Меню

Світові ювілейні дати в 2020 році

2020-й рік обіцяє бути активним та насиченим на різноманітні події. Влітку відбудуться 32-ті Олімпійські ігри, а також 16-й Чемпіонат Європи із футболу. Взимку триватимуть треті юнацькі Олімпійські ігри, очікується поява п’ятого покоління мобільних мереж – 5G. Згадати про важливі події, відомих особистостей та актуальні проблеми дадуть змогу знаменні світові дати. Такі матимуть місце кожного місяця року.

ювілейні дати

Січень

01.01 – Це перший день нового календарного року, а тому святкується в багатьох країнах світу. Якщо ж заглянути в календар ООН, де містяться найважливіші міжнародні свята, то можна дізнатись, що це ще й Всесвітній день сім’ї. Тому найкраща ідея для проведення першого дня року – веселий відпочинок із найріднішими.

04.01 – Відзначення такого важливого для усіх осіб із вадами зору шрифту Брайля.

27.01 – Час згадати про усіх, хто постраждав внаслідок Голокосту. Діти врятованих євреїв в цей день дякують своїм рятівникам та розповідають історію страшного злочину проти людства.

Лютий

04.02 – Знову і знову лікарі б’ють на сполох щодо збільшення випадків захворювання на рак. Четверте число другого місяця присвячується саме цій проблемі.

10.02 – Рівно 130 років відходить в минуле з моменту народження Бориса Пастернака. Не тільки влучним словом та цікавими розповідями відомий цей письменник, але й своєю принциповістю та безстрашністю. Він став одним із лауреатів Нобелівської премії.

21.02 – Чудовий спосіб продемонструвати усьому світові милозвучність рідної мови, адже цей день присвячений саме національним мовам.

Березень

01.03 – Твори Шопена в цей день лунатимуть в найцікавішому виконанні по усіх країнах світу. Національному герою Польщі та неймовірно талановитому композитору в цей день могло б виповнитись 210 років.

Читайте також:  Посівний календар огородника на серпень 2021 року

03.03 – Називаючи ювілеї письменників, не варто забувати і про третє березня, адже це Міжнародний день письменників, створений спеціально для відзначення праці талановитих людей.

Також в цей день згадують про проблеми дикої природи.

08.03 – Міжнародний день жіноцтва. Квіти як ніколи доречні.

21.03 – Свято усіх сонячних дітей. Міжнародні організації, ВОЗ та різноманітні європейські ініціативні групи будуть розповідати про усіх людей із синдром Дауна, а також їхню особливість та проблеми в сучасному світі.

22.03 – День водних ресурсів.

Квітень

02.04 – Міжнародний день інформування про аутизм. Оскільки про цей особливий психічний стан медикам та науковцям стало відомо порівняно нещодавно, аутизм, його профілактика та лікування ще не до кінця вивчені. Люди повинні більше дізнаватись про специфіку аутистів та гуманніше ставитись до них.

07.04 – Чудова дата, щоб пройти комплексне медичне обстеження, адже це день здоров’я.

12.04 – День космосу та космонавтики.

23.04 – Варто придбати цікаве чтиво, адже наприкінці квітня відзначається день книги та авторського права.

26.04 – Дуже сумний та водна повчальний день: 30 років минає з моменту вибуху атомного реактору в Чорнобилі. Окрім виступів очевидців та ліквідаторів катастрофи, науковців, обов’язково відбуватимуться і обговорення, семінари міжнародних природоохоронних груп щодо зменшення радіаційного впливу на довкілля.

ювілейні дати 2020

Травень

03.05 – Міжнародний день свободи преси.

10.05 – Свій ювілей (260 років) міг би відзначити автор франзульзького гімну – «Марсельєзи» та багатьох інших музичних творів – Клод де Лиль.

22.05 – Чудове та позитивне святе присвячене біологічному різноманіттю на Землі.

Червень

01.06 – День батьків та батьківства. Варто подякувати тим, хто нас народив та виховав.

Читайте також:  Дата проведення дня Молоді в Україні у 2022 році

05.06 – Вказуючи світові пам’ятні дати 2020 року, ООН обов’язково вводить в свій календар День захисту навколишнього середовища, адже з кожним роком воно все більше страждає.

08.06 – Міжнародний день океанів.

26.06 – Дата присвячується боротьбі із вживанням та розповсюдженням наркотичних речовин.

Липень

18.07 – У світі ця дата відома, як день Нельсона Мандели.

26.07 – Талановитому французу, чудовому письменнику А. Моруа виповнюється 135 років.

28.07 – В кожній країні лікарі говоритимуть про одну із найстрашніших хвороб нашого століття – гепатит.

Серпень

12.08 – Час добряче погуляти та відзначити свою молодість, адже це всесвітній день молодих.

29.08 – Хороша дата для тих, хто мітингує проти будь-яких ядерних випробувань. Саме про цю проблематику говоритимуть уряди та міжурядові організації, застерігаючи чиновників деяких країн щодо маніпуляцій ядерною зброєю.

Вересень

01.09 – Міжнародний день знань, а також ювілей Е. Бероуза – американському прозаїку могло б виповнитись 130 років.

15.09 –  Щонайменше дві світові ювілейні дати в 2020 році будуть відзначатись 15-го вересня. Минає 130 років з моменту появи на світ одного із перших композиторів Швейцарії – Франка Мартіна. Саме він свого часу став автором таких відомих сьогодні музичних творів, як: «Голгофа», «Реквієм» і, звичайно ж, «Струнний квартет».

Ювіляркою дня стає і відома авторка детективів Агата Крісті. З її дня народження також проходить 130 років.

Жовтень

01.10 – Згадати потрібно про усіх осіб похилого віку.

11.10 – Варто привітати усіх дівчаток з їхнім днем. Також ця дата присвячується проблемам ожиріння.

31.10 – Всесвітній день економії. Мова йде як про заощадження не тільки фінансів, але й ресурсів.

дати 2020

Листопад

08.11 – Вказуючи ювілейні дати відомих людей в 2020 році, неможливо забути і про цей день, адже письменниці із США М. Мітчел могло б виповнитись 120 років.

Читайте також:  Как сделать детейлинг автомобиля качественно и недорого

21.11 – Міжнародний день усіх жертв, що постраждали від голодомору. Для українців ця дата особливо важка та важлива, а тому обов’язково відбуватимуться спільні молебні за душі знищених співвітчизників, традиційно триватиме акція «Запали свічку. На головні площі своїх міст українці приноситимуть хлібні вироби та колоски.

30.11 – 185 років минає з моменту появи на світ неперевершеного письменника Марка Твена.

электронные библиотеки - Світові ювілейні дати в 2020 році

Грудень

01.12 – Дата присвячується боротьбі із «чумою» нашого тисячоліття – СНІДом.

10.12 – День прав людини стає чудовою нагодою знову і знову нагадати людству, що усі ми на Землі лише гості, а тому повністю рівні у своїх правах.

Також 10-те грудня вважається святом футболу.

19.12 – В християнських країнах відзначається свято Миколая Чудотворця. В світі відзначають день допомоги бідним.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.