Меню

Астрологічна характеристика 2020 року

В 2020 році повноправною господаркою астрологічного року буде Щур. Ця тварина вирізняється своєю лагідністю, вірністю та дружелюбністю. Разом із тим, назвати її безпечною аж ніяк не можна. Щур не терпить передразнювань, неповаги, дратівливості. Знаючи основні характеристики символу року, можна спрогнозувати яким буде 2020 рік Щура.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - Kryisa.jpg

Загальні характеристики

Загальні характеристики оку напряму пов’язані із характером та поведінкою самої володарки року. А їх можна охарактеризувати в кількох пунктах.

  1. ​ Щурлюбить справедливість. Ця тварина ніколи не пробачить тим, хто просто так нападає. Саме тому Новий 2020 рік стане вдалим лише для тих, хто навчиться вирішувати усі свої проблеми методом комунікації.
  2. ​ Непосидчивість. І пов’язана ця риса із двома іншими: відповідальністю та пильністю. Щури ніколи не мають часу на відпочинок. Усе повинно бути під їхнім чітким контролем.
  3.  Войовничість. Щур не здасться без бою. Інколи це заважає нормальному життю, а інколи навпаки — дає можливість вирішити усі основні проблеми.
  4.  Цинізм. Символ року — простодушний. Він не завжди рахується із власними словами. Часто Щури ображають інших, і навіть не задумуючись про це. Вони можуть бути настороженими та сприймати усі висловлювання на власний рахунок.

Загалом можна сказати, що 2020 рік повинен бути успішним та плідним. Тим, хто врахує потреби та характер символу року, буде шукати компроміси, відмовиться від різких слів та вчинків, астрологи віщують благоприємний період.

Металевий Щур

Особливості політичного розвитку?

Якщо до політичного Олімпу доберуться особи, народжені в рік Щура, хвилюватись про те яким буде новий 2020 рік зовсім не прийдеться. Варто знати, що Щури люблять порядок, режим та відповідальність. Політики із цим знаком швидко поставлять усі крапки над “і” та змусять увесь механізм працювати злагоджено. Щури дуже вимогливі до себе, а також до оточуючих. Навряд чи вдасться схитрувати чиновникам-хабарникам.

Щури люблять справедливість, а тому велика ймовірність, що той, хто давно шукав правди у вирішенні своєї справи, в 2020 році її отримає. Більше свобод отримають представники малого та середнього бізнесу.

Чимало астрологів переконують, що 2020 стане роком дружби. Швидше за все припиняться військові дії в багатьох країнах. Кількість незадоволеного населення в самій країні суттєво зменшиться. Мітингів та пікетів майже взагалі не буде.

Читайте також:  Чи можна робити весілля в 2021 році?

Економічні справи

Щури — трудоголіки. В 2020 році прийдеться попрацювати усім. Однак, не варто думати, що робота буде важкою. Навпаки, вона надасть людині задоволення від самого процесу та почне приносити плоди.

Астрологічна характеристика 2020 року вказує на те, що з економічної кризи вдасться вибратись не тільки тим особам, котрі народжені в рік Пса, подолати фінансові труднощі зможуть і багато інших осіб. Суттєво зросте і економічний рівень окремих держав. Якщо вдатись до історії, то можна помітити, що в рік Щура відбуваються абсолютно унікальні та корисні для фінансових справ речі. Так, в 1910 році рівень економіки усіх світових країн зріст на 22%, а в 1948 році почалась активна відбудова Європи після Другої світової війни.Економічні справи

Що в особистому житті?

Характеристика 2020 року Щура вказує на те, що цей рік стане найкращим часом для будівництва власної сім’ї. Символ року дуже активно виступає за сімейні цінності, а тому кожного, хто планує влізти в чужі стосунки, без сумніву чекає невдача.

В особистих стосунках астрологи радять уникати холоду. В рік Щура потрібно більше фізичного контакту з партнером. Для тих, хто відштовхує партнера і не дає потрібних обіймів, в новому році чекають труднощі.

Міцним та довгим буде шлюб, укладений в 2020 році. Легко буде знайти пару в цей рік тим, хто довго залишався одиноким. В рік Щура важливо придивлятись до того, хто поруч.Кар'єра в Новому році

Кар’єра в Новому році

Рік Щура відкриває перед усіма кар’єристами дорогу. Усі хто хочуть чогось досягти, в Новому році матимуть таку можливість. Справжні трудоголіки отримають правомірну винагороду. Однак, не варто усе покладати тільки на Щура. Самій людині також потрібно багато працювати для того, щоб досягти хорошого результату. Щур зробить усе можливе для того, щоб ситуація пішла на краще.

Читайте також:  Коли Україна переходить на зимовий час в 2021 році?

Здоров’я

2020 рік — це рік стабільності. Не повинно виникати якихось серйозних проблем із здоров’ям. В більшій мірі лікарі будуть зустрічатись із хронічними захворюваннями, інфекційними та вірусними захворюваннями. Можуть траплятись проблеми із травною функцією.

Звичайно, астрологи поділились із загальними рекомендаціями щодо поведінки в 2020 році. Разом із тим, як саме він пройде в більшій мірі залежить і від самої людини. В новому році важливо бути відповідальним, комунікабельним та щирим.Здоров'я

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *