Меню

Пророцтва про Україну на 2018 рік

Часи нестабільності сприяють росту попиту на пророцтва і прогнози для України на 2018 рік від найсильніших екстрасенсів. Українцям хочеться прочитати позитивні та обнадійливі розповіді про найближче майбутнє. Більшість відомих ясновидців роблять оптимістичні прогнози на майбутнє. Проте є й негативні передбачення на 2018 рік. Провидці одні події описують досить чітко, інші потребують додаткового тлумачення. Вірити у пророцтва чи ні – це питання без відповіді. Правду відкриє лише час.

Заслуговують на увагу пророцтва про Україну на 2018 рік від наступних найсильніших екстрасенсів:

  • ​ карпатські мольфари;
  • ​ Олена Осипенко;
  • ​ Хаял Аклепаров;
  • ​ Максим Гордєєв.

Провидці не лише описують майбутнє, а й дають рекомендації щодо дії можновладців та простих громадянам.любіть Україну

Карпатські мольфари – віщуни з глибин вікових гір

До славної когорти карпатських мольфарів входять Орест Стафійчук, чарівна Магдалена та багато інших. Прогнози віщунів здебільшого позитивні. Вони говорять про зміни в ситуації на Сході, а також у політичному житті країни. Пророцтва на 2018 рік для України від мольфарів схожі і говорять про таке:

  1.   Країні необхідно готуватись до довготривалого діалогу з Росією щодо врегулювання конфліктної ситуації на Сході. У випадку, коли влада буде навмисно не йти на діалог з противниками, криза може розтягнутися ще на декілька років.
  2. ​ Мольфари кажуть,що ситуація покращиться, народ змусить можновладців вести діалог. Нарешті настане довгоочікуваний мир на нашій землі і територія України повернеться до старих кордонів.
  3. ​ Для подальшого розвитку держави населення має навчиться поважати один одного, цінувати свою землю, сповідувати норми моралі та духовності .

Крім того, віщуни говорять про амбітну та цілеспрямовану людину, яка має прийти до влади. Це буде чоловік. Йому вдасться розпочати і завершити всі необхідні політичні та економічні зміни. Під керівництвом сильно лідера Україні вдасться зайняти достойне місце на світовій політичній арені.Карпатські мольфари

Читайте також:  Где купить качественные мужские и женские кроссовки для тенниса недорого в интернете

Пророцтва від харизматичного Хаяла Алекперова

У своїх передбаченнях відомий учасник телешоу «Битва екстрасенсів» більш стриманий. Він каже проте , що Українцям у 2018 році слід очікувати загострень протистоять на політичній арені держави. Пророцтва і прогнози від Алекперова на наступний 2018 рік щодо соціальної сфери також невтішні. Населенню потрібно буде швидко реагувати та прилаштовуватись до стрімкої зміни обставин.

Алекперов стверджує, що багато державних таємниць відкриються і можуть шокувати громад кість. Все нові відомості про махінації, політичні інтриги та корупційні скандали стануть відомі широкому колу людей. Все це буде сприяти очищенню влади і стане основою для подальшого позитивного розвитку країни.

На швидкий вихід із політичної, економічної кризи розраховувати не слід. Але зірки кажуть про те, що в цей час будуть формуватись передумови розвитку держави. Народу необхідно запастись терпінням та працювати. Захід не залишить України і буде підтримувати її курс на політичну самостійність і незалежність.Пророцтва від харизматичного Хаяла Алекперова

Передбачення астролога Олени Осипенко

Астролог міжнародної категорії, засновниця науково-популярного журналу «Астрологічний календар для України» робить свої прогнози на 2018 рік про майбутнє України. Прогнози Олени досить позитивні. Економічна ситуація потроху буде налагоджуватись, а з нею і добробут населення країни. Після важкого 2017 року, який буде супроводжуватись фінансовим спадом, зниженням рівня життя населення, активізуються торгівельні відносини з Європейським Союзом.

Читайте також:  Пророцтва про Україну Михальди на 2021 рік

Змін зазнає і влада країни щ також позитивно вплине на розвиток держави. Пожвавлення економіки країни та зміна влади буде сприяти зменшенню активності на Сході з другої половини 2018 року. Покращення ситуації з економікою дасть поштовх до розвитку бізнесу, який сміливо буде виходити на ринок ЄС.

Максим Гордєєв про майбутнє України

Учасник української «Битви Екстрасенсів», екстрасенс-медіум поділився інформацією, яку розповідають карти таро і зірки про майбутнє нашої країни. Так, молодий провидець говорить, що жахливі події на Сході не пройдуть даремно. Все це згуртує Україну, тому наша держава виживе та стане сильною. Українці забули, що вони міцна нація. Усвідомлення своєї непереможності є основою перемоги.

Гордєєв тлумачить розклад карт таро для України наступним чином. Українцям у 2018 році треба готуватись до чергових перевиборів. В результаті чого є шанс, що олігархічна влада частково очиститься. Тим не менш, загострення політичної кризи все ж відбудеться. Це призведе до зміни парламентських сил. Успішне проведення реформ буде сприяти відродженню держави.Максим Гордєєв

Прогноз екстрасенса щодо ситуації на Сході не є втішним. Максим говорить, що на швидке завершення конфлікту годі розраховувати. Народом оволодіє повне нерозуміння ситуації. Буде складно зрозуміти хто правий, а хто ні. Є ризик замороження воєнних дій на певний час. Але загрози розпаду країни на дві частини Гордєєв не бачить.

Чимало слів сказано та написана про майбутнє нашої держави. Прогнози і пророцтва від найсильніших екстрасенсів України 2018 різняться. Провидці сходяться на тому, що найболючіше питання українців – війна на Сході не зможе бути повністю вирішеним у найближчі роки. Країна потребує сильних лідерів, які виведуть її на правильний шлях розвитку. Якщо вірити словам найсильніших екстрасенсів країни такі політичні діячі з’являться. На них чекати слід у другій половині 2018 року.

Додають позитиву прогнози щодо позитивного розвитку економіки країни. Підписана угода про Асоціацію відкриє двері Європейського Союзу для наших промисловців та підприємців. На території країни почне розвиватись сфера бізнесу, а як наслідок утворення нових робочих місць, покращення життя населення.

Читайте також:  Пророчества и предсказания каким будет 2021 год

В будь якому випадку, майбутнє країни залежить від позиції самих українців. Зірки можуть допомогти та підказати шлях до розвитку. Наполегливо працювати, змінюватись, змінювати погляди на політику доведеться мешканцям самостійно. майбутнє країни

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.