Меню

Загальний гороскоп для Лева 2022

Як показує тисячолітній досвід, великий вплив на життя людини мають зірки. Астрологи стверджують, що рік народження сумісно зі знаком зодіаку здатні будувати долю цілої нації. Заздалегідь відомо, що наступний рік настане під заступництвом Тигра. Беручи до уваги факт, що Тигри споконвіку між собою не ладнають, представникам деяких знаків треба звернути увагу на загальний гороскоп для Лева на 2022.

Для представників «котячих» астрологи передбачають контрастний рік. Мається на увазі, що 2022 рік для Левів виявиться напів-гарним, напів-тяжким. Більш точно можна виразити цю думку у світі подій: з самого початку нового року у представників даної зодіакальної групи з’явиться маса клопоту, яка щезне через декілька місяців. Найкращим періодом виявиться час правління Лева над іншими знаками. Так, період між 23 липня та 23 серпня виявиться найсприятливішим майже у всіх починаннях та сферах. По закінченню так званого періоду правління, у життя Левів знову увірветься метушня, яка стихне вже до середини жовтня.час правління Лева

Найкращим організаторам, всезагальним улюбленцям і просто талановитим Левам, Тигр приготував безліч сюрпризів та подарунків долі. На питання «Як саме вплине Господиня року на життя вогняних та запальних?» допоможуть відповісти спеціальні гороскопи.

Передбачення для сильних та мужніх

Представникам сильної статі стане у нагоді гороскоп 2022 для чоловіка Лева. Завжди обачний, але впевнений у собі та своїх силах Лев має навчитись швидко та стовідсотково вірно приймати рішення. Зробити користь у сторону будь-якого варіанту вирішення питань допоможе «внутрішнє Я». Вчасно почувши так званого мудрого товариша усі справи вирішуватимуться легко та швидко.

Максималіст по життю прагне досягти успіху геть у всьому, проте необхідно триматись межі. Важливо! Якщо «внутрішнє Я» почне відмовляти у починанні справ – краще дослухатись, щоб вберегти себе та рідних від передбачуваних незручностей. Слід завжди пам’ятати: Левова мудрість – зброя проти труднощів.

Читайте також:  Любовний гороскоп 2022 для усіх знаків Зодіаку

Задовольнивши себе насиченим відпочинком на початку року можна з твердістю запевнити: всі справи у житті покращаться. Наступний рік – досить непоганий час для планування та народження малюка.Амур віщає

Амур віщає

Любовний гороскоп Лева на 2022 рік виявиться найсприятлишивім серед усіх інших передбачень для цього знаку. У рік Тигра чарівні Леви запросто підкорять собі серце обраниці (обранця). Найімовірніше свою долю вони зустрінуть у незвичайній обстановці: під час переїзду або відрядження, на корпоративі або під час відпочинку. Знайомства можуть закінчитись укладанням шлюбу.

Найкращими супутниками в житті Левів стануть представники менш запальних знаків: Риби, Рак, Терези. Щоб стосунки принесли якомога більше задоволення, слід навчитись поступатись половинці, поважати її думку, виявляти щирі почуття. Переломним періодом для гордих Левів стане літо. Саме в цю пору «Царі» навчаться розважливо відноситись до почуттів обраниці (обранця).

Сімейним Левам та Левицям астрологи наполегливо рекомендують дослухатись до своєї половинки та не піддаватись на фальшиві почуття. Не зважаючи на можливість короткочасного захоплення «більш відповідним варіантом», не варто втрачати справжнє кохання.

Передбачення для тендітних та ніжних

Мабуть, ще з початку 2017 року красунь почав цікавити гороскоп на 2022 рік для жінки Лева. Вільним духом та незалежним по життю прекрасним Левицям, з огляду на свій часом норовливий характер, зірки віщують низьку ймовірність знайти кохання. Деякі риси характеру та внутрішні переконання забезпечать появі саме надійної людини у житті. Усіх невпевнених у собі «кандидатів у чоловіки» Тигр швидко відлякає. Тому тим представницям, яким все-таки пощастить знайти потрібну людину, гороскоп обіцяє, що «амурні справи» почнуться з початку березня.

Читайте також:  Гороскоп по знаках зодіаку на вересень 2022 року

У майбутньому 2022 році Левиці отримуватимуть такі важливі для них подарунки. У передбаченні астрологів стосовно кар’єри суттєво виділяються перспективи у підвищенні як зарплатні так і в посаді. Астрологи передбачають велику кількість подорожей, як у зв’язку із роботою, так і для відпочинку.Левиця

Шлюбний гороскоп

Передбачення весільного гороскопа для Лева пропонують добре зважити усі «за» та «проти». Для тих, хто прийняв однозначне рішення одружитись у 2022, гороскоп звертає увагу на сприятливий та не дуже час для весілля: так, з початку року (тобто взимку), а також у теплі пори року (навесні та влітку) треба зосередитись на інших справах. Найкращим часом для укладання шлюбу стане осінь. Найсприятливішим місяцем – листопад. Щасливими датами для укладання шлюбу вважаються святкові: 18 лютого, 18 серпня. Красивою та щасливою стане дата 18 листопада.

Для представниць прекрасної статі знаку стихії вогню весільний гороскоп більш сприятливий – вони мають більше шансів знайти спокій у сімейному житті. Вогняним чоловікам, що вирізняються своєю мінливістю, знайти спокій у сімейному житті дещо складніше.

Щодо кольору, який буде доречним та щасливим на весіллі Левів у рік Тигра, відповідь однозначна – він повинен бути яскравим. Також доречним стане вогняне шоу. Сам вечір святкування краще наповнити веселою програмою.весільний гороскоп

Передбачення для гаманця

Для того, щоб правильно оцінити ситуацію, пов’язану з матеріальними та нематеріальними активами, усім представникам рекомендований для ознайомлення фінансовий гороскоп для Лева на 2022 рік. На усі операції, що пов’язані з одержанням чи віддачею грошей в борг треба накласти табу. Невиконання цієї вимоги може призвести до тяжких наслідків, а саме: великих проблем у фінансовому положенні в майбутньому. У скрутному становищі необхідно знайти альтернативний спосіб «зарядити гаманець».

Читайте також:  Гороскоп по знаках зодіаку на жовтень 2022 року

Левиці з легкістю подолають конкурентів. Досвідчені у своїй галузі представниці навіть зможуть організувати власну справу. Найкращим періодом для цього стане тепла пора року. Допоможуть у всіх починаннях надійні друзі та колеги.

Холодна пора року (у матеріальному плані) пройде спокійно та, навіть, радісно. У будь-якому разі не слід витрачати занадто багато зусиль заради заробітку, оскільки це недобре вплине на стан здоров’я.Левиці з легкістю подолають конкурентів

Лікарі рекомендують

Відійшовши від другорядних справ хочеться зробити акцент на найважливішому – здоров’ї. Гороскоп здоров’я для Лева на 2022 рік доволі позитивний. Астрологи передбачають, що активні та енергійні Леви без зайвих зусиль зможуть підтримувати задовільний стан фізичного та морального духу. Проте витрачати сили на нервові справи, котрі можуть зашкодити здоров’ю не варто. Слід приділити час для лікування хронічних хвороб. Найсприятливішим часом для лікування (за необхідності) стане вже згадуваний «період правління Лева».

Господиня прийдешнього року всіляко закликає покинути погані звички. Заняття спортом помітно покращать стан здоров’я. Тигр рекомендує утриматись від довгочасних нападів ліні. Щоб вберегтися від можливих недуг багато зусиль докладати не доведеться: достатньо вдягатись по погоді та прислухатись до свого тіла.наша сім'я

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.