Меню

Якою буде погода навесні 2018 року в Україні?

Звісно, прогноз погоди на весну 2018 року важливий у різних сферах людської діяльності. Сільське господарство залежить від цієї інформації, медицина, оскільки температура і вогкість впливають на поширення вірусних та сезонних захворювань. Нарешті, від цих знань залежить наш відпочинок, який ми плануємо заздалегідь. Крім того, мінливість погодних умов має безпосередній вплив на людей з підвищеною чутливістю. В зону ризику потрапляють пенсіонери та люди з хворобами судин, та підвищеним артеріальним тиском. Варто бути обережними і приймати профілактичні засоби.

Оскільки локально Україна перебуває в помірному кліматичному поясі, то клімат перебуває під впливом помірних, арктичних та тропічних повітряних мас. Зазвичай, на Україну приходять помірні мусони з боку Атлантики. Вони концентрують опади поступово від районів Закарпаття до Донецької області. Відповідно, найбільша кількість вологи припадає на район Карпатських гір.

Весна найшвидше настає на півдні та південному заході, а в останню чергу на північному сході. Зазвичай, вторгнення холодного північного повітря спричиняє. Якщо середньодобова температура переходить через +15°С, настає літо. То якою буде погода навесні 2018 року в Україні?це -весна

Погода у березні 2018 року

Трапляється, що весняний клімат входить в природу поступово. Це проявляється у затримці зимових температур та значних опадах. Проте це не стосується весни 2018, прогноз погоди для України: потепління порадує нас на тиждень раніше офіційного приходу весни. Кінець лютого принесе температуру від чотирьох градусів Цельсія вище нуля вдень і до п’яти градусів нижче вночі. Коливання температури буде різким.

Опади супроводжуватимуть Центральну та Західну Україну першу половину березня. Що стосується столиці України, то там березень розпочнеться значним потеплінням у вигляді 12 градусів Цельсія вище нуля. Зниження температури простежується в середині місяця. Найнижчої точки термометри досягнуть 17 березня. Після цього шкала температурних показників піде вгору.Погода у березні

Люди з чутливістю до метеорологічних змін страждатимуть цілий березень, оскільки перепади температур від мінуса до плюса нагадуватимуть американські гірки. Істотне потепління по всій Україні відбудеться після двадцятого березня. З цього часу температура стане стабільнішою, а нічна температура не опускатиметься нижче нуля. Погода у березні 2018 року буде більш холодна, ніж очікується від весни зазвичай. Це наслідок холодних циклонів, що йдуть з півночі.

Читайте також:  Якою очікується зима 2021-2022 в Україні?

Кінець березня ознаменується значним потеплінням на Сході України та Півдні. Кількість опадів зменшиться на Заході.

Для прикладу, в 2017 році прихід весни прийшовся точно на офіційний початок. Середина місяця аналогічно відзначилась опадами та зниженням температури. Також подібним є мінливість температурних показників. Кінець весни характеризувався спекотними днями і посухою.

Погода у квітні 2018 року

Перша половина квітня буде прямою протилежністю другій, так як до 20 числа будуть спостерігатись значні опади і вологість повітря буде перевищувати норму. Також слід очікувати хмарність у всіх куточках України. Циклон пересуватиметься з заходу на схід. Це зумовлено західним перенесенням повітря у помірних широтах, в яких розміщена територія України. Всі наступні дні квітня будуть характеризуватись сухістю та теплотою повітря. Стовпчики термометрів підскочать до 15 градусів вище нуля і не опустяться нижче +8 за Цельсієм. Квітень стане золотою серединою кліматичних показників весни 2018 року, оскільки денні погодні умови будуть повністю відповідати весні, а зимові морозні ночі та прохолодні ранки нагадуватимуть зиму. Хмарність у ці дні не передбачена.

На початку опади не оминуть і Київ. Також плануються рясні дощі на Заході та Півдні України. Так як рельєф України не захищає гірськими масивами Схід і Північ, то арктичне повітря принесе заморозки вночі в першій половині квітня.

Цей місяць зазвичай складний для жителів Закарпатської області, які страждають від повеней та надмірної вологості. Проте, в 2018 році не передбачаються кліматичні потрясіння.

Якщо ви бажаєте відпочити на природі чи відвідати мальовничі місця України, то погода у квітні 2018 року дає вам таку можливість. Свіже повітря та смарагдова зелень новонародженої природи стануть вашими супутниками.Погода у квітні

Читайте також:  Прогноз погоди на зиму 2023 року

Прогноз погоди в травні 2018 року

На думку синоптиків, травень відображатиме загальний мінливий настрій цієї весни. Різкі перепади погодних умов супроводжуватимуть українців у всіх куточках. Перша половина травня буде досить вологою, тому погода на травневі свята 2018 року змусить вас розгорнути парасольки. Якщо ви планували відпочинок на природі у вигляді пікніка чи походу, то це не найкращий час. Та не варто засмучуватись, тому що друга половина травня ознаменується літньою спекою та теплими ночами. Стовпчики термометрів покажуть від +20 градусів Цельсія. Це вказує на те, що літо буде раннім і 2018 рік компенсує нам дощові дні весни чудовими сонячними літніми вечорами. Такі показники будуть спричинені континентальними помірними повітряними масами, які надійдуть з внутрішніх районів Євразії.

Варто пам’ятати! Прогнози на значний термін не є стовідсотковими, оскільки погода мінлива, а українські синоптики не мають необхідного обладнання для того, щоб вираховувати важливі деталі. Тому всі передбачення є припущеннями, що базуються на думці кваліфікованих спеціалістів з великим досвідом у цій сфері.Прогноз погоди в травні

Що стосується непередбачуваних погодних явищ, то синоптики зроблять все можливе для того, щоб їх передбачити та проінформувати населення.

В таких ситуаціях в нагоді стають народні примети, наприклад:

  • ​ Якщо сніг рано вкриває землю густим килимом, то весна буде затяжною;
  • ​ Як тільки з півдня починають повертатись пташки, вони приносять на своїх хвостах теплі весняні дні;
  • ​ Лютий багатий снігом, то квітень буде багатий на воду;

Загалом, передбачаються постійні циклони з боку атлантичного океану на початку весни, та теплі повітряні маси на початку квітня. Найбільше постраждають райони Закарпаття та Волині. Найменших збитків отримають жителі Сходу та Півдня. Північні райони отримають стабільні температурні показники, а опади не перевищать норму. Не оминуть дощі і центральні регіони. Найвищі температурні показники будуть на Півночі та Сході України, це спричинено континентальними повітряними масами. Погода у травні 2018 року – це плавний перехід в спекотне та посушливе літо. З несприятливих погодних умов українців турбуватиме лише легка посуха в кінці травня та грози під час циклонів. Затяжних туманів чи значних повеней не передбачено.дерева у весняному цвітінні

Читайте також:  Якою буде погода навесні 2022 року?

Порада: не варто бути самовпевненими у виборі одягу, оскільки мінливість температурних показників і вологість повітря характерна цій порі року. Для профілактики сезонних захворювань варто вдаватися до «ефекту капусти». Це означає носити багато шарів тонкого одягу з натуральних тканин, що утримують тепло і не дозволяють вологому пронизливому вітру охолодити вас. Також, варто мати при собі компактну парасольку, яка захистить вас у прохолодний дощовий день та не дасть зіпсувати вам настрій.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.