Меню

Які новорічні страви можна приготувати на новий рік 2022 Тигра?

Наступний 2022 рік асоціюється із Тигром згідно зі Східним календарем. Як і в попередні роки, так і в цьому разі багато жінок цікавиться, які страви приготувати на Новий рік 2022. Як відомо, саме від того, чи відповідатимуть смаку символу року святкові страви, залежатиме добробут, благополуччя та щастя протягом усього наступного року. Приготуватись до святкування 2022 року варто заздалегідь, тому слід обміркувати та прийняти рішення щодо страв, які будуть радувати гостей за новорічним столом.

Яким продуктам харчування надає перевагу Тигру?

Головний символ 2022 року відрізняється своєю розважливістю у питаннях вибору їжі. Саме тому продукти в Новий 2022 рік повинні бути, в першу чергу, натуральні та прості для приготування. Незважаючи на простоту продуктів для новорічного столу, страви мають бути примітними та спокусливими.

Для символу 2022 року білкова їжа дійсно є однією із найважливіших та найнеобхідніших, тому без м’ясних святкових страв точно не обійтись. В основному, дбайливій господині слід звернути увагу на усілякі види м’ясних продуктів, які знаходяться вгорі списку улюблених варіантів їжі для Тигра.усілякі види м’ясних продуктів

Оскільки символічним володарем наступного року вважається Тигр, не потрібно перейматись щодо страв із риби чи морепродуктів. На святковому столі можуть бути салати із овочів та фруктів, хоча доповнити їх слід, при можливості, м’ясними елементами. Таким чином, новорічні страви в 2022 році обов’язково повинні складатись із наступних продуктів харчування:

 • ​ шинка;
 •  ковбаса;
 • ​ бекон;
 •  філе курки;
 •  печінка;
 •  баранина;
 • ​ телятина;
 • ​ свинина;
 •  язик;
 • ​ рулька;
 •  реберця.На святковому столі

Страви, без яких не обійдеться 2022 рік

На Новий рік 2022 можна приготувати неймовірно велику кількість різних блюд, одним із інгредієнтів яких повинне бути м’ясо в будь-якому вигляді. Основними для святкового столу вважаються наступні варіанти страв:

 1.  м’ясне блюдо, яке подаватиметься в якості гарячої страви;
 2.  м’ясна нарізка;
 3.  салати із м’яса;
 4.  закусочні частування;
 5.  десерти на Новий рік 2022.

В першу чергу, на святковому столі повинна бути присутня м‘ясна нарізка, яка вже давно не знаходилась в рейтингу найпопулярніших новорічних страв. Композиція із різних варіантів білкового продукту харчування буде не лише доповнювати інші страви, але й сприяти апетиту. На новорічному столі така нарізка може бути подана разом із декількома видами сиру.

Що стосується гарячої м’ясної страви, то вона може бути подана, як з гарніром, так і без: Тигра задовольнить будь-який варіант, оскільки головне для символу 2022 року – це наявність м’яса. Найпопулярнішою стравою в майбутньому році стане запечена курка або шашлик із телятини або свинини.

Сучасний святковий стіл важко уявити без салатів, тому і в наступному році господині прийдеться обміркувати, які салати приготувати на Новий 2022 рік. В будь-якому випадку варто надати перевагу варіантам, для приготування яких використовується шинка, ковбаса, бекон чи куряче філе. Одним із найбільш поширених та нескладних рецептів є «Цезар». Таким чином, новорічний святковий стіл 2022 не обійдеться без вже традиційного салату «Олів’є», який протягом останніх років не вважався надто святковою стравою для новорічного столу.стіл важко уявити без салатів

Чудовим видом закуски будуть м’ясні канапе, які водночас легко і швидко готуються. Для привабливого вигляду таке частування слід робити із житнього або білого хлібу, а також із крекерів. Прикрашати закуски на новорічному святковому столі слід з допомогою оливок, огірка або яблука.

Якщо ж говорити, які новорічні страви можна приготувати на новий рік 2022 Тигра, то варто звернути увагу, що десерти також повинні бути присутні на столі. Господар наступного року віддає перевагу фруктовим або шоколадним десертам. Таким чином, для святкового столу в 2022 році можна приготувати салат із фруктів, запекти яблука або ж зробити шоколадний торт. Не будуть зайвими і мандарини, які можна просто розмістити у вазі поруч із новорічним столом.

Як облаштувати святковий стіл для Нового року 2022?

Тигр, як вірний товариш людини, перш за все, цінує домашній затишок та спокій. Саме тому на Новий 2022 рік варто попрацювати і над відповідним святковим декоративним оформленням столу. Для того, щоб Тигр приніс до Вашого дому добробут та благополуччя варто прикрасити кімнату святкування Нового року фігуркою головного символу 2022 року. Окрім цього, як і в попередні роки, слід надати перевагу конкретному кольору: для наступного року особливим відтінком стане жовтий. В даному відтінку можуть бути оформлені серветки, скатерть або ж інші деталі на новорічному святковому столі, як наприклад свічки (можна обрати свічки в жовтому або золотому відтінках).

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.