Меню

Яка буде погода на Новий рік 2022 в Україні?

Новорічні свята, безсумнівно, є найулюбленішою порою як для дорослих, так і для дітей, які з задоволенням катаються на ковзанах та ліплять сніговиків із пухнастого снігу. Та, нажаль, останнім часом клімат в Україні змінився настільки, що зима уже не схожа на зиму. Морозяна та сніжна погода на Новий рік стала рідкістю, тому тільки й доводиться спостерігати із вікна за ожеледицею на дорогах. Який же прогноз погоди на Новий рік 2022 в Україні? Чи зіпсує погода святковий настрій? зима

Яким буде Новий рік в 2022 році?

Поки що синоптики дають достатньо оптимістичний прогноз щодо погоди в останні дні грудня, тому уже можна почати готувати свої сани. Майже по всій Україні стовпчик термометра буде показувати від 10 до 5 градусів нижче нуля, тому сніг не розтане до дзвону курантів. Таким чином, погода подарує чудовий новорічний настрій, оскільки останні дні 2017 року обіцяють бути сніжними, при цьому слабкий мороз не завадить вийти на вулицю.

Також можна звернутися і до народних прикмет, але перевірити, наскільки праві виявилися синоптики та астрологи, у вас з’явиться можливість тільки 25 грудня. Згідно з народними віруваннями, якщо у цей день небо буде, то погода на Новий рік 2022 також буде морозяною та сніжною. Якщо це буде не так, то в цей час слід очікувати плюсових температур.Яким буде Новий рік в 2020 році

Як буде відрізнятися погода в різних регіонах країни?

Метеорологи прогнозують, що по чекати морозів у всіх регіонах варто уже в перших числах грудня, при цьому морозяна погода буде триматися до самого Нового року. Холодніше всього традиційно буде у північних областях України, куди ще наприкінці листопада прийде холодний антициклон.

Читайте також:  Прогноз погоди на лютий 2023 року

У першій половині грудня очікується невелика кількість опадів, але уже напередодні Нового року зима порадує Українцям снігом (у північних та центральних регіонах очікуються рясні снігопади та навіть хурделиці).

В південних областях України, а також на Кримському півострові, що був окупований Росією, справжня зима наступить у 20-х числах грудня. Лише тоді стовпчик термометра опуститься нижче нуля і випаде перший сніг.

Снігопади по всій Україні будуть продовжуватися аж до новорічної ночі, тому 2022 рік можна буде весело зустріти на вулиці. Мокрий сніг прогнозується лише в деяких областях на заході України.

Коли була найхолодніша новорічна ніч в Україні?

Люті морози на Новий рік в Україні були дуже давно. Пікова температура була зареєстрована в 1895-му році (тобі на стовпчику термометра опустився до 30 градусів морозу). А от найтепліша новорічна ніч, коли температурний показник досяг 5 градусів вище нуля, була порівняно недавно – в 2011-му році. Сьогодні не важно передбачити, яка буде погода на Новий рік 2022 в Україні, адже зими в Україні стали набагато м’якшими.Новий рік 2020

Що чекати від Старого Нового року в 2022?

Старий Новий рік українці святкують в ніч з 13 на 14 січня. У цей день потрібно традиційно очікувати сильніших морозів, оскільки, за Юліанським календарем, справжня зима починається саме з 14 січня.

Читайте також:  Прогноз погоди навесні 2021 року в Україні

Зі Старим Новим роком пов’язано достатньо багато народних прикмет, за допомогою яких можна передбачити, що буде очікувати вас протягом року.

  • ​ Якщо вночі будуть ясні зорі, то в січні і лютому слід чекати сильних морозів, а також спеки влітку.
  • ​ Слід звернути увагу, звідки дує вітер: якщо він східний, то слід очікувати щедрого урожаю.
  • ​ Багато інію на деревах є хорошою новиною для пасічників, оскільки в такому випадку вони можуть очікувати багато меду.
  • ​ Якщо сонце у сонце 14 січня буде світити високо, то на Україну буде чекати щасливий рік.
  • ​ Якщо погода буде сухою, то це значить, що осінню в лісі буде мало грибів.найхолодніша новорічна ніч

Прогноз на всю зиму

Як уже було зазначено вище, в деяких регіонах зима може розпочатися з середини листопада, тому потрібно заздалегідь запастися теплим одягом. Власне, перші заморозки у північних областях України очікуються уже в 20-х числах листопада. Приблизно в цей же час випадуть перші опади у вигляді снігу.

Якщо прогноз погоди в Україні на Новий рік є досить позитивним, то січень, як і в багатьох попередніх роках, обіцяє бути найхолоднішою порою року: температура може падати нижче 20 градусів по Цельсію, при цьому опадів буде набагато менше, ніж у січні. Синоптики уже радять остерігатися сильного вітру в січні 2022 року (в деяких регіонах України може навіть бути оголошене штурмове попередження).

В лютому погода стане м’якішою, але останній місяць зими у 2022 році все ще буде холоднішим, ніж в попередніх роках. На початку місяця можливі снігопади, а під кінець лютого слід очікувати потепління, мокрий сніг та ожеледицю на дорогах країни. Слід зазначити, що в цей період року завжди можливі різкі переміни температур. Наприклад, на зміну потеплінню можуть прийти неочікувані морози, що, звичайно, додасть багато роботи комунальним службам.катання на санях

Нам тільки залишається гадати, чи погода буде відповідати прогнозу синоптиків, адже точно сказати, якою буде дійсно погода в Україні на новорічні свята 2022, метеорологи можуть сказати не раніше грудня.

Читайте також:  Якою буде погода влітку 2022 року?

Залиште коментар:

Ваш адрес email не будет опубликован.