Меню

Вихідні дні у лютому 2022 року

Жодна людина не може працювати вічно. А тому майже кожен громадянин України щодня мріє про чергові вихідні чи святкові дні, які дозволять йому непогано відпочити та забути про усі турботи. Наразі гарний відпочинок – це важлива складова життя людини, яка дозволяє її розуму залишатися в гармонії з тілом. Лютий, на жаль, не є таким щедрим на відпочинок. Однак, не дивлячись на це, все ж є свої вихідні та святкові дні у лютому 2022 року в Україні.

Треба знати, що в цьому місяці українці будуть святкувати не тільки офіційні чи державні свята, а ще й релігійні торжества. Насправді в лютому є декілька особливих свят, які мають досить важливий характер та неабияке значення для кожної людини. А тому можна сказати, що останній місяць зими все ж буде сповнений гарними враженнями та атмосферою свята.

Державні свята у лютому

Якщо вже й говорити про святкові вихідні дні в лютому 2022 р, то треба також не забувати про свята державного значення. Усі вони були офіційно визнані державною владою та знаменують дуже важливі для країни події:

 • 20 лютого – День Небесної Сотні;
 • 22 лютого – День пам’яті жертв нелюдських злочинів. Ця подія, до речі, відзначається у всьому світі;
 • 25 лютого – Свято українського герба. Саме в цей день цей важливий атрибут української держави й було створено.

Як відомо, Україна має чималу кількість особливих дат, які відзначаються жителями усієї країни. Більш того, якщо брати ці факти до уваги та намагатися знайти схожу за кількістю свят країну, то зробити це буде досить важко. Можна сказати, що відпочинок та святкування – це дуже важливі аспекти життя кожного українця, які прививалися протягом багатьох років.

Читайте також:  Календар фарбування волосся в червні 2022 року

Якщо зазирнути в календар, то там можна знайти чималу кількість свят, що випадають на лютий. Звісно, не всі вони принесуть додатковий вихідний день, однак це не привід перестати святкувати якусь важливу чи визначну подію.20 лютого – День Небесної Сотні

Чого ще чекати в лютому?

Звісно, є й такі свята, які не дуже поширені в Україні, хоч вони й винесені на міжнародний рівень. Тому їх до уваги брати не треба, а краще зорієнтуватися на тих святкуванням, які до душі кожному українцю та дозволять гарно провести вихідні дні в лютому 2022 року в Україні.

 • 2 лютого – День водно-ботолних угідь. Це свято носить екологічний характер. Воно, як відомо, було створено з метою привернути увагу людей до проблеми водно-болотних угідь, які потроху зникають. Це справжня екосистема, яка потребує догляду та дбайливого ставлення.
 • Також 2 лютого прийнято святкувати День бабака. Це свято покликане привернути увагу людей до проблеми навколишнього середовища та взагалі привернути увагу до питання захисту тварин. Люди мають набагато краще ставитися до усіх тих речей, що їх оточують.День бабака
 • 4 лютого – це дуже важлива дата. Саме в цей день відзначається День боротьби проти раку. На даний момент ця проблема є дуже актуальною, бо смертність наразі продовжує зростати з кожним днем. Наразі провідні спеціалісти докладають максимум зусиль аби раз і назавжди побороти проблему ракових новоутворень в людському організмі.
 • Треба сказати, що  в лютому також є немало професійних свят. Це особливі дні для представників деяких професій, що нагадують про важливість тієї чи іншої справи. Таким чином, наприклад, 9 лютого відзначатиметься день стоматолога.
 • 11 лютого – День жінок та дівчаток в науці. Прийнято вважати, що більшість важливих відкриттів та винаходів зробили саме чоловіки. Але чого насправді варта чоловіча робота без жіночого серця? Окрім того, є також чимала кількість видатних науковців, які були жінками.

 • 13 лютого – День радіо. Це ще одне професійне свято, яке нагадує про важливість роботи усіх представників радіо сфери. Річ у тім, що це зараз є Інтернет та телебачення. А раніше саме радіо було одним із головних джерел актуальної інформації.
 • 14 лютого – цього дня відзначається відоме на увесь світ свято, яке іменується як День закоханих. Про це святкування, мабуть, вже й не треба розповідати, бо про нього знає кожен.
 • 15 лютого – Стрітення Господнє. Це велике й дуже важливе релігійне свято.

Це, звісно, не повний перелік усіх свят. Їх, як відомо, набагато більше. Однак не дивлячись на те, що велика кількість святкувань приходиться на вихідні дні у лютому 2022 року, вони не є державними святкуваннями, а тому й не подарують громадянам додаткового вихідного. Проте з іншої сторони це дуже добре, бо можна уникнути відпрацювань та переносу робочих годин.Китайський Новий Рік

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.