системою кінцева дата – це тридцять перше грудня, а не перше січня.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.