Меню

Календар фарбування волосся в грудні 2021 року

В очікуванні новорічних свят кожна друга українка прагне змінити імідж та ловити захоплені погляди перехожих. Нова зачіска дозволяє створити досконалий образ, який не лише відповідає модним віянням, а й дарує відчуття впевненості. Місячний календар стрижок на грудень 2021 року допоможе визначитися зі сприятливою датою для проведення маніпуляцій з волоссям. Не секрет, що зміна місячних фаз впливає на емоційний та фізичний стан людини, а також на ріст волосяного покриву. Тому візит до салону краси потрібно планувати заздалегідь, обираючи сприятливі дні. кожна друга українка прагне змінити імідж

Календар стрижок у грудні

Взимку волосся потребує особливого догляду. Сезонне випадіння та холодна температура змушують подбати про зміну раціону. Важливе значення має використання спеціальних засобів, які живлять волосся та надають йому блиску. Салонні процедури дозволяють забезпечити додатковий захист від морозу та холодної температури. Лунний календар стрижок на грудень допоможе жінці обрати найсприятливіший день для візиту до перукарні й зберегти волосся густим та здоровим.

 • 01-03 грудня. Будь-яка процедура позитивно вплине на структуру покриву, сприяючи швидкому відновленню форми. Однак ріст волосся уповільниться.
 • 04-05 грудня. Тим, хто запланував стрижку або завивку, краще обмежитися укладкою. Зміна довжини призведе до погіршення самопочуття. Масаж голови та полоскання відварами трав допоможуть зміцнити волосяні цибулини. Не зайвим буде використання шампуню та маски з природними компонентами.
 • 06-07 грудня. Не зовсім вдалий час для маніпуляцій з довжиною волосся. Відновити об’єм покриву вдасться нескоро. 
 • 08 грудня. Візит до перукаря подарує приємні емоції, які запам’ятаються надовго. Сприятлива дата для кардинальної зміни образу. Волосся швидко відновить ріст. 
 • 09-11 грудня. Нейтральні дати. Жінкам краще віддати перевагу процедурам догляду за коренями. Вітамінне живлення та обгортання значно покращать стан волосяного покриву.
 • 11-12 грудня. Найбільш вдалий час для екстравагантних експериментів. Прихильниці епатажу можуть сміливо обирати оригінальні зачіски. Зростаючий місяць гарантує швидке відновлення.
 • 13-15 грудня. Несприятливі дати. Надати зачісці форму буде не під силу навіть досвідченому майстру. Волосся стане ламким, можлива поява лупи.Календар фарбування волосся в грудні 2021 року
 • 16-17 грудня. Варто утриматися від експериментів з довжиною. Через ослаблені корені волосся стане тонким, і сильніше випадатиме. Якщо ж жінка рішуче налаштована на зміну образу, то краще обрати процедуру нарощування.
 • 18-20 грудня. Варто подбати про стан волосся і придбати вітамінні комплекси. Не зайвим буде масаж із використанням поживних засобів. Завивка та укладка, зроблені улюбленим перукарем принесуть успіх як у роботі, так і в особистому житті. 
 • 21-22 грудня. Похід до салону краси краще замінити домашніми процедурами. Жінкам варто нанести на волосся спеціальну відновлювальну маску, подбати про сироватку для кінчиків.
 • 22 грудня. Потрібно відмовитися від будь-яких маніпуляцій з волоссям. На тих, хто всупереч пораді зважиться на стрижку, чекає глибоке розчарування. Зачіска не триматиме форму, волосся втратить блиск і виглядатиме неживим.
 • 23-24 грудня. Зміна довжини призведе до втрати впевненості у власних силах. Через ослаблені корені волосся стане ламким, не піддаватиметься укладці. 
 • 24-25 грудня. Найбільш сприятливі дні для стрижки у грудні 2021 року. Жінкам, які прагнуть змінити життя, варто зважитися на нову зачіску. Волосся стане густим, набуде здорового блиску. Захоплені погляди чоловіків гарантовані. Вдалий час для хімічної завивки та укладки.
 • 26-28 грудня. На ці дні рекомендують заздалегідь записатися до улюбленого майстра. Стрижка довго триматиме форму, а волосся швидко відновиться.
 • 29-30 грудня. Нейтральні дати. Краще зайнятися доглядом за коренями і придбати зволожувальні засоби. У тих, хто вирішить постригтися, волосся буде рости повільніше.
 • 31 грудня. Варто обмежитися святковою укладкою.

https://www.youtube.com/watch?v=D9OIF7Z8pQg&ab_channel=BeautySpaceSaphir

Читайте також:  Сприятливі дні для стрижки у вересні 2021 року

Сприятливі дні для фарбування волосся

Перед новорічними святами жінка прагне освіжити зачіску. Їй в нагоді стане календар фарбування волосся в грудні 2021 року. Серед сприятливих днів виділяють наступні дати: 1, 5, 8, 11, 12, 13, 18, 19, 21, 22, 25, 27, 28. Краще відмовитися від зміни кольору у наступні дні: 2, 3, 4, 6, 9, 10, 14, 15, 17, 23, 24, 26, 29, 30, 31. На тих, хто вирішить пофарбуватися, не зважаючи на несприятливі дати, чекає розчарування. І 16 грудня – єдиний день, коли візит до перукаря залежить від самопочуття та настрою жінки.

Календар стрижки волосся на грудень місяць допоможе обрати дату для створення ідеального образу. У новорічну ніч здорове волосся та гарна зачіска неодмінно привернуть увагу сильної статі. Титул королеви вечора гарантовано.Сприятливі дні для фарбування волосся

 

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *