Меню

Свіжі пророцтва про Україну на 2019 рік

Зараз в Україні склалася дійсно неоднозначна ситуація, а тому переважна більшість жителів держави не впевнена в завтрашньому дні. Серйозна економічна криза змушує сумніватися у безхмарному житті кожного, адже ціни на товари та послуги стають більшими щодня. Схід вже давно оповитий війною. Прості громадяни хочуть знати, що станеться з ними та країною. А тому вони не припиняють вивчати пророцтва і прогнози для України на 2019 рік від найсильніших екстрасенсів, намагаючись дізнатися більше про майбутнє.Зараз в Україні склалася дійсно неоднозначна ситуація

Неточність передбачень

Скільки існує пророків та ясновидців, стільки ж існує і передбачень. Але вони іноді можуть відрізнятися від реальності. Самі екстрасенси кажуть, що кожна людина може легко змінити не тільки свою долю, а й навіть долю цілої країни. А тому жоден прогноз не може бути на сто відсотків вірним. Більш того, ясновидці можуть бачити ті чи інші події по-різному. Саме тому люди іноді втрачають віру у пророцтва. Цього не треба робити, адже прогнози надають можливість скласти власне уявлення про те, що саме станеться згодом. А тому варто хоч раз ознайомитися з кожним баченням майбутнього.

Треба розуміти про те, що за всю історію людства було чимало шахраїв, які приписували собі надзвичайні здібності. Але їх прогнози були усього лише звичайною аналітикою, а тому треба бути обережним, щоб не витрачати свій час на обман. Ось чому варто ознайомлюватися з передбаченнями від відомих екстрасенсів, пророків та ясновидців.

Що передрікають Влад Рос та Валерій Московченко?

Ці двоє екстрасенсів зробили досить схожі прогнози на 2019 рік про майбутнє України, але не обійшлося без невеличких відмінностей. В них йдеться про дуже гарні зміни, але доведеться пережити купу складнощів. Цей складний шлях держава буде проходити протягом десятка років. Увесь цей час Україна буде боротися за збереження своїх державних кордонів. Жителям Донбасу доведеться обирати у складі якої країни вони хочуть опинитися. Попри усі вагання, люди забажають залишитися українцями, а російським військам доведеться відступити.

Читайте також:  Иммиграция в Европу из Украины

Що стосується півострова, який був окупований вже досить давно, то тут ситуація неоднозначна. Екстрасенси кажуть, що він більше ніколи не повернеться до складу володінь України, але й про його долю нічого більше не говорять. Але вони кажуть, що варто приділити усю увагу тим землям, що й досі залишатимуться частиною України. Треба рухатися вперед та розвивати свої землі. З часом економіка повинна стабілізуватися, але криза відчуватиметься ще довго. Неодноразово змінюватиметься державна влада. Люди побачать, хто й на що здатен. Це дозволить їм обрати дійсно гарного лідера, який приведе країну до кращого майбутнього. Тоді держава нарешті зможе спокійно посувати себе на міжнародній арені.Що передрікають Влад Рос та Валерій Московченко?

Ще одне передбачення на прийдешній рік

Продовжуючи розмову про прогнози і пророцтва від найсильніших екстрасенсів України, не можна залишати осторонь віщування Михайла Левіна. Михайло вважає, що на звичайних людей чекають неабиякі складнощі, їм доведеться чимало пережити. Найважчим буде період з 2019 по 2022 рік. Напружуватимуться стосунки не тільки у середні країни. Україні буде важко домовитися з міжнародними кредиторами та альянсами, організаціями. Не припинятиметься конфлікт на сході держави. Влада витрачатиме все більше коштів на підтримання боєздатності армії та на цю братовбивчу війну. Звичайні громадяни будуть невдоволені поведінкою та діями влади, а тому іноді організовуватимуть масові акції та пікети. Якщо влада не відреагує на такий розвиток подій, то усе це переросте у нову революцію, яка стане причиною занепаду держави. В такому випадку Україну просто поділять між собою сусідні країни, а зостанеться лише маленька нікому не потрібна центральна частинка. На жаль, прийдешній рік не буде сповнений гарними змінами. Ситуація все ще залишатиметься нестабільною.

Що каже Алекперов?

Також дуже популярними є останні пророцтва і прогнози від Алекперова на наступний 2019 рік. Екстрасенс повідомляє, що Україна розвиватиметься та змінюватиметься в залежності від того, як саме перебігає війна з Росією. Якщо влада й надалі продовжить буквально викидати кошти на протистояння, купівлю дорогої техніки та спорядження, то не залишиться коштів на громадян. Національна валюта потроху знецінюватиметься. Це викличе купу проблем, а звичайні українці житимуть дедалі гірше. Україні буде дуже важко отримати черговий транш від МВФ, бо країна уже зараз не може впоратися з усіма вимогами. Можливо виникатимуть навіть екологічні питання через купу корупційних проявів. Нерідко контролюючі інстанції просто закриватимуть очі на неправомірну діяльність багатих бізнесменів. Вони користуватимуться дарами природи з власною метою та виснажуватимуть навколишнє середовище.

Алекперов казав, що з плином часу справи держави йтимуть дедалі краще. Але для цього треба навчитися пристосовуватися до актуальних умов й впроваджувати відповідні реформи, зміни. Тільки правильна політика приведе країну до кращого майбутнього.

Що віщують мольфари?

А от пророцтва на 2019 рік для України є суто позитивними та не схожими на попередні передбачення. Мольфари вірять, що у 2019 році розпочнеться довгий, але дуже продуктивний діалог з росіянами. Діалог завершиться не скоро, але його результатом стануть гарні відносити між двома країнами. Припиниться війна, будуть заново укладені торгові згоди та партнерство. Більш того, ці дві країни навіть зможуть організувати новий альянс, який займе своє місце гідне місце серед багатьох інших міжнародний організацій. До складу цього союзу також інші держави, які раніше були у складі СРСР. Водночас Україна буде активно розвиватися та переросте у справжнього економічного та торгового гіганта. На планеті нарешті настане довгоочікуваний мир. Держави процвітатимуть та всі житимуть у спокої та достатку.

Бачення Максима Гордєєва

Молодий провидець каже, що усе те жахіття, яке твориться на сході держави не пройде просто так. Вони зможуть об’єднати Україну, зробити народ одним цілим. Це дасть їй сил боротися з ворогами. Україна зможе вижити та стати сильною, міцною нацією, на неї чекає велике майбутнє. Але провидець каже, що перед тим доведеться вибрати нового лідера. Тільки правильний вибір призведе до покращень. В країні спостерігатиметься загострення політичної кризи. Буде багато нових облич, але серед них треба знати гідну людину, що зможе взяти на себе усі зобов’язання. Дуже скоро завершиться конфлікт на сході держави, адже люди припинять розуміти, за що саме вони воюють. Взагалі ситуація буде неоднозначна, адже ніхто не може сказати, хто саме є другом, а хто ним лише прикидається. Країна не розпадеться на декілька частинок та не втрачатиме більше територій.

Читайте також:  Коментований КПК України станом на 2022 рік

Саме такими є свіжі пророцтва про Україну на 2019 рік. Звісно, між ними є купа розбіжностей, але усі вони розповідають, що діти не будуть вічними, а на Україну чекає набагато краще майбутнє, про зануд варто забути. Треба лише пережити важкі часи та не припиняти боротися. Тоді держава відродиться та посяде своє законне місце на міжнародній арені.Бачення Максима Гордєєва

 

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.