Меню

Зарплата військовослужбовця у 2018 році в Україні

Останні події на сході призвели до того, що тепер військові почали цінуватися набагато більше. Почалося активне реформування армії та збільшення її фінансування. В результаті більшого фінансування, звісно, зросли й заробітні платні. Однак те, якою буде зарплата військовослужбовця у 2018 році в Україні – все ще актуальне питання.військові почали цінуватися набагато більше

Сутність проблеми

Для початку треба сказати, що влада почала активно збільшувати соціальні стандарти та виплати представникам багатьох професій. Одним з найбільших досягнень можна вважати зростання мінімальної заробітної плати до позначки у 3200 гривень. Це, а також деякі інші фактори обов’язково вплинуть на рівні зарплат військових.

Іншим важливим фактором є те, що це дуже тяжка й небезпечна професія. Треба розуміти, що військові покидають свої домівки та йдуть на службу, в день та вночі оберігаючи спокій звичайних українців. Це свого роду подвиг, який дає надію на краще майбутнє. А тому бійців треба й надалі мотивувати хоча б заробітною платнею, що має поступово зростати.

Окремо можна згадати й про те, що в європейських країнах армії приділяють набагато більше уваги. Там взагалі військові мають велику кількість пільг та переваг. Українська влада шляхом реформ бажає наблизити свою армію до європейського стандарту, що, звісно, є гарним кроком. Нещодавно вже було підвищення зарплати військовослужбовців у 2018 році в Україні до 7000 гривень. Згодом, як відомо, виплати будуть тільки зростати.Сутність проблеми

Неоднозначність нарахування виплат

Усі ці реформи та збільшення виплат викликають чималий резонанс по всій державі. Люди починають цікавитися, чи торкнуться їх зміни та чого чекати в майбутньому. Однак держава поки не може догодити кожному. Справа у тому, що наразі Україна намагається хоч якось перебороти ту страшну економічну кризу. Великий вплив також мають бойові дії, що й досі тривають на сході держави.

Заробітна плата, що складає 7000 тисяч гривень є мінімальною для військовослужбовців. Таким чином, наприклад, особи, що брали безпосередню участь в бойових діях мають виплати, що складають вже 10 тисяч гривень. Інші військовослужбовці, які мають відзнаки чи займають якісь посади, звісно, мають збільшені зарплатні.

Читайте також:  Підвищення зарплати асистента вчителя у 2020 році в Україні

Мало хто знає, але на пенсії бійців впливає далеко не пенсійна реформа, а ті підвищення, що стосуються армійської сфери. А тому можна зробити висновок, що пенсії зростають дуже часто. Однак влада з оглядкою на ситуацію в країні дуже часто змінює свої заяви. Якщо спочатку йшлася мова про підвищення виплат майже вдвічі, то тепер говориться про значно менше зростання. На, звісно, впливає державний бюджет та загальна економічна ситуація. Але можна точно сказати що з часом буде зростати розмір зарплати військовослужбовців у 2018 році в Україні, індексація може бути проведена вже найближчим часом.

З чого взагалі складаються виплати

Реформа військової сфери змінила також те, з чого тепер будуть складатися зарплати військових. Як відомо, вони й надлам будуть утворюватися з окладу та преміальних, додаткових виплат. Однак зміниться відсоткове відношення. Відтепер сам оклад буде становити лише 30% від загальної суми. Решта – це преміальні виплати. Такі нововведення викликали чимале обурення серед народу. Справа у тому, що військові думають, що тепер на їх виплати зможуть суттєво впливати начальники, навмисно занижуючи зарплати. Однак Міністерство оборони повідомляє, що такого не буде. Вони будуть вести суворий контроль. Говориться навіть про те, що з часом будуть створені контролюючі органи, які будуть постійно займатися цим питанням.Неоднозначність нарахування виплат

Останні новини

Нещодавно представники уряду повідомили про те, що в 2018 році планується збільшити мінімальну заробітну плату. В результаті вона повинна буде становити близько 3700 гривень. Поки планується, що це повинно буде призвести до того, що буде відбуватися чергове підвищення заробітньої плати військовослужбовцям в 2018 році.

Читайте також:  Какими будут должностные оклады государственных служащих на 2022 год в Украине

Також не так давно було зроблено декілька заяв стосовно пенсій військових. Перш за все, було створено новий законопроект, який призведе в результаті до зростання виплат. Якщо вірити органам державної статистики, то на даний момент на території України проживає щонайменше два мільйони військових пенсіонерів. Проблема в тому, що раніше вони мали досить значущі пенсії. Проте економічні проблеми призвели до того, що навіть військові пенсіонери зараз іноді знаходяться за межею бідності. Новий законопроект та сама реформа мають змінити цю ситуацію та повернути цій категорії пенсіонерів свої переваги.

Поки що зарано говорити про те, наскільки зростуть виплати. Це, в першу чергу, залежить від проекту бюджету на 2018 рік, який й досі, нажаль, не є опублікованим. А тому треба чекати офіційних коментарів від влади або публікації проекту бюджету. Через це більш конкретні цифри будуть відомі через деякий час треба тільки трохи зачекати.

Треба зазначити те, що деякі зміни, які впроваджуються тільки зараз, планувалися ще на 2016 рік. Але тоді було немало різних чинників, які в решті решт завадили зробити заплановане. Вже тоді влада вирішила, що заробітні плати військовослужбовців мають зростати не одноразово, а поступово. Більш того, поступове систематичне навантаження буде набагато менше тиснути на економічну систему держави. Через це зміни можна буд проводити набагато легше.

І, нарешті, окремо можна сказати про чутки, що час від часу поширюються завдяки українським ЗМІ.  Перш за все, це чутки про те, що все заплановане зростання буде скасовано. Треба розуміти, що це не можливо. На даний момент заробітна плата – це основна мотивація, яку зараз мають українські військовослужбовці, окрім, звісно, мети захистити свою державу.

Читайте також:  Останні новини про підвищення зарплати держслужбовців у 2018 році в Україні

Також була інформація про те, що планується зовсім скасувати преміальні виплати для військових. Однак треба розуміти, що це взагалі неможливо, бо положення реформи кажуть про зовсім інше. Треба розуміти, що наразі ЗМІ не бояться поширювати чутки аби привернути значно більшу аудиторію до своїх новин. Краще за все довіряти тільки офіційним коментарям та заявам від політиків, бо в іншому випадку можна бути легко обманутим.

Скорочення в лавах військовослужбовців

Наостанок треба поговорити про скорочення військовослужбовців в 2018 році в Україні. Люди подейкують, що воно все ж буде відбуватися, про це також лише чутки. Перш за все, владі зовсім не вигідно скорочувати кількість військових, бо зараз не вистачає не тільки кваліфікованих кадрів, а ще й звичайних бійців. Призови не дають такого результату, як планувалося. Частіше стається так. Що юнаки просто ухиляються від служби.

Можливо ці чутки поширилися через те, що влада планує переводити своїх бійців на контрактну основу. Однак взяти й зробити це неможливо. Перехід буде відбуватися поступово, а строкова служба й надалі існуватиме до завершення збройного конфлікту на сході України.

Оскільки українська армія наразі не така чисельна, як хотілося б, зростання заробітних плат може спокійно відбуватися навіть не дивлячись на те, що вже зараз лави військовослужбовців постійно поповнюються новими особами.про скорочення військовослужбовців в 2018 році в Україні

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.