Меню

Конституція України станом на 2018 рік

Конституція являє собою основний закон для будь-якої країни. В Україні вона була прийнята у 1996 році. Це через декілька років після проголошення її незалежності. В честь цього навіть існує символічне свято, яке в країні зустрічають щорічно. Цікаво дізнатися що становить із себе конституція України зі змінами та доповненнями 2018 року.

Зараз наша країна впевнено крокує до Європейського союзу. Щоб почати жити по-новому потрібно багато чого змінити в державі. Це стосується і чинних законів. Вони постійно переглядаються і доповнюються. Адже рух – це життя. Щоб зміни почали приносити позитивні результати, їх спочатку треба запровадити.
Конституція України 2018 має п’ятнадцять розділів. В кожному з них прописані основні законодавчі положення. З якими слід ознайомитися усім українцям. Всі закони виникли завдяки багаторічній історії. Тому, їх треба дотримуватися. Адже це правове поле формує справедливі взаємовідносини у суспільстві.

Яких векторів розвитку потрібно притримуватися державі зараз? Що повинно бути у Конституції? Чи необхідно нам переймати досвід світових країн, які досягли успіху? Над усіма цими питаннями повинні замислюватися президент та парламент країни. Адже від їх дій залежить наше майбутнє.Конституція являє собою основний закон

Основні зміни

Слід зазначити, що зміни відбуваються в кожній країні. Багато наших сусідів вже переглянули Конституцію і почали коректувати її. Це пов’язано з тим, що час не стоїть на місці, все швидко змінюється і це вимагає відповідних рішень з боку влади.

Так само і в нашій країні щорічно щось змінюється. Тому всі розділи регулярно Конституції переглядаються і доповнюються. Це повинно призводити лише до позитивних зрушень.

Петро Порошенко не одноразово наполягав на змінах до розділу 10. Він стосується болісного питання Криму. Але слід зазначити, що наразі на їх внесення та ухвалення парламентом можна чекати не раніше восени 2018 року.

Крім того президент обіцяє здійснити ще деякі зміни.  В першу чергу це проект, який стосується децентралізації влади. Також цікавою є земельна реформа. Можливо вже цього року припиниться мораторій на обіг землі. Якщо це трапиться, то грунт не можна буде продавати.

Також стаття 19 повинна буде бути переглянута. Вона стосується дотримання закону органами державного та місцевого самоуправління.
Якщо казати про нещодавні зміни, то слід відзначити статі 124-131, 147-149 та 151,153, які стосуються суддів. Вони дозволяють спокійно працювати всій судовій системі. Тут розглядається багато питані з приводу безпеки роботи суддів.

Читайте також:  Как оформить коллективный договор на 2021 год?

Варто зазначити, що наразі чітких даних стосовно новин в конституції немає. Але все може змінитися. Слід нагадати, що в 2019 році плануються президентські вибори. Тому за усіма обіцянками теперішнього президента треба слідкувати.Петро Порошенко

Ситуація з Верховною радою

Повноваження депутатів повинні залишитися. Всі вони прописані в вісімдесят п’ятій статті та повинні обов’язково виконуватися. Хоча вони можуть і розширитися. Наприклад, депутати всі рішення повинні виконувати вчасно. Також вони зможуть скликати всеукраїнський референдум.

Зміни можуть стосуватися парламентської опозиції. Хоча наразі точно казати про це доцільно, адже все це розглядається лише в перспективах.

Конституція України станом на 2018 рік може мати багато доповнень, за ними повинно слідкувати. Це цілком ймовірно, адже нічого в цьому світі не залишаться без змін. Час дуже швидко біжить, тому треба встигати іти в ногу з ним.

Президент пропонує скасувати імперативний мандат. Це допоможе зберегти демократію. Адже наразі депутати мають багато привілеїв. Тому конституція України 2018 року повинна бути досить цікавою.

Зміни в призначені прем’єр міністра

Діюча конституція України 2018 прописує досить складний процес вибору прем’єр міністру. В той час, як президент пропонує його скороти і зробити простішим. Раніше кандидатура вибиралася від Верховної Ради, фракції та коаліції. Тепер же вона повинна бути лише від коаліції.

Призначення на посади деяких міністрів більше не буде стосуватися президента країни. Цими питаннями займеться Рада та прем’єр міністр.

Чи стосуються зміни президента?

Звичайно в Конституції також прописані основні положення щодо регулювання повноважень глави держави. Наразі значних змін непередбачено. Деякі статті переглядаються. Наприклад, сто шоста. Президент тепер зможе звільняти голову СБУ.

Взагалі ця стаття прописує основні повноваження глави уряду. Згідно з нею він повинен любити та поважати свою країну та народ, повинен захищати інтереси своєї країни та гідно їх відстоювати. Адже він повинен біти обличчям держави. Люди повинні цінувати та поважати його за вчинки та позитивні зрушення в їх життя. А також розуміти наскільки це відповідальна та складна праця.

Читайте також:  Трудовий кодекс України 2021 року зі змінами та доповненнями

Слід зазначати про пропозицію президента, щодо скасування місцевого самоврядування. Наразі цього не сталося, але це можливо. Потрібно слідкувати за всіма пропозиціями та діями уряду.Верховна Рада

Зміни в місцевому самоврядуванні

Згідно з постановами адміністративна влада повинна змінитися. Всі регіони перетворяться в області. В них будуть працювати представники президента. Саме завдяки їхньому контролю Конституція України буде виконуватися.

Якщо це здійсниться, то корупція в країні повинна буде припинитися. Адже починати потрібно з себе. Якщо в кожному місті все буде чесно, то і в країні все наладиться. Тому людям потрібно настроюватися на позитивні зрушення.

Обізнаність – це сила

Люди повинні цікавитися змінами, які відбуваються в Конституції її країни. Адже це робити дійсно необхідно. Ті хто не знають своїх обов’язків можуть зіткнутися з неприємними обставинами та людьми.

Потрібно знати, що відбувається в власній державі. Адже кожної хвилини записується історія. Про це можна буде розповідати майбутнім поколінням і можливо пишатися, якимись добутками. Потрібно лише вірити в те, що всі зміни приведуть до позитивного результату. І що попереду у нас ще багато зрушень, які допоможуть Україні стати вільною, незалежною та успішною країною.Україна

 

Де можна знайти Конституцію України?

Скачать Конституцію України 2018 можна в інтернеті. Вона є у відкритому доступі, тому кожен охочий може з нею ознайомитися. Це потрібно для того, щоб не опинитися у скрутному положенні. Адже кожен громадянин повинен знати свої права та обов’язки.

Інтернет мережа існує для тих людей, які не хочуть витрачати свої кошти. В добу сучасних технологій вони можуть читати та проглядати все в онлайн режимі. Це дуже зручно.

Завдяки своїй доступності скачать на українській мові Конституцію України 2018 легко в глобальній мережі. Також її можна придбати у магазині. Кожен охочий може це зробити. Тим паче добре, що її можна читати та вивчати державною мовою.

Читайте також:  Растаможка авто в Украине 2022

Через спекуляції з якими були пов’язані минулі зміни не всі сприймають Конституцію серйозно. Багато людей вважають, що її законів просто не дотримуються в Україні. Влада повинна змінити цей стереотип і довести, що насправді основного знання дуже важливо. А кожен громадянин повинен розуміти, що зміни починаються з кожного. Не буває краплі в морі, все в світі взаємопов’язано.konstituciya ukraїni stanom na 2018 rik 3jpg - Конституція України станом на 2018 рік

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.