Меню

Що чекає нас в 2017 «земляному» році?

Щоб дізнатись що віщує людству астрологічний прогноз на 2018 рік Собаки, перш за все варто розібратись із самою господаркою року, її звичками, натурою. Безперечно, новий рік повинен бути більш спокійним, аніж рік Півня, адже останній дуже непередбачений, в якійсь мірі агресивний, неспокійний, норовливий. Собака ж, навпаки, чесна в своїх почуттях, справедлива в поведінці та вірна своєму господарю.астрологічний прогноз

Особи, котрі народились в рік Собаки не вміють холоднокровно спостерігати за несправедливістю інших. Вони обов’язково кидаються на порятунок, здатні до самопожертви. Як правило, ці люди — хороші психологи від природи. Вони віють вислуховувати та пожаліти.

Мир та спокій принесе із собою Собака, як стверджує астрологічний прогноз на 2018 рік. В багатьох країнах зменшиться силове протистояння, затихнуть масові незадоволення та політичні конфлікти.

Гороскоп для Овна

Астрологічний прогноз 2018 на рік Собаки для жінок та чоловіків із знаком Овен віщує серйозні зміни. Вони будуть стосуватись фактично усіх сфер життя. Але якщо в дечому прийдеться внести прості коригування, то деякі завдання прийдеться почати із нуля.

Овни в початком нового року відчують прилив нової енергії. Прийдеться переоцінити свої пріорітети. Надмірна прив’язаність до деяких людей буде спостерігатись в житті Овнів впродовж цілого року.Гороскоп для Овна

Гороскоп для Тельця

Переоцінити своє життя та систему цінностей доведеться усім особам із знаком Телець. 2018 рік пройде для них досить складно. Доведеться приймати чимало важливих рішень. Для досягнення своїх цілей прийдеться відмовитись від зайвого баласту. Під останнім варто розуміти не лише матеріальний непотрібний мотлох, але й й некорисні зв’язки та стосунки.

Зменшення напруги в житті Тельців відчується лише взимку, наприкінці року.

Гороскоп для Близнюка

Не варто в новому році чекати на кар’єрний ріст особам із знаком Близнюки. Проте колосальні зміни чекають та представників цього знаку в сфері суспільної діяльності. Участь в якихось гуртках, організаціях, волонтерських групах матиме місце вже з початку року. Трохи підкоригувати прийдеться і сімейні стосунки. Може спільне заняття, а може спільна поїздка зможуть зміцнити родинні взаємини.

Разом із тим, астропрогноз на 2018 рік Пса попереджає, що наплив енергії та бажання діяти вщухнуть ближче до травня. Влітку взагалі може розвинутись депресія. А тому розпочинати щось абсолютно нове в 2018 році не варто.

Читайте також:  Минимальная пенсия по инвалидности 2020 в Украине

Гороскоп для Раків

Таких обережних від природи Раків, в новому році чекають серйозні зміни. Цілий ряд непередбачених і навіть хаотичних подій примусять Раків приймати важливі рішення. Разом із тим, негативними такі зміни назвати складно, адже і вони дають нагоду привнести щось нове в життя цих знаків зодіаку.

Є велика ймовірність зустріти знайомих з минулого. В рік Собаки Раки мають нагоду змінити не лише свої стосунки, але й умови роботи.

Гороскоп для Левів

Від старих звичок та принципів прийдеться з приходом нового року відмовитись Левам. Усі ті незадоволення, котрі накопичувались протягом попередніх років, в році Пса стануть основним поштовхом до активних дій.

Багато нових людей, нових ідей та яскравих подій протягом року матимуть місце в житті і чоловіків, і жінок із знаком Лев. Разом із тим, гороскоп астрологічний 2018 р. попереджає, що не потрібно на реалізацію спонтанних планів викидати усі свої статки. Не варто Левам протягом року Пса залишатись в боргу, адже це може затягнутись надовго.Гороскоп для Левів

Гороскоп для Дів

З початком року Діви будуть мучитись від частих сумнівів та обережності. Чимало нових пропозицій почне надходити в той час. Тим, хто ризикне, зірки віщують успіх та збагачення. Разом із тим, розкидатись грішми астрологи не радять. Чималих інвестицій потребують успішні проекти.

Можливими в рік Собаки залишаються конфлікти з приводу особистих інтересів старих партнерів. В особистому ж житті Діви протягом нового року будуть повністю щасливими.

Гороскоп для Терезів

В рік Собаки Терези максимально часу будуть приділяти своїм сімейним та любовним стосункам. Багато фактів із минулого життя буде просто стерто. На зміну їм прийдуть більш яскраві нові враження.

Читайте також:  Волоконно-оптический кабель и его применение

Терези в новому році повинні поставити собі чіткі цілі і впевнено рухатись до них. Зелене світло дають астрологи для знаків цього зодіаку в покупці дорогих речей. Якщо є можливість у Терезів придбати в рік Собаки нерухомість, тоді обов’язково потрібно це реалізувати.

Разом із тим, Терезам потрібно бути обережним. Їхнє працелюбство, плідна праця та хороші сімейні стосунки можуть викликати заздрість на напади конкурентів.

Гороскоп для Скорпіонів

Вже з початку року Скорпіонам прийдеться провести цілий ряд зустрічей, знайомитись із новими людьми та проектами, виконувати важливі доручення. Весна не принесе спокою, навпаки, темпи роботи будуть пришвидшуватись. Звичайно, активна праця обов’язково принесе свої плоди, однак, самим Скорпіонам вона може також принести дратівливість, надмірну поквапливість. Для того, щоб усе йшло як по маслу, представникам цього знаку зодіаку варто більше уваги приділяти плануванню. Чіткий графік допоможе встигнути все.Гороскоп для Скорпіонів

Гороскоп для Стрільців

Якщо рік для Стрільців розпочнеться відносно спокійно, то вже всередині весни особи із цим зодіакальним знаком відчують, що доля сприяє їм. Успіх в усіх починаннях стане відмінною ознакою року Собаки.

Стрільцям вдасться переконати інших та повести за собою. Реалізація давніх бажань завдяки цьому стане можливою.

Всередині літа Стрільців чекає несподівані і дуже радикальні зміни. Це може стосуватись місця роботи чи багаторічних стосунків, з котрими прийдеться покінчити заради нового життя.

Гороскоп для Козерогів

Вже в січні місяці Козероги розпочнуть роздумувати над тим, що для них по-справжньому цінне. В новому році вони виявляться досить амбіційними. Високі цілі вдасться реалізувати частково. Не радять астрологи використовувати Козерогам увесь свій потенціал, адже непередбачені ситуації все таки можуть їх захопити зненацька.

Весною астропрогноз Гороскоп для ВодоліївГороскоп для Риб

Робота не буде легкою для представників зодіакального знаку Риби. Проте ці особи надто амбітні, щоб здаватись на половині шляху. Наполегливість та впертість дадуть можливість в більшій мірі, аніж минулого року, реалізувати себе.

На початку вести Раки можуть завести роман або захопитись новим заняттям.

Безперечно, ніхто не знає, що чекає нас в 2018 «земляному» році, проте поради астрологів дадуть можливість зорієнтуватись, що з великою ймовірністю може трапитись. Така інформація дасть можливість виробити свою тактику поведінки та визначитись із пріорітетними завданнями.

Це буде цікаво:

Залиште коментар:

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *