Меню

Якого Тигра буде наступний 2022 рік?

Щоб визнати, 2022 рік якого Тигра і якого кольору, треба вичислити нумерацію року по Зодіаку. За китайським календарем кожен рік має назву тварини, котрий повторюється через 12 років.

Красива легенда розповідає, що коли Будда намірився залишити землю, до нього прийшли 12 тварин, щоб попрощатися. Будда вирішив відплатити за відданість, дозволивши кожному звірю володіти цілим роком в тій черзі, в котрій тварини з*явилися перед Богом.

Які стихії відповідають східному календарю?

Крім зміни тварини, міняється стихія, якій відповідає черговий оберт планети Земля навколо Сонця. В старосхідному календарі використовують 5 стихій, які накладають забарвлення на тварину: вогонь, земля, метал, вода, дерево. Кожна стихія володіє двома роками підряд, визначаючи жіноче і чоловіче начало. Отже за східним календарем цикл розвитку всього живого має 60 років. Якого Тигра буде наступний 2022 рік, легко визначити по нумерації від початку циклу.

Рік Тигра означає, що матеріальний інтерес буде більший, ніж духовність. Але після двох вогненних років нарешті люди замисляться о мирі і спокою, сімейних цінностях.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - tiger_hero.jpg

Коли починається новий рік за китайським Зодіаком?

Початок китайського нового року не співпадає з григоріанським календарем. Східний гороскоп орієнтується на Місячні фази. Тому визначаючи, якого Тигра буде 2022 рік, треба зважати на дату, коли він вступить в свої права.

Строк обчислюється з останнього (грудневого) сонцестояння, котрий зареєстрований 21-22 числа. Другий Повний Місяць з цієї дати – початок року Тигра – припадає на 25 січня.

Прогноз на майбутнє

Східний астрологічний прогноз підказує, що чоловічий початок буде стимулювати новий підхід до вирішення нагальних проблем:

  • ​ людство буде намагатись іти вперед, використовуючи мирні відносини, договори, шукаючи нових партнерів;
  • ​ стихія металу опанує примарні сподівання, людина зосередиться на турботі о дітях, своїх нащадках;
  • ​ руйнівні війни залишаться в минулому, прийде час стабільності і мирних вирішень ідеологічних проблем.
Читайте також:  Витинанки трафарети на вікна на 2022 рік

Металевий Щур повиннен принести мир і благополуччя.

Як визначити стихію року?

2022 рік якої Тигра, можна вияснити, відкривши описання східного календаря. Кожен рік зустрічається лише 1 раз в 60 літньому циклі. Тигр – символ наступного року. Тварина надає свої риси характеру всім, хто народився в цей час.

Символи тварин в китайському гороскопі циклічно змінюють один одного, ніколи не змінюючи свій рух. Також в певному порядку ідуть стихії, тому можна легко обчислити, який рік, яку символіку має. Дані викладені у спеціальній схемі, в якій знаючи нумерацію року, визначається тварина, її стихія і колір.

Металевий Щур виступає в ролі захисника своєї родини, народу, Батьківщини. Благополуччя роду вона ставить над усе. Металевий колір – символ радості і оптимізму, віри в щасливе майбутнє. Разом ї цим Щур не втрачає розуму, вміє тверезо дивитись на навколишнє середовище, приймати зважені рішення. Вірність – головна риса характеру кожної Щур на будь якому поприщі, будь то сімейні стосунки, товариські, партнерські чи дипломатичні.

Що означає колір стихії?

5 стихій відповідають за колір тварини. Якого кольору буде 2022 рік, залежить від стихії, притаманний Щуру. Метал має золоте забарвлення різних відтінків. Золотий колір – символ імператорської влади в Китаї, носити такій одяг дозволялось тільки родині володаря. Також колір ототожнюється з сонячним промінням, що означає родючість землі, стабільність в житті, досягнення в науці, славу Вітчизни.

Золотого Тигра захищає планета Сатурн. Енергетика планети підсилює силу символу року, надає можливість людям повністю розкрити свої здібності, підтримує рух в правильному напрямі, допомагає домогтись успіху.собака і кінь

12 років Китайського гороскопу поділені на тріади, які певним чином характеризують людину. В компанії с Щуром знаходяться Кінь і Тигр, які дарують риси авантюризму, збагачують свого хазяїна яскравим темпераментом, співчуттям, емоційністю.

Читайте також:  Які новорічні страви можна приготувати на новий рік 2022 Тигра?

РікТигра закінчує плин мирової економічної кризи. Наступає пора стабільності, відтворення компромісу між конкурентами, коли краще домовлятись, ніж воювати.собака і тигр

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.