Меню

Астрологічна характеристика 2018 року

В 2018 році повноправною господаркою астрологічного року буде Собака. Ця тварина вирізняється своєю лагідністю, вірністю та дружелюбністю. Разом із тим, назвати її безпечною аж ніяк не можна. Собака завжди знає чого вона хоче. Вона не терпить передразнювань, неповаги, дратівливості. Знаючи основні характеристики символу року, можна спрогнозувати яким буде 2018 рік Собаки. господаркою астрологічного року буде Собака

Загальні характеристики

Загальні характеристики оку напряму пов’язані із характером та поведінкою самої володарки року. А їх можна охарактеризувати в кількох пунктах.

  1. ​ Собака любить справедливість. Ця тварина ніколи не пробачить тим, хто просто так нападає. Саме тому Новий 2018 рік стане вдалим лише для тих, хто навчиться вирішувати усі свої проблеми методом комунікації.
  2. ​ Непосидчивість. І пов’язана ця риса із двома іншими: відповідальністю та пильністю. Собаки ніколи не мають часу на відпочинок. Усе повинно бути під їхнім чітким контролем.
  3.  Войовничість. Собака не здасться без бою. Інколи це заважає нормальному життю, а інколи навпаки — дає можливість вирішити усі основні проблеми.
  4.  Цинізм. Символ року — простодушний. Він не завжди рахується із власними словами. Часто Собаки ображають інших, і навіть не задумуючись про це. Вони можуть бути настороженими та сприймати усі висловлювання на власний рахунок.

Загалом можна сказати, що 2018 рік повинен бути успішним та плідним. Тим, хто врахує потреби та характер символу року, буде шукати компроміси, відмовиться від різких слів та вчинків, астрологи віщують благоприємний період.Загальні характеристики

Особливості політичного розвитку?

Якщо до політичного Олімпу доберуться особи, народжені в рік Собаки, хвилюватись про те яким буде новий 2018 рік зовсім не прийдеться. Варто знати, що Собаки люблять порядок, режим та відповідальність. Політики із цим знаком швидко поставлять усі крапки над “і” та змусять увесь механізм працювати злагоджено. Собаки дуже вимогливі до себе, а також до оточуючих. Навряд чи вдасться схитрувати чиновникам-хабарникам.

Собаки люблять справедливість, а тому велика ймовірність, що той, хто давно шукав правди у вирішенні своєї справи, в 2018 році її отримає. Більше свобод отримають представники малого та середнього бізнесу.

Чимало астрологів переконують, що 2018 стане роком дружби. Швидше за все припиняться військові дії в багатьох країнах. Кількість незадоволеного населення в самій країні суттєво зменшиться. Мітингів та пікетів майже взагалі не буде.

Читайте також:  Как недорого купить качественные зимние шины б/у в интернете

Економічні справи

Собаки — трудоголіки. В 2018 році прийдеться попрацювати усім. Однак, не варто думати, що робота буде важкою. Навпаки, вона надасть людині задоволення від самого процесу та почне приносити плоди.

Астрологічна характеристика 2018 року вказує на те, що з економічної кризи вдасться вибратись не тільки тим особам, котрі народжені в рік Пса, подолати фінансові труднощі зможуть і багато інших осіб. Суттєво зросте і економічний рівень окремих держав. Якщо вдатись до історії, то можна помітити, що в рік Собаки відбуваються абсолютно унікальні та корисні для фінансових справ речі. Так, в 1910 році рівень економіки усіх світових країн зріст на 22%, а в 1948 році почалась активна відбудова Європи після Другої світової війни.Економічні справи

Що в особистому житті?

Характеристика 2018 року Собаки вказує на те, що цей рік стане найкращим часом для будівництва власної сім’ї. Символ року дуже активно виступає за сімейні цінності, а тому кожного, хто планує влізти в чужі стосунки, без сумніву чекає невдача.

В особистих стосунках астрологи радять уникати холоду. В рік Собаки потрібно більше фізичного контакту з партнером. Для тих, хто відштовхує партнера і не дає потрібних обіймів, в новому році чекають труднощі.

Міцним та довгим буде шлюб, укладений в 2018 році. Легко буде знайти пару в цей рік тим, хто довго залишався одиноким. В рік Собаки важливо придивлятись до того, хто поруч.Кар'єра в Новому році

Кар’єра в Новому році

Рік Собаки відкриває перед усіма кар’єристами дорогу. Усі хто хочуть чогось досягти, в Новому році матимуть таку можливість. Справжні трудоголіки отримають правомірну винагороду. Однак, не варто усе покладати тільки на Собаку. Самій людині також потрібно багато працювати для того, щоб досягти хорошого результату. Собака ж зробить усе можливе для того, щоб ситуація пішла на краще.

Читайте також:  Чи можна робити весілля в 2019 році?

Здоров’я

2018 рік — це рік стабільності. Не повинно виникати якихось серйозних проблем із здоров’ям. В більшій мірі лікарі будуть зустрічатись із хронічними захворюваннями, інфекційними та вірусними захворюваннями. Можуть траплятись проблеми із травною функцією.

Звичайно, астрологи поділились із загальними рекомендаціями щодо поведінки в 2018 році. Разом із тим, як саме він пройде в більшій мірі залежить і від самої людини. В новому році важливо бути відповідальним, комунікабельним та щирим.Здоров'я

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *