Меню

Місячний посівний календар на лютий 2022 року

Вже для кожної людини не є секретом те, що усі небесні світила по-своєму впливають на різні процеси на Землі та на самих її жителів. Прояви цього факту були помічені нашими предками ще дуже давно. Спеціалісти відмічають, що коли на небі відбуваються якісь зміни, то в той самий час помітно змінюється психічний стан людей. Деякі люди більш чутливі до цього, а деякі менш. Що стосується тварин, то в них поведінка взагалі може змінюватися докорінно. Однак друге за важливістю небесне світило – Місяць має набагато більший вплив, ніж можна собі уявити. Люди ще дуже давно почали орієнтуватися на нього та використовувати у своїх господарських справах. посівний календар на лютий 2022 року – це результат його використання. Саме за допомогою цього календаря представникам господарств вдається вчасно посадити та зібрати найкращий врожай в Європі.

На основі чого був створений календар

Прояви впливу Місяця може легко побачити кожна людина. Прекрасний приклад – це припливи та відпливи, які відбуваються постійно. Протягом багатьох років люди намагалися відшукати на що ще має вплив Місяць. Деякі взагалі запасалися папером та пильно слідкували за рослинами та тваринами роками. В той момент, коли почало відбуватися активне дослідження космосу був офіційно доведений вплив. Саме в той час усе, що є на небі, отримало чималу увагу з боку людства, яка не згасає й досі. Завдяки цьому було зроблено чимало важливих винаходів та відкриттів, серед яких можна виділити той самий посівний календар.

Не важко здогадатися, що цей маленький помічник кожного агронома базується на місячних фазах. Їх існує п’ятеро. Вони відрізняються між собою. Ось ці фази:

  • молодик;
  • фаза зростання;
  • фаза спаду;
  • Старий Місяць;
  • Повний Місяць.

Було визначено, що початок циклу найменш придатним для проведення різного роду. Однак навіть під час цього періоду є деякі сприятливі дні, коли краще не лінитися та звернути увагу на свою ділянку та майбутній врожай. Аби краще розуміти, коли та що треба висаджувати, необхідно переглянути біодинамічний посівний календар на лютий 2022 для України.Прояви впливу Місяця

Що цікавого містить у собі календар

Основна мета посівного календаря – це допомогти людям посадити та зібрати найкращий врожай, який в результаті дасть змогу прокормити усю націю. Він допоможе визначити найбільш оптимальну дату для посадки того чи іншого сорту. Також в календарі вказані несприятливі дати, коли варто утриматися від висадки, бо рослини можуть дуже швидко загинути. Календар має свої певні особливості. Наприклад, він ніколи не складається одразу на цілий календарний рік, а прийнято захоплювати лише невеличкий період аби зробити прогнози більш точними.

Читайте також:  Календар риболова на 2021 рік в Україні

Кожна людина, яка вже досить давно працює з землею, знає, що планування висадки рослин повинно відбуватися заздалегідь. Найбільшу увагу варто звернути на ранні культури. Саме тому прийнято розпочинати посівний календар з січня.

Загалом, під час зими немає якихось особливих подій. Майже увесь період призначений для приведення до ладу ділянки землі. Однак найбільшої уваги, мабуть, вартий місячний посівний календар на лютий 2022 року. В лютому, як відомо, відбуваються найбільш активні дії.

Перш за все, взимку треба зайнятися прибиранням території. З ділянки треба прибрати усе зайве, що накопилося протягом досить тривалого періоду. Це можуть бути різні гілки, гниле листя, сміття, тощо. Також варто трохи часу приділити деревам, які потрібно обережно очистити від льоду, снігу та сміття.

Яким чином впливає кожна фаза

Кожна фаза є особливою та впливає на усю планету по-своєму. Розпочинається цикл з молодика. Перші 2-3 дні фази краще витратити час на себе та трохи відпочити. Загалом уся ця фаза є дуже несприятливою для усіх видів людської діяльності. Неодноразово було помічено, що в цей період суттєво знижується людська активність та загальний запас життєвих сил. Що стосується рослин, то даний період є несприятливим і для них. А тому варто відкласти усілякі роботи на потім, бо великий шанс що всі рослини просто загинуть. В цей час можна лише зайнятися прибиранням ділянки та приведенням її до ладу.

Читайте також:  Календар луни на березень 2022 року

Далі слідує фаза зростання. Посівний календар огородника на лютий 2022 зазначає, що даний період є більш сприятливим для висадження рослин та діяльності взагалі. Річ у тім, що саме під час цієї фази відбувається загальна активізація усього що є на небі. Завдяки цьому, як відомо, уся енергія приливає до нижньої частини рослини та зосереджується саме там. Яку б рослину ви не висадили, вона з усіх сил буде тягнутися вверх та зростати. Однак найкращим даний період вважається саме для ягідних чи плодово-ягідних рослин, а також для овочів. Зазвичай рослини, висаджені під час фази зростання, приносять неабиякий врожай. Проте треба зауважити, що в цей коренева система й досі залишається на другому плані, а тому не треба висаджувати рослини, які знаходитимуться під землею. Скоріше за все вони загинуть. Також треба звернути неабияку увагу на полив.більш сприятливим для висадження рослин

Після цього на небі можна спостерігати Повний Місяць. Зазвичай він триває близько трьох днів або менше. В цей час уночі Місяць стає особливо помітним та яскравим. Цей період має дуже сильний вплив на усіх жителів планети. Краще в цей час нічого не висаджувати, а зайнятися доглядом за усіма тими рослинами, що ви вже маєте у себе на грядці. Під час Повного Місяця краще обробити дерева чи прибрати бур’ян з грядок.

Треба сказати, що місячний посівний календар на лютий 2022 року для України має відомості далеко не про вісі періоди. Треба зазначити, що Старий місяць та фаза спаду являють собою одне й те саме. Через це не відбувається виділення їх в окремі фази. Треба сказати, що в під час цього періоду вся енергія також концентрується внизу, ближче до кореня. Завдяки цьому неабияким чином відбувається розвиток кореневої системи, а тому в першу чергу треба висаджувати рослини під землю. Також в цей час прийнято саджати горох та квасолю. Уваги ще потребують й декоративні рослини, які зазвичай майже не отримують уваги. Приділіть уваги листям та формі рослин, обробіть їх, щоб вони не загинули. Окрім того, під час Старого місяця дуже часто відбувається збір врожаю.краще обробити дерева чи прибрати бур’ян з грядок

Яким буде лютий для землеробів

Якщо майже увесь січень витрачається на догляд за ділянкою землі, то вже у лютому можна розпочинати висаджувати рослинки. Саме цей місяць прийнято вважати початком цілого сезону земельних робіт, який триватиме протягом довгого часу. Астрологи та експерти майже в один голос зазначають, що десь у середині лютого та під його кінець треба зайнятися посівом томатів, солодкого перцю, кореня селери. Ці рослини в результаті мають бути перенесені до теплиці, де вони зможуть розвиватися та зростати. Посівний календар на лютий на 2022 рік має свої сприятливі на несприятливі дати. До сприятливих днів відносяться 6, 8, 12, 13, 21 лютого. Це той час, коли варто майже увесь день провести на городі. Окрім того, існують дні, коли варто взагалі не висівати рослини на не проводити якісь особливі дії з ними. Це 2, 3, 14, 15, 19, 20 лютого. Це, можна сказати, дні відпочинку для вас та рослин. Увесь інший час, що залишився, треба використовувати згідно з фазами Місяця.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.