Меню

Місячний календар на 2022 рік з фазами місяця

Місячний календар винайшли давні люди. На сьогоднішній день люди з успіхом використовують надбання предків для того, щоб зробити своє життя краще. Знаючи, як пливає Місяць на всі живі організми на планеті, були визначені сприятливі місячні дні в 2022 році, щоб люди могли узгодити свої дії з календарем. Це допоможе спростити життя і досягти гармонії з природою.

Використання місячного календаря

Наука біоритміка вивчає вплив Місяця на живі організми нашої планети. Саме вона довела, що супутник Землі хоч і маленький, але впливає на нашу планету досить сильно. Так, завдяки Місяцю на Землі відбуваються землетруси, виверження вулканів, припливи і відливи морів та океанів. Місяць здійснює вплив на ріст рослин, психіку людини, поведінку тварин та на інші процеси, що відбуваються на планеті. Тому місячний календар є гарним планувальником життя. Він зможе зберегти час від справ, які тяжко вирішуються та направити сили на ті справи, що легко втіляться в життя.Місяць на всі живі організми

В повсякденному житті місячний календар 2022 допоможе повсякчасно. Так, садівники та аграрії по календарю зможуть визначити коли слід садити ту чи іншу городину. Це допоможе збільшити врожайність. Жінкам календар допоможе вибрати найкращий час для походу до перукаря, що в результаті принесе позитивний заряд енергії від гарної зачіски. Справжні рибалки за допомогою календаря дізнаються по кращі дні для вдалого кльову. Сімейним парам, які планують поповнення місячний календар теж стане у пригоді. Адже Місяць впливає на процес зачаття. До того ж з допомогою місячного календарю можливо навіть запланувати стать дитини.

Категорії місячного календаря

Всі свої справи можливо планувати по місячному календарю, який має певні основні категорії, які в тій чи іншій мірі впливають на життя людини.

Основні принципи за якими ділиться місячний календар:

 • ​ за місячними днями;
 • ​ за фазою Місяця;
 • ​ за розташуванням Місяця в певному сузір’ї зодіаку;
 • ​ за днем тижня.

Місячних днів в календарі 30, кожен з яких має певний вплив на людину та її дії. Також під час зростання та спадання Місяць проходить різні знаки зодіаку, що впливає в тій чи іншій мірі на справи та їх результат. В залежності від дня тижня і впливу на нього Місяця справи можуть бути вдалими чи ні.

Читайте також:  Православний календар на травень 2022 року

Кожна категорія має сприятливі та несприятливі дні, які занесені в календар місячний на 2022 рік, використовуючи який можна більш доцільно спланувати свої робочі проекти та домашні турботи.

Календар місячних фаз

Вважається, що Місяць за 29 днів проходить чотири фази – новий місяць, перша чверть, повний місяць, третю чверть. При новому місяці на небі не видно супутника Землі. Потім місяць на небі з’являється у вигляді тонкого серпа, який називають зростаючим місяцем. Далі видно половину місяця – перша чверть. При повному місяці супутник Землі на небі у вигляді яскравого диску. Далі місяць йде на зменшення. Третя чверть представляє собою половину місяця, який потім переходить знову в вузький серп, але в іншу сторону. Це бальзамічний (старіючий) місяць.

Маючи місячний календар на 2022 рік з фазами місяця та спостерігати за собою та іншими на протязі 30 днів, то можна побачити певні закономірності між емоційним станом та фазами місяця. Це пов’язано з місячними циклами. Спочатку місячна енергія зростає, а після повного місяця іде на спад. Місяць, який переходить з однієї фази в іншу суттєво впливає на людський організм, викликаючи критичне напруження. Людське тіло в цей час слабшає, присутня слабкість та втома, збільшується вірогідність захворювань та нещасних випадків. Враховуючи фази місяця людина дізнається про дні в які слід жити повним життям, а в які вести більш спокійно. Така інформація допоможе більш доцільно використовувати енергію.Календар місячних фаз

Читайте також:  Навчальний календар на 2019-2020 навчальний рік

Місячні фази при плануванні справ

Місяць під час проходження різних фаз по різному впливає на тіло і енергетику людини. Тому свої справи слід розподіляти так, щоб використовувати місячні цикли більш доцільно. Для цього необхідно скачати місячний календар на 2022 рік, та використовувати його при плануванні важливих справ.

При новому Місяці людина почуває себе слабкою і вразливою, тому краще не розпочинати ніяких справ і не діяти надто активно. Може бути депресія та апатія до всього.

Під час зростаючого Місяця необхідно приступати до справ, адже цей період характеризується енергетичним підйомом. Всі справи матимуть успіх. Також цей час сприятливий для оздоровчих процедур для тіла.

Повний місяць провокує у людей роздратованість та запальність. В цей час всі хронічні захворювання загострюються. Не слід розпочинати фінансові справи в цьому періоді.

В першій чверті планувати слід короткострокові справи. В період щербатого Місяцю необхідно приділити увагу домашнім справам, але не прикладати додаткових зусиль. В третій чверті треба завершити всі розпочаті справи, інакше вони так і залишаться незавершеними.Місячні фази при плануванні справ

Місячний календар по місяцям

Наші прадіди вважали, що той хто знає про зміни фаз Місяця та вплив, який він здійснює на людину, володіє секретами місячного світла.

Складений астрологами місячний календар на 2022 рік з фазами місяця стане гарним помічником при вмілому користуванні. Чого чекати в наступному році?

 • В січні з 2 по 8 число буде повний місяць, треба зустріти початок року з ентузіазмом та втілити всі заповітні мрії. З 23 по 31 число наступить пік місячного зростання, що принесе успіх в роботі та навчанні.
 • В лютому всі місячні цикли будуть сприяти виконанню поставлених цілей і задач. Сприятливі дні цього місяця: 6, 7, 21 лютого.
 • В березні всі фази пройдуть в цьому місяці, що призведе до кардинальних змін в житті та роботі. Але це не перешкодить покращанню фінансового стану.
 • Квітень буде сприяти в усіх починаннях. Головне, дотримуватись поступовості в діях.
 • На початку місяця травня слід вкладати гроші в проекти, починання, благодійні акції. В другій половині місяця треба приділити час роботі.
 • Початок червня – гарний час для відпочинку, а з середини місяця слід приділити увагу роботі, домашнім справам, навести лад в житті.дівчина і ліхтар
 • В липні час приділити увагу своєму здоров’ю – зайнятись спортом, сісти на дієту тощо. В другій половині віддайте час роботі та самоосвіті.
 • В серпні енергія з’явиться тільки під кінець місяця. В цей час слід розпочати нову справу чи навчальний процес. Тим хто планує народження дитини – це найкращий час.
 • Вересень принесе відчуття втоми. На початку Місяць в фазі спаду, що відіб’ється на самопочутті. С середини місяця слід активно попрацювати.
 • Жовтень буде насиченим всіма фазами Місяця. Направивши на початку місяця енергію в необхідне русло, місяць пройде продуктивно і швидко.
 • Листопад – місяць подорожі й знайомств. Новий місяць буде сприяти новим враженням та відкриттям. В кінці місяця слід гарно відпочити.
 • В грудні можна зайнятись покупками. Не слід забувати про родину. Кінець місяця слід провести з друзями та знайомими.
Читайте також:  Знаменні дати вересня 2021 року

Багато людей не придають значення місячному календарю, вважаючи, що й так не погано живеться. Насправді, такі люди вважають місячні календарі вигадками. Однак, місяць і його фази дійсно впливають на все живе, тому дотримування сприятливих днів може допомогти в різних аспектах життя.

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.